Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała Panna Dorota
Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:28    Temat postu: Mała Panna Dorota Odpowiedz z cytatem

witam ponownie...dzięki za takie wsparcie, aż się wzruszyłam jak mi kibicowałyście. Inka dzięki za tak szybkie zdawanie realcji lol

tak w skrócie: w sobotę o 1 w nocy obudziłam się i poczułam, ze mam mokro i stwierdziłam, ze chyba popusciłam. Wstałam a tu się ze mnie leje...budze Piotrka...a on "o co chodzi?"....a ja że wody mi odeszły...no i pojechaliśmy....

skurczy jeszcze nie było...trafiłam na porodówkę...rodziła akurat inna dziewczyna więc ja miałam dodatkowo film instruktażowy ale Piotrka wygonili...wrócił do mnie o 7.00.

Do 6 skurcze były (z dzisijeszej perspektywy) słabe, więc mogła Ince zdawać relację lol ...potem się wzmorzyły. A jak utknęło rozwarcie na 6cm tak ruszyło dopiero koło 11...o 9 dali mi kroplówkę, wtedy skurcze zminiły się w istne piekło Twisted Evil ...o 12 powiedziały położne żebym poszla pod prysznic i rodzimy...byłam happy...ale główka jeszcze nie była w kanale więc pierwsze skurcze parte były jeszcze na stojące i w kucki (i tu się zsikałam na podłogę)....a potem już na stól...15 minut parcia i córcia na zewnątrz (parcie w porównaniu ze skurczami to naprawdę nic)...zahaczyła się barkiem i rozorała mi w środku więc tam też jestem szyta.



a tak mała wyglądała w niedzielę... Twisted Evil ja czuję sie w miarę dobrze...szwy troszkę bolą...a teraz biegnę nakarmić córcię Razz
_________________



Ostatnio zmieniony przez nimfa dnia Pon 24 Wrz 2012, 12:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka duża, śliczna i zdrowiutka dziewczyneczka buja w obłokach
Rozkoszna jest- nie wiem, czy mam takie głupie wrażenie, czy Ona się uśmiecha Question Takie małe dzieciaczki chyba nie potrafią tego robić, ale naprawdę Docia tak właśnie wygląda, jakby była uśmiechnięta oczko
Zadowolenia na maksa po niej widać lol

Jeszcze raz gratuluję- bo jest kogo oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ma włoski ciemne. uśmiech Słodka Dorotka.
A zdawanie relacji było samą przyjemnością. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka mówiłam, że ostatnio usłyszałam przesąd, że jak się ma zgagę to włosy dziecku rosną i tu by się zgadzało bo Dorka ma włoski a Nimfa miała zgagę język

Nimfa twoja relacja porodowa napawa mnie optymizmem, czyli nie jest tak źle z tymi porodami....
Dorka piękna, zastanawiam się do kogo podobna myślący
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek, Ty mnie nie strasz, bo wychodzi na to, że moja będzie łyseńka, jak kolano. język
Nie wiem, jakie nimfa ma naturalne włosy, na razie jest blondi, ale kto ją tam wie. Za to tatuś ciemny, o ile mnie pamięć nie myli. W tatusia poszła kolorem włosków. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee wszystko jeszcze przed tobą, przecież parę ładnych tygodni ci zostało język to i włoski może zdążą urosnąć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Dorotko - jesteś śliczna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

córcia jednak dalej śpi...więc karmienie przełożone... Twisted Evil

ja zgagę miałam minaturową, więc nie wiem czy to się liczy. Mała to cały tatuś po mnie podobno usteczka Razz Ja mam włosy blond język

kasiek relacja nie oddaje tego co się tam działo...ale nie będę straszyć lol prawda jest taka, że jak położyli mi Docię na brzuchu to miałam łzy w oczach ze szczęścia i już nie pamiętałam nic z tego jak mnie potwornie bolało język

a i dostała 9 punktów w Apgarze...sina była...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa wróciła uśmiech Jeszcze raz gratulacje uśmiech Fajny mały Bąbel lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje bukiet
Śliczna Calineczka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
Strona 1 z 77

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group