Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słuszność wpisywania skąd jesteśmy i inne problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie:
Czy moderator może usunąć z forum? Zdaje się, że chyba tylko admin może to zrobić? czy się mylę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, regulamin jest, jednak wiele osób go nie przestrzegało, a mnie się dostało dlatego, że się przypadkowo wypowiedziałam na forum, w któym moderuje Wideofilm. Trochę mi było przykro za te groźby usunięcia z forum, więc się dostosowałam, ale nie jest to fajne, że ja miałam tę Warszawę mimo że wiele osób nie miało wpisanych nazw miejscowości. A skoro tak przestrzegamy regulaminu, powinno to dotyczyć wszystkich.

Asik, właśnie o to chodzi, dlatego wytknęłam błąd moderatorowi oczko. Bardzo mnie to irytuje, jak ktoś belki we własnym oku nie widzi uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu zaczęto zauważać, że niektórzy zbytnio się spinają i przejmują rolą... A i "belek" znajdzie się więcej lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek: oczywiście administrator na wniosek moderatora.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już kiedyś pisałam dlaczego nie podam miasta. No i jak większość uważam, ze to niepotrzebne. A szczególnie nawet w dziale foto/video. Przecież większość uslugodawców deklaruje się, że bez problemu może pracować na terenie całego kraju i dojedzie do klienta. Więc jakby nie było ograniczenia co do miasta tracą sens. A jeżeli potrzebowałabym jakiejkolwiek porady związanej z moim miastem to po prostu w pytaniu zawarłabym jakąś informację na ten temat. I tyle.

Mogę się jedynie zgodzić na wpisywanie w profil regionu kraju, z którego jestesmy, np. Mazowsze, Pomorze, Śląsk. Myślę, że to jest wystarczające.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatt: jeżeli już to nie województwo, tylko powiat, chodzi o uściślenie położenia. Tym samym będziemy wiedzieli, gdzie mamy jeszcze tzw. białe plamy na mapie Polski.
ps/ chyba,że zlikwidują powiaty i wrócimy do 49 województw jak było przed 1999 r. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wytłumacz mi po raz kolejny: PO CO?pytajnik? Ja naprawdę nie widzę sensu. OK, niby a pierwszy rzut oka to ułatwia komunikację, ale dla chcącego nic trudnego. Da się dogadać bez problemu jak trzeba, nie wnikając zbyt mocno w czyjąś potrzebę jako takiej anonimowości w sieci. Ja osobiście wpisując nawet powiat nie czułabym się "bezpiecznie" (choć wiem, że szanse skojarzenia, że ja to ja są minimalne), nie czułabym się komfortowo. A naprawdę nie widzę aż takiej konieczności umieszczania tak szczegółowych danych.

Akurat mój powiat zawiera nazwę mojego miasta więc na to samo wychodzi język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam serdecznie pogratulować nowym moderatorkom,ochoczo zabrały się do pracy dzięki czemu zdecydowanie lepiej to wszystko funkcjonuje lol radosny

Miasta nie wpisuję,po pierwsze mam inne miejsce urodzenia,inne miasto rodzinne,inne miasto w meldunku,inne miasto zamieszkania.Po drugie,nie widzę sensu w upublicznianiu jakichkolwiek danych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatt: A kto Ciebie tu rozpozna ? Ktoś , kto ma czyste sumienie niczego nie powinien się obawiać. Twój powiat akurat jest dość spory.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no super, jeszcze się okaże, że każdy chroniący swoje dane internauta ma sporo za uszami... Ech, no comments.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group