Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słuszność wpisywania skąd jesteśmy i inne problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek: w pewnych sytuacjach jest potrzebne.Chociażby w tematach pomocy. Łatwiej podpowiedzieć np Tobie kto jest z Radomia i okolic, mnie już trudniej.Chodzi o uniknięcie postów typu,, a skąd jesteś? ''

Inka: przez wpisanie miasta nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie Ci wysyłał ofert. Jak będzie chciał to i tak zrobi. Także nie masz się czego bać.

Ariene: Mam też taką nadzieję.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Kasiek: w pewnych sytuacjach jest potrzebne.Chociażby w tematach pomocy. Łatwiej podpowiedzieć np Tobie kto jest z Radomia i okolic, mnie już trudniej.Chodzi o uniknięcie postów typu,, a skąd jesteś? ''

Inka: przez wpisanie miasta nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie Ci wysyłał ofert. Jak będzie chciał to i tak zrobi. Także nie masz się czego bać.

Ariene: Mam też taką nadzieję.



Nie zgodzę się - w użytkownikach można spokojnie ich posegregować wg miasta. Więc jak ktoś chce wysłać ofertę do osób z Lublina, to znajduje użytkowników z Lublina i wyśle wiadomość.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również nie widzę potrzeby wpisywania miasta z jakiego jesteśmy...pozatym rejestrując się na forum w regualminie takiego punktu nie byłowykrzyknikwykrzyknik! Pozatym nie chcę aby ktokolwiek wiedział skąd jestem...miesjcować moja mała...i łatwo byłoby poznać kim jestem język

tak więc w ramach protestu usuwam tą informację....która i tak była nieprawdziwa Twisted Evil bo nie jestem na tyle głupia, żeby w ogólnodostęonym forum wpisywać nazwę wsi która ma może 80 mieszkańców.

Nie po to mam maila, który nie zawiera nawet śladu imienia czy nazwiska właśnie po to aby się na forach rejestrować, nie po to nick mam taki, że nawet imienia nie da się z niego wyczytać.

Więc może drogi videofilmie odpuść może upomnianie o wpisywanie swoich danych bo ludzie wolą być anonimowi! Zwłaszcza jeżeli ktoś jest już po ślubie i nie chce żadnych reklam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze niech Wam tak będzie, jednak w dziale ,,foto-wideo'' i ,,utrwalcie te chwile'' będzie taki obowiązek. Osoby, które nie wpiszą danych nie będą mogły uczestniczyć w tych forach ze względu na specyfikę usług ślubnych.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i tak jest bez sensu, bo ludzie wpisują miasta w poście, w którym poszukują usługi. To, że jestem z Warszawy nie oznacza, że w tej Warszawie będę miała wesele i już "skąd" gryzie się w informacją w poście. Nie ma tu znaczenia co kto wpisze w profilu, a to, co napisze w poście.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko widzisz asik, są nieraz takie posty,że brak jest tej informacji w treści jak sugerujesz. Ale naogół ,, skąd '' zgadza się z tym miejscem uroczystości.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
No dobrze niech Wam tak będzie, jednak w dziale ,,foto-wideo'' i ,,utrwalcie te chwile'' będzie taki obowiązek. Osoby, które nie wpiszą danych nie będą mogły uczestniczyć w tych forach ze względu na specyfikę usług ślubnych.


A mi się cały czas wydaje, że to forum ślubne, a nie biuro pośrednictwa takich usług. Jeśli ktoś zakłada wątek w stylu 'szukam XXXX' to jak najbardziej, w wątku powinien takie informacje zawrzeć. Ale po co w profilu?


Zgadzam się z Asik - to w konkretnych wypowiedziach powinny być takie informacje. A dane w profilu nie świadczą o miejscu uroczystości. Są tu studenci, osoby które biorą ślub w miejscu zamieszkania przyszłego małżonka - a więc jest rozbieżność między tym co w profilu a tym poszukiwanym. W sumie sugerując, że chodzi o miasto w profilu tylko się wprowadza zamieszanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod tym! Ja pracuję w Warszawie, większość czasu spędzam tutaj, Pan Wideofilm mnie zmusił, to wpisałam, bo groził usunięciem z forum. Wg mnie przy dzisiejszej mobilności jest to zupełnie bez sensu. Jak będę chciała, to dopytam, skąd kto jest, ani razu jeszcze nie miałam z tym problemu. A z mojej miejscowości rodzinnej, w której biorę ślub, nie ma na forum nikogo. Niniejszym, skoro jest na to zgoda, usuwam nazwę miejscowości.

"Na ogół" piszemy oddzielnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko widzisz Marga, w regulaminie pisze wyraźnie,że ma być.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Tylko widzisz Marga, w regulaminie pisze wyraźnie,że ma być.



A regulaminy są po to, żeby je łamać Wink
Tak poważnie, to ja wszystko rozumiem, ale też nie należy przesadzać. To, że ktoś nie wpisał skąd jest, nie oznacza wcale, że powinno się mu zabierać jakieś prawa, czy wyrzucać z forum. W końcu nie o to chodzi. Poza tym ciągłe dopiski o uzupełnieniu profilu czy błędach, które często popełnia się przez przypadek, są na prawdę irytujące.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group