Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słuszność wpisywania skąd jesteśmy i inne problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Agatt: A kto Ciebie tu rozpozna ? Ktoś , kto ma czyste sumienie niczego nie powinien się obawiać. Twój powiat akurat jest dość spory.



Żadna z nas nie ukrywa miejsca zamieszkania. W rozmowach, w których chcemy spokojnie ujawniamy to miejsce. Ale to nie oznacza, że chcemy pozbyć się anonimowości. Jesteś tu jako usługodawca, reklamujesz się, więc tobie zależy na rozpoznawaniu. My chcemy spokojnie porozmawiać, wymienić się poglądami, bez podpisywania się imieniem i nazwiskiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to właśnie chodzi - każda dłużej uczestnicząca w forum dziewczyna wie, że ewelinka nie jest z Paryża, ale z kolei na forum może wejść też osoba nie zalogowana, która jak na dłoni, przy pierwszym wejściu będzie wiedziała, z jakich miejscowości jest każda z nas, co czyni nas idealnym targetem dla niechcianych i bezpłatnych reklam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Agatt: A kto Ciebie tu rozpozna ? Ktoś , kto ma czyste sumienie niczego nie powinien się obawiać. Twój powiat akurat jest dość spory.
A co Ty masz do mojego sumienia? Weź się zastanów co Ty w ogóle mówisz... język Nie wiem czy zauważyłeś, oprócz działu foto/video istnieją też na tym forum inne, w których piszemy o majtkach, tamponach, sexie i problemach sercowych... Świat nie kończy się na szukaniu kamerzysty na wesele. I guzik ma z tym wspólnego moje sumienie.
Poza tym na forum, którym ja zarządzam wszelkie poważniejsze czy bardziej kontrowersyjne zmiany w regulaminie są najpierw przedyskutowywane i poddawane opinii użytkowników, a nie zmieniane ot tak z dnia na dzień, bo ktoś sobie "uwidział" tak a nie inaczej.

Jeżeli dalej będziesz brnął uparcie w przymus wpisywania miejsca zamieszkania to większość z nas wpisze miasto, ale inne. Ja sobie wpiszę Kozią Wólkę i nikt mi nie udowodni, ze tam nie mieszkam oczko Chyba, ze skan dowodu osobistego trzeba będzie załączyć język
_________________



Ostatnio zmieniony przez agattt dnia Sro 12 Paź 2011, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga: trochę się mylisz, bo jako użytkownik niezalogowany nic praktycznie nie zrobisz.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sro 12 Paź 2011, 21:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale możesz się czym prędzej zalogować, żeby wysłać reklamy, prawda?


Agattt, Pan Wideofilm był uprzejmy sprawdzić adres IP mojego komputera i stąd się dowiedział, że w Niebie nie mieszkam... uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:


Agattt, Pan Wideofilm był uprzejmy sprawdzić adres IP mojego komputera i stąd się dowiedział, że w Niebie nie mieszkam... uśmiech.
Ale może w miejscowości Niebo organizujesz wesele i szukasz usługodawców z tamtych rejonów oczko Tego nikt Ci nie jest w stanie zarzucić język

Jak już jedna z dziewczyn napisała, jeżeli ktoś szuka pomocy, porady czy usługodawcy to wyraźnie daje to do zrozumienia i podaje wszelkie potrzebne dane. Jak szukałam kamerzysty miałam temat: "szukam kamerzysty 7.07.2012 Siedlce", nie ukrywałam nazwy miasta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas tylko poruszacie temat tych reklam niechcianych.Oczywiście macie rację w 100 %. A co powiecie o reklamach i ofertach otrzymywanych na nasze skrzynki pocztowe /e-mailowe/? Ja rano jak włączam komputer jest ok. tak 30 wiadomości, które mnie zupełnie nie interesują.I co mam zrobić? Komu mamy się skarżyć? Niestety,żyjemy w takich czasach a nie innych.Jest gospodarka rynkowa, każdy może robić co chce w granicach prawa rzecz jasna. I na wiele spraw nic nie zrobimy. Tu oczywiście na forum jesteśmy w stanie wyłapać konkretnych spamerów bo wiadomo, od kogo dostajemy na pw czy mail.
Wiadome jest,że to nasze forum jest raczej liberalne dla usługodawców, najlepszym dowodem jest forum foto/wideo i oprawa muzyczna. Być może powstaną następne fora dla jakiejś profesji.
Ale już widać,że np.na forum utrwalcie te chwile reklama i kryptoreklama prawie zginęła.Faktem jest, tak jak pisałem wcześniej, te profesje zawsze są kontrowersyjne, i tego nie zmienimy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chodzi o reklamy to ja nie wiem naprawdę po co komu wiedzieć gdzie mieszkam. Jeżeli to ma ułatwić NAM, użytkownikom, wzajemną komunikację, to mogę stwierdzić, że MY, użytkownicy, nie mamy z nią problemu, nawet jak nie wiemy skąd kto jest. Nie jest nam to potrzebne we wspólnych "kontaktach", a jak już zostało wspomniane, w postach, na działach raczej nikt nie ukrywa skąd jest i po jakimś czasie na forum już mniej więcej wiadomo kto z jakiego miasta czy rejonu Polski pochodzi. Skoro nam jest to niepotrzebne to komu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie to trochę wkurzyło, gdyz celowo nie podawałam miejsca zamieszkania, ponieważ nie odczuwam takiej potrzeby. Wiedzą tylko zainteresowani.
Jeżeli to będzie MUS to wpiszę zupełnie inną miejscowość.
Jestem Administratorem dużego forum i pierwszy raz spotykam się z OBOWIĄZKIEM wpisywania miejscowości.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze,że w życiu nie wpisałabym nic dokładniejszego nic "spod Łodzi"......... w moim wygwizdówku jestem jedyną pianistką, więc raczej moje dane byłyby do zdobycia w 60sekund
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group