Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegam przed DJ MAKO - Bydgoszcz
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 9:12    Temat postu: Ostrzegam przed DJ MAKO - Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Witam, cieszę się bardzo, że mogę Was ostrzec przed nieprofesjonalną osobą. Nieważne jest w tym momencie zaliczka 500 jaką na pewno pobrał już od Was. Zmieńcie DJ jeśli jeszcze czas!!
Maciej, bo tak ma na imię, gdzieś ma zabawę i Wasze dobro. Muzyką puszcza jakąś swoją dziadowską. Zasugerowaliśmy mu na swoją muzykę, przesłaliśmy naszą muzykę, by nie musiał ściągać i szukać, nasze przeboje na których się wychowaliśmy, hity wszechczasów, przesłaliśmy mu dedykacje jakie chcemy, wybraliśmy zabawy............czas który poświęciliśmy na uzgadnianiu z nim i sami na układaniu repertuaru był zmarnowany. Robił co chciał, puszczał swoje beznadzieje i smęty. 2 zabaw nie wykonał, bo niby zabrakło czasu. No ale skoro ludzie rozchodzili się bo beznadzieje było już o 2 w nocy, to niby dla kogo i kiedy chciał wykonać dalsze zabawy. Mówię, Wam, szkoda kasy i czasu na takiego człowieka. No i obżerać się godzinami, na to miał czas. Poza tym przeszedł sobie z jakimś "pomocnikiem" którego przyuczał, któemu też trzeba było dać jedzenie. Masakra na każdym kroku. W każdym razie teraz puszczam sobię muzykę, którą przygotowaliśmy na swoje wesele i mam łzy w oczach, że takie fajne utwory nie leciały. Oczywiście swoją prezentację jaką nam włączył miał super, tylko nasze wesele nic się nie miało do tej prezentacji.

popr.pisownię/mod/
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:45, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acustic
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkim forumowiczów. Nie będę krytykował wcześniejszych wypowiedzi ale chciałbym napisać kilka zdań na temat wesel :
Razem z żoną tworzymy duet zajmujący się oprawą muzyczną wesel , śmieszą mnie troszeczkę tłumaczenia DJ MAKO - my przez wesele wykonujemy ok.120 utworów gdzie ( wesele 10-12 godz.) w trakcie bloków organizujemy konkursy i zabawy i czas trwania oczepin tj. ok. 1 godz.Przerwy pomiędzy blokami mamy 10 min. Nie rozumiem też takiej postawy gdzie zespół czy DJ nie organizuje biesiady przy stołach bo padł mu mikrofon , chcąc profesjonalnie zajmować się tą działalnością trzeba przewidywać pewne rzeczy - bo wychodzi na to że jak padnie nagłośnienie to wesele się nie odbędzie ( śmiechu warte ).
Odnośnie jedzenia na weselu , to tej kwestii wcale bym nie podejmował bo prawda jest taka że my czasami nie mamy czasu na to - kończy się blok trzeba brać akordeon na plecy i śpiewać z gośćmi przy stole.
Wniosek sam się ciśnie na usta pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
djdanio
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Częstochowa/Wrocław

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko mogę podpowiedzieć że w ciągu godziny może zostać zagrane z 20 utworów, przeliczając to na wesele od godziny 17 do godziny 5 (12 godzin) łącznie jest 240 utworów, z czego 1/3 nie ma, bądź jest grana po cichu. W sumie powinno być zagranych około 120-160utworów. Wniosek? Pomyślcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acustic
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sobie zaprzeczasz kolego - w poprzednim poście napisałem że zagrałeś 85 utworów przez wesele a teraz twierdzisz że powinno być 120 więc jakich wniosków mam się domyślać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
djdanio
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Częstochowa/Wrocław

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ale ja nie prowadziłem tego wesela, tylko mówię jak być powinno uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acustic
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam , pomyliłem "ksywki"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
djdanio
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Częstochowa/Wrocław

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma najmniejszego problemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek86
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj stokrotka88!wykrzyknikwykrzyknik

Zmartwiłaś mnie tym co napisałaś.....
My niebawem mamy ślub i też będzie dj mako z Bydgoszczy.

Nie wyobrażam sobie że będzie tak tragicznie jak piszesz....

Jestem załamana...



Czy naprawdę było tak źle?pytajnikpytajnik Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, napisałam o dj MAKO to co czułam po wesele. Teraz już wiem, jakie miałabym wymagania i pytania i prośby.
Jeśli możesz coś zmienić to już Ci mówię:
1. Przede wszystkim za długie utwory, powiedz mu niech skraca. Ja już nie miałam siły, jeszcze ta ciężka sukienka, a on jeśli utwór ma 5 minut to leci 5 minut;/ i krósze bloki muzyczne poproś. U nas były godzinne i wierz mi,żnie tylko ja nie miałam siły.
2. Za głośno była muzyka podczas posiłku, goście nie wiedzieli czy to nadal część taneczna, czy przygrywanie do posiłku. Wysyłałam siostrzenicę by ściszył.
3. Zrób pisemną umowę "kolejną" na prowadzenie zabawy i Twoje wymagania i prośby. Liczba zabaw, itd. U nas 2 zabaw integracyjnych nie zrobił, bo sama widziałaś co napisał. Problem z mikrofonem. Żenada.
4. Zapomnij o przebraniach jakie miał na prezentacji, bo takie w rzeczywistości nie występują.
5.W ogóle nie ma żadnych przejść między utworami, żadnych wyciszeń. Jeden się kończy i zaczyna drugi. Wiec równie dobrze mogłyby coś lecieć z "kompa"
6. Uważaj na dedykacje. Dedykacja dla mnie była o 2 w nocy, jak już nie było połowy gości. Babcia siedziała do 3 i swojej dedykacji się nie doczekała;/
7. Płać po weselu, a nie przed. Wtedy jak się nie wywiąże to nie dasz całości.

Ja niestety zapaciłam przed i pluję sobie w twarz do teraz.

Zastosuj to co radzę i głowa do góry. Może teraz się poprawi......bo powinien.
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek86
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 19:35    Temat postu: dj mako Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady!

Mam jeszcze pytanko, czy imprezę poprowadził z życiem??
W nowoczesnym stylu, czy raczej pojawiły się stare, oklepane atrakcje wieczoru??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group