Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwszy test negatywny, drugi pozytywny...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod tym co napisała moja poprzedniczka Wink Świadoma kobieta wie kiedy ma dni płodne, niektórym towarzyszy wtedy ból owulacyjny, ale nie zmienia to faktu, że nie da się precyzyjnie określić kiedy nastąpiła owulacja, bo trwa ona przeciętnie 12-16 godzin, a nie kilka dni, kiedy odczuwamy objawy nadchodzącej owulacji. Przy określaniu momentu ewentualnego poczęcia dla potrzeb zrobienia testu, ten brak precyzji jest znaczący. Owulacja i dni płodne to nie są zamienne określenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, domyślam się na podstawie badań swojego ciała i testów owulacyjnych, ze tego dnia najprawdopodobniej miałam owulację Very Happy
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi gdy zrobiłam test jeszcze przed spodziewaną miesiączka wyszedł negatywny, natomiast gdy go powtórzyłam po prawie 2 tygodniach był już pozytywny. Więc może w twoim przypadku jest tak samo poczekaj jeszcze trochę i powtórz test.
Nieraz mimo że kobieta jest w ciąży to i tak odczuwa zbliżającą się miesiączkę. Do około 8 tygodnia ciąży brzuch pobolewa jak na miesiączkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kolejny temat w którym będzie mowa o tym samym czyli staraniach, owulacji itp nie jest potrzebny figielek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group