Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bliźniaczki..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno wypowiadać się w momencie, kiedy nie ma się bliźniaczki. Podobno między rodzeństwem bliźniaczym panują inne więzi o wiele mocniejsze.
Jeżeli będziecie się komfortowo czuły w takich samych sukienkach to OKEY.
Z tym, że jeżeli będą te same suknie to w każdej bym coś zmieniła,np. różne kolory pasków, różne kolorki dodatków, bukietów itp.
Inna fryzura lub jeżeli będzie taka sama to inne zdobienia włosów np. diadem, kwiaty itp.

A jak zapatruje się na to Twoja siostra? Tak samo?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl 22 spoko, masz już jakieś tam życie, plany, itd

a 19 to koniec liceum /technikum np mozna za rok konczyc

z tego wzgledu, dla mnie to jest jeszcze wiek szkolny

bez urazy dla nikogo

i patrzac wstecz uwazasz ze jak mialas 19 lat to juz bylas gotowa na bycie mezatka ?

ja nie , do wszystkiego trzeba dojrzec, nie wystarczy kochac i chciec
trzeba wiedziec czym jest taka typowa codziennosc i samodzielnosc, bo 19 to jest szkola jeszcze, inna bajka

jeszcze mlodziutka kobieta to przejdzie, ale facet - tym bardziej dla mnie nie (tak mlodziutki)

no ale ile ludzi tyle opinii , takze no
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale może one wychodzą za mąż za 2 lata? Nigdzie nie jest napisane, że teraz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 7:27    Temat postu: Re: Bliźniaczki.. Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to słyszałam w moich stronach, że nie jest dobrze, żeby rodzeństwo brało ślub "razem".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu bym się nie zdecydowała na ślub tego samego dnia.
To ma być twój dzień a nie wasz ( twój i siostry)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Sheryl 22 spoko, masz już jakieś tam życie, plany, itd

a 19 to koniec liceum /technikum np mozna za rok konczyc

z tego wzgledu, dla mnie to jest jeszcze wiek szkolny

bez urazy dla nikogo

i patrzac wstecz uwazasz ze jak mialas 19 lat to juz bylas gotowa na bycie mezatka ?

ja nie , do wszystkiego trzeba dojrzec, nie wystarczy kochac i chciec
trzeba wiedziec czym jest taka typowa codziennosc i samodzielnosc, bo 19 to jest szkola jeszcze, inna bajka

jeszcze mlodziutka kobieta to przejdzie, ale facet - tym bardziej dla mnie nie (tak mlodziutki)

no ale ile ludzi tyle opinii , takze no


Ja będę miała dopiero co skończone 20 lat i nie uważam że to jest za szybko oczko Każdy ma inne zdanie na ten temat, każdy dojrzewa inaczej. Pamiętaj, że to nie metryczka daje dojrzałość oczko Mój P będzie miał 23 lata, jest mundurowym więc chyba wie co robi oczko Moja mama miała 17 lat jak za mąż wyszła i co? Już 25 lat po ślubie oczko Nadal się kochają oczko Mój P. chciał za rok ślub i przekonał mnie, że to wcale nie jest za szybko a przynajmniej będziemy mogli wszystko dosłownie wszystko razem robić. Oczywiście nie mając ślubu też mozna wszystko robić ale nie wiem jak wytłumaczyć Wam o co mi chodzi oczko Ktoś mi powiedział, że po ślubie to od razu dzieci są i na pewno na żadne studia nie pójdę.. A to się zdziwią. Kazali mi jeszcze trochę świata zwiedzić.. Wolę robić to z moim Połówkiem, nie rozstajemy się na krok i mimo tak młodego wieku jestem pewna tego uczucia i jestem pewna w 100% jego!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśś - bo sa ludzie dojrzali i sa tacy co sa niby powyżej 18 r.ż a nie ważne czy 20, czy 30 a dalej jak dzieci

mi chodzi o to, że czasem ludzie poprostu są "oderwani od rzeczywistości" , bo jak człowiek sie uczy i w zasadzie ma szkole tylko , ktora teraz konczy no to jest luz blus , patrzac z perspektywy zmartwien zero problemow (pzy tych jakie sa pozniej w zyciu to pikuś, pan pikuś )

moja siostra jest na studiach dla przykładu , zaznacze , że jest ładna jak ja język skubana robi 2gi kierunek już , dość łebski lachon jeśli chodzi o wiedze poglądy itd , ale jeśli chodzi o "życie" uśmiech do niedawna myslala , ze jak sie nie mieszka w mieszkaniu - a jest np Twoje, to za czynsz sie nie placi lol

wiadomo, nie ma co generalizować
ja po prostu znam ciężkie przypadki uśmiech

co do dzieci to owszem dzieci planujesz i mogą być za 5 lat;-) ale wydaje mi sie, ze po slubie wlacza sie troche taki " luz" , że jakby sie " trafilo , to tragedi nie bedzie, bo w koncu jest sie juz rodzina itd


a wracajac do tematu , to ja bym nie chciala miec slubu w tym samym dniu , chcialabym zeby dzien byl moj i mojego wybranka, nie naszej czworki ,ale ja blizniaczki nie mam , wiec nie czuje takich fluidow ktore nie dopuszczaja innej mozliwosci uśmiech takie wiezy sa dla mnie magiczne i niestety obce

nawet wizja slubu by mi i mojemu szanownemu rodzenstwu nie zgodzila Very Happy
ale jesli juz moja siostra byla by z tego samego jajeczka co ja , to bylabym sklonna byc moze nawet na inny kolor sukni

podobala by mi sie chyba czarna, dla kontrastu, a bialy garnitur dla meza, a siostra biala suknie i czarny garnitur przyszly maz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 3:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwny wątek - autorka zarzuciła temat i zniknęła oczko
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Wto 10 Kwi 2012, 8:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group