Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauki Przedmałżeńskie - Łódź
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 16:30    Temat postu: Nauki Przedmałżeńskie - Łódź Odpowiedz z cytatem

Może zacznijmy gromadzić tutaj wszelkie informacje o naukach w centrum Polski.....
Czy ktoś zna takie miejsce, gdzie nauki odbywają się w niedziele, ewentualnie poniedziałek- środa - ale od godziny 20 pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M chodził do Katedry, bodaj w poniedziałki jakoś po 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i czemu zerowe zainteresowanie Shocked język Confused


musimy się zacząć turlać na nauki zapewne od grudnia,,,,, a nie wiemy, dokąd.
Najwcześniej w Łodzi możemy być o 20.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy tak późno gdzieś się odbywają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A np. weekendowych nie ma w Łodzi?
Edit: Nie wiem czy Wam takie będą pasowały, czy będziecie mogli wziąć urlop w piątek i sobotę (jeśli pracujecie). Mi wygodniej byłoby wziąć jeden dzień wolny niż jeździć co piątek, lub co jakiś tam czas wieczorem na nauki do Łodzi. Znalazłam takie u Dominikanów.

http://www.lodz.dominikanie.pl/news,140,aktualnosci.html
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Pon 6 Lut 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam nauki przedmałżeńskie u Dominikanów w Łodzi.
Na kurs szliśmy tylko po papier. Już po pierwszej godzinie wiedziałam, że cały kurs będzie czymś niesamowitym. I tak było. Świetne przygotowanie do sakramentu ślubu. Forma wykładów jak i sam o. Karol powodował, że człowiek mógłby siedzieć i słuchać godzinami.
Wykłady odbywają się w piątek od 17.oo do 21.30. W sobotę od 9.00 do 19.30 z godzinną przerwą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 6 Lut 2012, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jestem zapisana gdzie indziej- u Dominikanów musi być super, bo mają obłożenie do końca kwietnia- a my musimy jednak troszkę wcześniej te nauki skończyć niż początek czerwca język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Pon 6 Lut 2012, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to my chyba załapaliśmy się przez przypadek.
Na naszym kursie ostatnio było około 50 osób - sama byłam zaskoczona.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 29 Lip 2013, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy na świeżo po kursie weekendowym na Sienkiewicza 60.
Jeśli ktoś z Was wybiera się na kurs przedmałżeński, gorąco go polecam! Bardzo dużo ćwiczeń w parach, dużo przydatnych informacji jak sobie radzić w związku, małżeństwie. Prowadzący to przede wszytkim psychologowie - rodzice 2-3 dzieci, z różnymi przejściami oraz jeden ksiądz, który pojawił się dosłownie na godzinę Można dowiedzieć się bardzo dużo o kobietach-meżczyznach, o tym jakimi zasadami kierować się, żeby umacniać związek i osiągać porozumienie i wiele innych praktycznych rzeczy. Mnie poza tymi wskazówkami najbardziej podobała się praca własna - z reguły kobiety i meżczyżni się rozsiadali, dostawali takie same pytania i musieliśmy napisać swoje szczere odpowiedzi,następnie powracaliśmy do naszych partnerów i analizowaliśmy podobieństwa i różnice

Fajną sprawą było też analizowanie całego obrzędu Małzenstwa - mamy czarno na białym jakie fragmenty Pisma Świetego mozemy wybrac, w których momentach mamy wybór modlitwy, to że można samemu stworzyć modliwę wiernych i zwrocili uwagę na wiele innych szczegolow.

No i oczywiście NPR. A co za tym idzie dokładne przeanalizowanie objawów PMSu, psychiki kobiety, nakierowanie postanowień mężczyzn na jej zrozumienie, pokazanie ze czasem same nie wiemy, dlaczego wybuchamy No i oczywiście jak postępować, by kobieta nie udawała, że boli ją głowa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodzunek12
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 19:36    Temat postu: Nauki przedmałżeńskie zaoczne, weekendowe Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos jest zainteresowany to moge podac email do Panstwa co robia takie kursy po calej polsce ja osobiscie robilam zaocznie bo nie chcialo mi sie tego sluchac uśmiech ale jak kto woli. z tego co wiem to 50zl sie placi jak normalnie sie chodzi na nauki w weekend 2 dni a zaoczne tak jak sama nazwa mówi pozdrawiam zostawiam email

nauki-przedmalzenskie@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group