Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak trafiłyście TU na nasze forum? :-)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:24    Temat postu: jak trafiłyście TU na nasze forum? :-) Odpowiedz z cytatem

Zakładam nowy temat... Ciekawa jestem jak niektóre dziewczyny trafiły tu na forum. Czy z polecenia koleżanki, dziwnym trafem czy po prostu wiedząc, że będziecie niedługo wychodziły za mąż i chciałyście dzielić się tymi wszystkimi wydarzeniami związanymi ze ślubem i weselem z innymi...?

Ja zalogowałam się na pierwszym lepszym o tematyce ślubnej szukając (1,5 roku wcześniej) piosenki na pierwszy taniec i tak mi się spodobało, że zostałam na dłużej... bo już 3 lata!wykrzyknik lol
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie pamiętam, ale pewnie był to przypadek. Zresztą logowałam się na kilku forach ślubnych, ale zadomowiłam sie na tym.
Jak już się tu zalogowałam, to później długo tu nie zaglądałam. Po jakiś 2/3 miesiącach znów tu trafiłam, patrzę zalogowana jestem, i wsiąkłam....

EDIT: pamiętam jeszcze, jakiego szoku doznałam ile dziewczyny mają nastukane postów. Pomyślałam sobie "Matko z córką jakiego trzeba mieć jobla żeby tyle nastukać szok szok ", a teraz sama mam tyle... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam konkretnego forum o tej tematyce. Szukałam porad, pomocy, pomysłów, bo nie miałam pojęcia jak się zabrać za organizację wesela, jak to się teraz robi :)Od lat piszę na innym forum, stamtąd mam ogromną wiedzę na ciekawiące mnie tematy.

Także trafiłam przez wyrocznię Google na kilka for, ale to wydawało mi się najbardziej merytoryczne, mnóstwo pomysłów, opinii i ludzie tworzący prawdziwą forumową rodzinę.

Wsiąkłam- nie ma dnia, bym siadła przy lapku i nie zajrzała tutaj uśmiech

Dzięki forum nasz ślub i wesele były bardzo przemyślane, z pewną innowacyjnością w mojej okolicy, z pomysłowością i zadbanym każdym szczegółem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle nie miałam takiego szału na przygotowania ślubne. Do wszystkiego podchodziłam spokojnie, robiliśmy sami i myślałam, że nie będę miała potrzeby dyskutować nad balonikami, winietkami etc. Ale miałam moment załamania - teściowie skutecznie zniechęcali mnie do czegokolwiek i chciałam się dowiedzieć, czy to 'normalne'. Znaczy normalne na pewno nie, ale czy powszechne. A potem już jakoś poszło i zostałam tu do dziś;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szukałam różnych inspiracji o tematyce ślubnej i przez główną stronę trafiłam na forum i tak sobie od czasu do czasu podczytywałam Was, zarejestrowałam się i nie udzielałam się, na pocztę dostałam wiadomość,że mam prywatną wiadomość, gdzie pisała do mnie bodajże Sasetka/Smerfetka? (no wie mam pojęcia już jaki ta dziewczyna miała nick-taka od karate ;p) i zachęciła do udzielania się na forum i od tej wiadomości się właściwie zaczęło moje pisanie tu uśmiech I tak oto już przyrosłam do tego forum od lekko ponad dwóch lat ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się chciałam dowiedzieć, ile przed ślubem trzeba załatwiać księdza i dokumenty. Dlatego też szukałam forum w google, no i trafiłam tu uśmiech
Strasznie mi się spodobało, chociaż się przeraziłam z początku i pomyślałam sobie, że tu musi być niezły misz-masz i wiele osób, które się pewnie w ogóle nie kojarzą Embarassed
W ogóle, nigdy się nie udzielałam a żadnym forum, ale jakoś tak mi się tu spodobało, że wsiąkłam uśmiech
No i teraz oczywiście wiem, że wcale tu nie ma aż tak dużo osób udzielających się i wszystkich się zna po nickach i avatarach, a nawet po posiadanych dzieciach język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie chciałam się dowiedzieć kilku rzeczy, dowiedzieć się jak inne dziewczyny się do tego dnia przygotowują. Samej się wygadać na ten temat, w końcu ileż rodzina może o tym słuchać Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja kompletnie nie wiem....nic nie pamiętam język pewnie przez przypadek Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
a ja kompletnie nie wiem....nic nie pamiętam język pewnie przez przypadek Twisted Evil



Szukałaś napalonych panien młodych;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
nimfa napisał:
a ja kompletnie nie wiem....nic nie pamiętam język pewnie przez przypadek Twisted Evil



Szukałaś napalonych panien młodych;p


nie no....ja długo udawałam grzeczną dziewczynkę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group