Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słuszność wpisywania skąd jesteśmy i inne problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg regulaminu: "oraz miasto skąd pochodzi lub przebywa na stałe."
I ta pierwsza część "skąd pochodzi" daje wolną rękę, by wpisać co się chce...

WIDEOFILM napisał:
A co powiecie o reklamach i ofertach otrzymywanych na nasze skrzynki pocztowe /e-mailowe/? Ja rano jak włączam komputer jest ok. tak 30 wiadomości, które mnie zupełnie nie interesują.I co mam zrobić? (...)

Zmień pocztę! Wink

Serio są takie, gdzie nie dostaje się reklam, przynajmniej ja mam takiego emaila, na którego nie dostaję żadnych reklam.

WIDEOFILM, a nick można zmienić?
Co prawda wysłałam to pytanie adminowi, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc pytam Ciebie, ponieważ w regulaminie nic na ten temat nie ma. Zwykle jest albo informacja, że należy pomyśleć nad nickiem, ponieważ nie ma możliwości jego zmiany albo, że zmiany można raz dokonać, więc...?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolipio: właśnie na tym forum , podobnie jak w innych nicku zmienić nie można.Decydują o tym sprawy techniczne. Użytkownik jest rozpoznawany przez system po nicku, haśle i adresie mailowym.Jeżeli te 3 czynniki grają, wówczas następuje zalogowanie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM, dziękuję za odpowiedź uśmiech


Szkoda, że nie ma tego w regulaminie, to bym się 3 razy zastanowiła nad nickiem Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:


WIDEOFILM napisał:
A co powiecie o reklamach i ofertach otrzymywanych na nasze skrzynki pocztowe /e-mailowe/? Ja rano jak włączam komputer jest ok. tak 30 wiadomości, które mnie zupełnie nie interesują.I co mam zrobić? (...)

Zmień pocztę! Wink



miałam dokładnie to samo powiedzięć Twisted Evil n amojej poczcie wszytskie reklamy lądują automatycznie w spamie język

co do IP - ile z Was na forum wchodzi tylko z jednego miejsca z jednego komputera?

Ile z nas ma w domu informatyka, który może tak namieszać, że po IP nie pozna się skąd się jest.

Jeżeli mieszkałabym w mieście takim jak Warszama to bym miała mniejsze zastrzeżenia co do wpisywania nazwy, ale sorry mieszkając na wsi to niestety nie byłoby trudno się domyślic kim jest nimfa Twisted Evil a plotki na wsi roznoszą sie lotem błyskawicy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
A co powiecie o reklamach i ofertach otrzymywanych na nasze skrzynki pocztowe /e-mailowe/? Ja rano jak włączam komputer jest ok. tak 30 wiadomości, które mnie zupełnie nie interesują.


Wystarczy założyć gdzie indziej konto. Na wielu portalach sam godzisz się na zaśmiecanie skrzynki. A skoro wyrażasz zgodę, to pretensji mieć nie możesz. Ja spamów nie dostaję - jedna wiadomość na tydzień/dwa się zdarzy najwyżej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten temat nie pasowałby bardziej do działu technicznego?

Moim zdaniem,korzystając z internetu czasem dobrowolnie a czasem nieświadomie "sprzedajemy" informacje o sobie.Czasem pozornie bezpieczne strony brutalnie handlują wszelkimi informacjami dotyczącymi naszych kroków w sieci. Nic nie dzieje się bez przyczyny, np fb sprzedaje wszelkie info reklamodawcom.
Z tą świadomością staram się rzetelniej dobierac wirtualne miejsca,w których chcę zaistnieć. Jeśli jednak mam minimalny wpływ na udostępnianie danych o mnie to staram się korzystac z tego prawa i ujawniać jak najmniej.

Moich postów i tak za wiele osób nie czyta,bo przecież nie jestem PM ani nawet osobą planującą slub w najbliższej przyszłości lol ale jeśli ktoś uważnie śledził,na pewno wie skąd jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pięknie! Panie WIDEOFILM, tak pilnujesz porządku, a robicie tu takiego off topa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biję się w pierś Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absurdalny pomysł ... równie dobrze można sobie wpisać byle jaką wieś, której na mapie nie ma i nikt nam nie udowodni czy jest to prawdą czy też nie... więc nie widzę sensy wpisywania tego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalio: temat został wywołany w związku z niechcianymi reklamami i spamami.No i tak się to pociagnęło. Ale wiele spraw zostało już wyjaśnionych.

A co do tej rubryki skąd- bo zrobiła się niezła zawierucha: to może wymagajmy tego wyłącznie od osób poszukujących pomocy i usługi w danym zakresie i od usługodawców weselnych,/ muzycy, foto, kamerzyści, salony sukien,menagerów restauracji,hoteli i innych / bo chyba jest tu kilku/. A reszcie pozostawić dobrowolność. Ale też,żeby w tych zapisach nie było takich żartów jak z piekła rodem, piekło ,niebo itp. Może w tej sprawie coś podpowiedzcie.

cytat:Moim zdaniem,korzystając z internetu czasem dobrowolnie a czasem nieświadomie "sprzedajemy" informacje o sobie.Czasem pozornie bezpieczne strony brutalnie handlują wszelkimi informacjami dotyczącymi naszych kroków w sieci. Nic nie dzieje się bez przyczyny, np fb sprzedaje wszelkie info reklamodawcom.
Racja. I tego raczej nie zwalczymy.Tak jak pisałem wcześniej,żyjemy w takich czasach a nie innych. Nie będę się powtarzał.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group