Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny w perfumerii ???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wioem o jakiej palecie z Inglota mówicie... w Inglocie największa paleta cieni ma miejsce na 40 prostokątnych wkładów, pusta kosztuje 55 zł, a wkłady 12/15 zł.

są jeszcze mniejsze palety w inglocie, 2//4/6/8/10/20 cieni... i tam sie zmienia tylko cena kasetki magnetycznej a wkłady mają w tej samej cenie...



...chyba że macie jeszcze możlwiość kupowania kasetek na cienie okrągłe, ale to moim zdaniem mniej opłacalne
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem Twój wpis.. Po prostu mówimy, że tam nie ma gotowych paletek jak w wielu firmach, tylko są puste paletki (kasetki, czy jak zwał tak zwał..) a kolory wybiera się samemu. O opłacalności, cenie, rodzajach (pojedyncze, potrójne etc), czy wielkościach kasetek nic nie mówiłyśmy..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
O opłacalności, cenie, rodzajach (pojedyncze, potrójne etc), czy wielkościach kasetek nic nie mówiłyśmy..

Czyżby? Wink

nheledore napisał:
Mam nałóg kupowania cieni z Inglota i ich pędzelków, bo są przecudowne, więc jestem przeszczęśliwa, że ich największa paletka kosztuje 80 złotych radosny

nheledore napisał:
ewelajn, w tej dużej paletce jest 8 cieni oczko
za 49zł jest 5 cieni, a za 29zł są 3.


Pewnie do tych slow odniosła się Matleena.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:
ja nie wioem o jakiej palecie z Inglota mówicie... w Inglocie największa paleta cieni ma miejsce na 40 prostokątnych wkładów, pusta kosztuje 55 zł, a wkłady 12/15 zł.

są jeszcze mniejsze palety w inglocie, 2//4/6/8/10/20 cieni... i tam sie zmienia tylko cena kasetki magnetycznej a wkłady mają w tej samej cenie...


W żadnym punkcie, w którym kupowałam kasetkę 8 cieni (mówiąc, że chcę 'największą') nikt nigdy nie mówił, że istnieje możliwość kupna większej Shocked Pierwsze słyszę i szczerze mówiąc nie wiem, czy to dobrze, że o tym wiem lol radosny

Ale, matleena, czy my się dobrze rozumiemy? W każdym punkcie jest dostępna paleta, która mieści 40 cieni??
Ja mówię o takiej paletce, przenośnej:



Poza tym: wszyscy mają możliwość kupienia kasetki, która ma 40 cieni?? Normalny punkt Inglot ma to na stanie? I co znaczy: "chyba, że macie możliwość kupienia kasetek na cienie okrągłe"?

Przyznam, że z zaciekawieniem przeszukałam net i nie znalazłam takiej informacji, 40 cieni i więcej mieszczą te kasety wystawowe radosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście.. Nie zwróciłam uwagi na te posty, spojrzałam później na swój i dziwiłam się o co chodzi;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, odnosiłam się własnie do tych słow jeśli chodzi o te koszty uśmiech


co do palet - na wyspach z Inglota na pasażu nie ma tak dużego wyboru palet i kosmetyków, jak w salonach firmowych (u nas w Silesii np taki salon Inglota jest - nie jest duzy, ale ma duzo wiecej asortymentu niż wyspa, któa stoi w hipermarketach na pasażu) - i tam każdy sobie może kupic palete 40 cieni czy ilu chce.


ta paleta którą pokazałaś to w ogole jakas dziwna Very Happy kupuje w inglocie od wielu lat i takiej nie widziałam.

ta paleta 40 cieni prezentuje się tak: http://www.matleena.pl/htdoc/var/gallery/21/949_large.jpg i takie same mozna kupic w mniejszych rozmiarach, to co pisąłam wyżej

wcześniej najwieksza paleta w inglocie to byla paleta na 30 cieni: http://www.matleena.pl/htdoc/var/gallery/21/928_large.jpg (tu ją troche widać) i poza ta paletą były do kupienia tylko z wkładami okrągłymi
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałam zarówno w Silesii CC, jak i w Galerii Krakowskiej- w salonach normalnie, nikt mi nigdy słowem nie wspomniał, że można kupić taką dużą paletę Shocked
Nie wiem, czy dobrze, że wiem o tym, bo w przypływie nadmiaru gotówki gotowam kupić taką wielką paletkę krzyk

Co do tej, którą wkleiłam: mam takie dwie. Kupione w dwóch różnych miejscach uśmiech Tam wchodzi osiem długich prostokątów.


Dzięki za odpowiedź Very Happy
Jak przepuszczę fortunę w Inglocie, to będzie Twoja wina oczko
(mówiłaś, że duża paleta kosztuje 55zł?, plus każdy cień dychę, cieni jest 40... szok dzięki matleena, wielkie dzieki językjęzykjęzyk )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 19 Lis 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaa fakt, zapomnialam o tej paletce na prostokątne paski język



tak, pusta 55 zł, cienie te nowe takie z potrójnym kolorem 15 zł, normalne cienie 12 zł - jesli mowa o tych wkładach.

oni tej najwiekszej palety nie mają wystawionej ;p dlatego zawsze sie warto spytac jaką mają najwieksza ;p
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie lubię tych cieni z inglota, nie wiem czemu wszyscy je tak zachwalają
http://www.knall.uk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalialarina
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam wykonywanie makijażu ślubnego w perfumerii

Nie mamy pewności czy osoba pracująca w danym dniu będzie miała doświadczenie w robieniu porządnych makijaży.

Nie wiemy czy pędzle oraz akcesoria są odpowiednio sterylizowane.

Decyzja powinna być tutaj przemyślana i warto zdecydować się na profesjonalistę z doświadczeniem.
_________________
https://natalialarina.pl/
Nl Slowianka Nataliia Larina
ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków
NIP: 6783147460
Regon: 122833197
tel. 732 705 007
szkolenia@slowianka-nails.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group