Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ten pierwszy raz i kto co lubi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile miałaś lat jak straciłaś dziewictwo
poniżej 16
8%
 8%  [ 9 ]
16-17
16%
 16%  [ 18 ]
18-19
32%
 32%  [ 36 ]
20-21
23%
 23%  [ 26 ]
22-23
11%
 11%  [ 13 ]
24-25
8%
 8%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam 19 lat (niewiele ponad) i było to z moim M. po 3 miesiącach związku (ehhh czasem żałuję, że tak szybko bo przecież wtedy wcale nie byłam go pewna oczko ), ale jesteśmy razem do dziś, niedługo ślub więc jest OK. Jednak lepiej wspominam nasze kolejne razy niż ten pierwszy. Mój M. był moim pierwszym facetem i wygląda na to, że ostatnim uśmiech ale ja jego pierwszą nie byłam - była jedna przede mną i przez chwilę miałam z tym problem, ale już jest w porządku - wszystko sobie wyjaśniliśmy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam ile miałyście lat i że to albo z obecnym albo przyszłym mężem lub ew. z poprzednim facetem, to oczka robią mi się takie wielkie Shocked ( oooo takie) jak myślę o sobie Embarassed
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę że miałam tylko jednego, a nie dziesięciu... albo więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się cieszę,że miałam tylko dwóch.......chociaż z drugiej strony żałuję ,że nie doszło do czegos z jedną osobą, ale- co tam. I tak jestem na przegranej pozycji, bo dla P byłam pierwsza i jedyna język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Jak tak czytam ile miałyście lat i że to albo z obecnym albo przyszłym mężem lub ew. z poprzednim facetem, to oczka robią mi się takie wielkie Shocked ( oooo takie) jak myślę o sobie Embarassed


może jakieś szczegóły?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę, że miałam ponad 10. Spróbowałam różnych rzeczy, z " paru pieców chleb jadłam", nie zastanawiam się jakby to mogło być z innym, bo już to sprawdziłam. Powiem Wam szczerze, że nawet nie widziałam, że kobieta może mieć w życiu jednego partnera seksualnego, bo wśród moich znajomych to średnio 3-4, a i są rekordzistki jak Samantha Jones, które mnie parę razy przebijają oczko

Nimfa, wiem, że Ciebie to nawet najdrobniejsze szczegóły interesują jeśli chodzi o seks język tak jak mnie oczko
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Ja się cieszę, że miałam ponad 10. \\


jak to ponad 10.....to ile miałaś 12?pytajnikpytajnik Shocked

i wcale nie wszystkie szczegóły...większość tylko....no ale przecież to taki ciekawy temat lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Pralinka napisał:
Ja się cieszę, że miałam ponad 10. \\


i wcale nie wszystkie szczegóły...większość tylko....no ale przecież to taki ciekawy temat lol


i ja i jaaa rowniez ciekawi mnie temat... ahh jak fajnie takie wyznania poczytac i ciesze sie tym samym ze dziewczyny nie krepuja sie mowic o sprawach seksu tylko otwieraja sie a nie kazda udaje ze ja nie, mnie to nie dotyczy bo i z takimi sie spotkalam, nie zeby tylko na zywo bo i na forum zapieraly sie rekoma i nogami a co do czego to wyszlo szydlo z worka hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Pralinka napisał:
Ja się cieszę, że miałam ponad 10. \\


jak to ponad 10.....to ile miałaś 12?pytajnikpytajnik Shocked

i wcale nie wszystkie szczegóły...większość tylko....no ale przecież to taki ciekawy temat lol


dziesięciu było na sto procent, potem przestałam liczyć, ale więcej niż 20 to nie było. Kiedyś miałam kalendarz z ewidencją, ale któregoś roku zapomniałam ją przepisać do nowego i tak straciłam spis moich ofiar. Taaaaak to był niezwykle odkrywczy okres w moim życiu język Potem nastał dwuletni okres schadzek z moim kochankiem i kolejny to już mój Bazyl i tak 4 lat i trochę sobie bazyluję z Bazylem. Z tego bazylowania jestem meeeeega zadowolona, bo gdyby nie spełniał moich wymagań, to pewnie bazylowałabym sobie dalej w poszukiwaniu mojego "złotego graala" hihi ( to porównanie dla Nimfy, coś czuję, że miałabym świetną interlokutorkę w temacie erotyki)
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
w ankiecie miało być jeszcze jedno oczko "powyżej 25", ale mi zjadło.... Confused

A już myślałam, że byłam tak starą dziewicą, że się już takich nawet w ankietach nie uwzględnia. smutny
Nie mam co zaznaczyć.

Ale znam co najmniej 2 dziewczyny, dziewice mimo jedna 28 lat, druga 31.
Więc nie byłam jedynym dinozaurem. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 4 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group