Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ten pierwszy raz i kto co lubi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile miałaś lat jak straciłaś dziewictwo
poniżej 16
8%
 8%  [ 9 ]
16-17
16%
 16%  [ 18 ]
18-19
32%
 32%  [ 36 ]
20-21
23%
 23%  [ 26 ]
22-23
11%
 11%  [ 13 ]
24-25
8%
 8%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sa wlasnie skutki szykanowania homoseksualizmy i braku tolerancji.
Jezeli kiedys mi dziecko powie, ze kocha osobe tej samej plci, to nie bede protestowac. Grunt aby byli szczesliwi a nie toco ludzie powiedza.

Dla mnie seks jest jednak waznym aspektem, umacniajacym zwiazek i pozwalajacy ludziom lepiej poznac partnera.

Ja nie bylam pierwsza kobieta mojego meza, jednak w pewnych kwestiach byl lekko zielony oczko jednak i bez wczesniejszych dozwiadczen, zgralismy sie w lozku juz za 1 razem. To cos cudownego i nie wyobrazam sobie czekac tyle czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam o tyle lepiej pod tym względem że nie mieszkamy razem,więc nas aż tak nie kusi,ale pewnie tak jak piszecie jeżeli mieszkalibyśmy razem było by dużo więcej okazji i pokus,więc różnie mogło by z tym być oczko

Co do tego co napisała bajeczka to szczerze współczuję obojgu,chociaż z drugiej strony dziwię się facetowi bo chyba nie był dzieckiem...takie słuchanie mamusi czy kogoś aż do tego stopnia jest trochę niepoważne... no ale w każdym razie dobrze że się tak skończyło a nie inaczej,tzn nie do końca dobrze,bo nikomu nie życzę rozwodu,ani podobnych przeżyć ale ważne że jakoś potem sobie poukładali życie i że wszystko od razu wyszło na jaw a nie np po kilku latach (bo słyszałam też o takich przypadkach)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja podziwiam Escherichie, bo mieszkają razem i wytrzymują z tym, z czym chcą wytrzymać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani żebyś wiedziała,przypuszczam że mi było by bardzo trudno na ich miejscu,też bym się starała ale nie wiadomo jak by wyszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że wszystko zależałoby od tego, jak długo byście mieszkali przed ślubem razem, jeśli miesiąc-dwa to myślę, że byście wytrzymali, ale pół roku-rok, byłoby ciężko... Ale bądź, co bądź, dobrze, że nie mieliście okoliczności, które by temu sprzyjały uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podziwiam Este - bo wiecie czym jest seks i zapewne wiecie,że jest fajny i odmawiacie sobie tej przyjemności Twisted Evil
jak się jeszcze nie zasmakuje to jest nieco łatwiej,bo nie wie się co się "traci" język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to też zależy od człowieka, bo np. moi znajomi trzymali się dzielnie do ślubu, ale ich korciło bardzo, bo sami mówili, że ciekawość, jak to jest itp. Jeśli rezygnuje się z seksu wiedząc już, jak to jest to moim zdaniem podejmuje się tą decyzję bardziej świadomie. Wiesz dokładnie z czego rezygnujesz, na co się decydujesz.
Fakt, nie ma już tego, że Twój pierwszy partner to od razu twój mąż, że zachowałaś dziewictwo dla niego, ale w życiu każdego zdarzają się decyzje lepsze lub gorsze (akurat ja swojego pierwszego partnera klasyfikuję w kategorię WIELKI BŁĄDwykrzyknik ) i nie ma co traktować dziewczynę jako "drugiej kategorii" bo np. jako nastolatka poszła do łóżka z pierwszą "wielką, prawdziwą miłością" a teraz dojrzała, przemyślała i stwierdziła, że chce zaczekać.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
ewelajn pokaż mi fragment z Pisma Świętego mówiący o tym, że seks oralny czy nawet analny jest współżyciem.


Jest coś takiego w Biblii, jak Sodoma i Gomora, sodomia to seks ze zwierzęciem, a gomora, to w zależności od interpretacji, albo seks homoseksualny, albo heteroseksualny, ale analny.
Więc nie jest do końca tak, że czystość przedślubna to błona dziewicza, a współżycie to tylko w tej dziurce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Mani_ani napisał:
ewelajn pokaż mi fragment z Pisma Świętego mówiący o tym, że seks oralny czy nawet analny jest współżyciem.


Jest coś takiego w Biblii, jak Sodoma i Gomora, sodomia to seks ze zwierzęciem, a gomora, to w zależności od interpretacji, albo seks homoseksualny, albo heteroseksualny, ale analny.
Więc nie jest do końca tak, że czystość przedślubna to błona dziewicza, a współżycie to tylko w tej dziurce...


NO to już wszystko się wyjaśniło uśmiech Dzięki nheleodore uśmiech
A o czystości przedślubnej już była długa rozprawa i nikt nie powiedział, że to błona dziewicza uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Czw 26 Wrz 2013, 8:51, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani, mnie totalnie nie kręci, co ludzie robią w sypialni, tym bardziej, że uważam iż w seksie dozwolone jest wszystko, na co zgadzają się dwie strony, co je podnieca i daje satysfakcję.
Dlatego nie wnikam w Twoje prywatne sprawy.

Napisałam, trochę w imieniu ewelajny, że w Biblii jest mowa o seksie analnym, bo o to pytałaś Wink

[edit: widzę, że zdążyłaś usunąć poprzedni post, a odpowiadałam głównie na tamto, ale jeden pies, bo tylko tyle chciałam dodać do zakończonej już dyskusji uśmiech Bardzo lubię przychodzić na koniec uśmiech]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Następny
Strona 33 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group