Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny w perfumerii ???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
matleena napisał:

... a dodatkowo - kolorystyka podkładów i pudrów zawsze na dzien slubu się może zmienić - bo pani młoda może w tym czasie zblednąć bądź się opalić....



O właśnie. I wtedy zapisanie niewiele da. A która nie opalała się przed ślubem?


Ja język solarium omijam szerokim łukiem, ale ostatnio natknęłam się na makijaż natryskowy i przy okazji opalanie natryskowe. Zastanawiam się nad tym makijażem, to może i opalanie wezmę. Chociaż lubię moją jasną karnację, nie chciałabym wyglądać jak pomarańczowa skwarka.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też omijam wszelkie opalarnie język
Może i ja bym się wybrała do takiej sephory na makijaż przed ślubem. Tyle,że boję się efektu maski. Mam tak jasną cerę,że każdy prawie podkład, puder, robi ze mnie pajacyka......I to, co będzie pasowało w świetle jarzeniówek, może się potem okazać karykaturalne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze Sephora jest w galerii handlowej - np jest na Starym Mieście w Krakowie, okno na całą ścianę oczko ale przyznaję, trudno jest znaleźć akurat takie miejsce...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej w ogóle się nie opalam i przed ślubem też nie planuję
od czasów liceum czyli jak się wziełam za robote jakos nie mam czasu i nie lubimy sie ze sloncem.. nie lubie czerwonej skory i czerwonej paszczy

Karolina wg mnie ogolnie makijaze slubne sa " mocno kryjace" wiec jakas tam maska bedzie , ale jesli dobrze dobiora odcien fluidu to powinno byc ok, ja sie dalam ostatnio tam na probe wypaciac guerlainem , normalnie luksus lol i pozniej akurat udalam sie na randke Very Happy i mam zdjecie , bo lubemu sie chyba nudzilo uśmiech i moja twarz wygladala jak po photoshopie uśmiech a wiele na niej nie bylo uśmiech i to nie byla "szpachla" ciezka, tylko tak fajnie dobrany kolor i widocznie jakosc ktorej nigdy w tych swoich podkladach nie zaznalam

dlatego mnie tak kusi uśmiech

w ogole to kurczaki jest problem jak sie jest takim bladolicym jak ja ;/ wszystko jest zaciemne, i kazdy jasny fluid w ciagu dnia mi ciemnieje na ryjku ;/ i wygladam dziwnie ;/

ale ogolnie makijaze wieczorowe w sephorze nie sa drogie u mnie widzialam 30 zł wieczorowy - chyba ze to promocja byla
ja sie wbije na taki tylko bardziej w ciagu dnia, zeby bylo jeszcze jasno i w swietle dziennym obczaje jak wyglada moja twarz uśmiech

bylam kilka razy na makijazu przed wiekszymi okazjami u kosmetyczki, ale niestety nie mam zadnej poleconej , doskonalej, takze no makijaz moze ladny, ale bez szalu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w życiu nie byłam na solarium i przed ślubem też nie zamierzam. Mam nadzieję, że do lipca mnie słońce delikatnie opali.

karolina, ja też mam baaaardzo jasną cerę, na szczęście są w miarę inteligentne podkłady, które dobrane do karnacji (a są od b. jasnych do b. ciemnych), jeszcze się do niej dopasowują. Ja też nie lubię efektu maski, w dodatku pomarańczowej, maluję się codziennie i zapewniam- nie mam takiego uśmiech
Także luzik, kobieta, która będzie Cię malowała na bank dobierze Ci odpowiedni podkład.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Nigdy w życiu nie byłam na solarium i przed ślubem też nie zamierzam. Mam nadzieję, że do lipca mnie słońce delikatnie opali.


Ale przecież nie mówię tylko o solarium.. Jest też naturalne słońce, niektórzy mogą się iść opalać na słonku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
nheledore napisał:
Nigdy w życiu nie byłam na solarium i przed ślubem też nie zamierzam. Mam nadzieję, że do lipca mnie słońce delikatnie opali.


Ale przecież nie mówię tylko o solarium.. Jest też naturalne słońce, niektórzy mogą się iść opalać na słonku.


ewelinko Embarassed , nie dotarłam do Twojego postu, sorry język

Ale w zasadzie ja nienawidzę się opalać. Leżenie plackiem, grzanie się i pocenie to nie dla mnie. Najlepiej opalam się w ruchu, w wodzie, w parku coś czytając itd.
Dlatego mam nadzieję, że choć trochę słońca mi się do lipca uda złapać (w tym roku już w czerwcu byłam ślicznie opalona), ale kto wie, jak będzie w przyszłym roku.
Do tej kwestii podchodzę zupełnie obojętne- jak mnie słońce opali samo z siebie, fajnie, jak nie- trudno, nic się nie stanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
ja też mam baaaardzo jasną cerę, na szczęście są w miarę inteligentne podkłady, które dobrane do karnacji (a są od b. jasnych do b. ciemnych), jeszcze się do niej dopasowują. Ja też nie lubię efektu maski, w dodatku pomarańczowej, maluję się codziennie i zapewniam- nie mam takiego uśmiech


zdradź nhel czego używasz ? zdradź prosze wesoły)
bo albo z moją paszczą coś nie tak, albo tak trafiam, że każdy fluid najjaśniejszy odcień mi się "utlenia" ale nie rozjaśnia tylko przyciemnia, no może przesadziłam nie każdy
miałam próbke make up forever hd- to kolor idealny , ale nie kupiłam bo cena to 199 zł Crying or Very sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn, absolutnie niczego wyszukanego oczko



Zamiennie:


Kiedyś weszłam do pierwszej lepszej drogerii, były same jakieś słabe produkty i na szybko wzięłam ten mus. To firma dla nastolatek (?), podkład kosztuje chyba z 15 złotych, a jest naprawdę fajny.



Chyba dużo zależy od cery. Ja mam nieładną, ale nie tłuści się i nie sprawia większych problemów, jestem b. jasna, do tego stopnia, że standardowo co kilka miesięcy słyszę, że mam iść na badania w kierunku anemii język Ale nigdy nie było tak, żebym miała pomarańczową skórę. No. I nie nakładam dużo, wiadomo oczko

Generalnie zwykle przed kupnem podkładu (oprócz tego essence) idę do drogerii, nakładam kilka próbek na wierzch dłoni i cały dzień obserwuję, co się z nim dzieje. (To nieładne, ale czasem biorę próbkę produktu, nie testera Embarassed )

Jak już będę super bogata to sprawię sobie albo Diora, albo Helenę Rubinstein oczko język



Dior- ok. 350 zł,



HR- ok. 330 zł.

radosny


A tak poważnie, to byłoby mi zwyczajnie szkoda dać dwie stówy za podkład. Rolling Eyes
Jestem próżna, ale nie do tego stopnia uśmiech Także szukaj, szukaj po tych ogólnodostępnych, bo nóż coś znajdziesz, zanim sięgniesz po wysoką półkę.
Aha. I z testerami jest tak, że są super idealne, ale w praktyce okazuje się, że cały produkt już nie jest taki ekstra. Kilka razy się na to nacięłam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki uśmiech

nie polecam Diora ...
zamowilam na allegro - tester , co prawda, orgnial ale tester- bo wiadomo kasa diore nude- kompakt, podklad w kompakcie,


i swiece sie jak psu ..
co prawda moze kwestia cery, ale wylaczajac swiecenie, to podklad mial byc naga skora, a jest chyba naga maska, strasznie go widac na twarzy, i tak uwidacznia pory ? nie wiem jak to nazwac.
no i na mnie sie swieci , ale to indywidualna kwestia
i czasem uderzam do sephory czy gdzies po probki nowosci, bo powiem Ci ze jakby bylo cos extra- i faktycznie efekt wart ceny to bym kupila, ale tak ? jak to samo jest za ok 30 , to nie ma sensu, bo wiadomo 50 % to sama marka, za to tez sie placi, a po tym doswiadczeniu z diorem mam traume
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group