Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Różne wykształcenie małżonków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Nimfa,za niektóre Twoje teksty na forum zaczynam Cię kochać miłością wielką Very Happy Wink lol


oj tam.... Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2014, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wyższe, Dziczek średnie ale nie przeszkadza nam to...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka kierunków on miał maturę i technika.. ja nadal się kształcę,w zakresie 4 kierunków, on dzisiaj zdał czeladnika...
Ja rezygnuję, on mnie wspiera i ciągnie do przodu.
Wiemy, że w naszym przypadku wykształcenie to kwestia własnych ambicji i chęci zdobywania umiejętności.. ja miałam tak od zawsze on przekonał się sam do tego pomysłu (mimo, że sama byłam sceptycznie nastawiona, bałam się, że porażka go zniechęci)...
A czy jest problemem to wszystko? Nie! Wręcz przeciwnie każdy ma swój pogląd i szanujemy to, ucząc się wzajemnie od siebie.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to , że ktoś nie ma tyłu doktora , magistra czy w ogóle nie ma studiów nie oznacza , że jego poziom inteligencji jest mniejszy wręcz przeciwnie.
Zresztą stwierdzenie , że na studiach ludzie głupieją ... coś w tym jest pozwalam sobie tak mówić bo sama studiuje... ale nie uważam się za mądrzejszą od swojego partnera który wybrał inną drogę.
W wielu kwestiach on przewyższa mnie sowim intelektem ale ogólnie uzupełniamy się najważniejsze to mieć ambicje po prostu do czegoś dążyć stawiać sobie cele a czy to jest tytuł doktora czy inny nie ma większego znaczenia.
Nie mogłabym być z człowiekiem który nie stawia sobie żadnych wyzwań , celów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 25 Sie 2014, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wręcz przeciwnie? po studiach głupieją?
Sądzę, że wszystko jest zależne od podejścia człowieka, znam wielu ludzi z wysokim tytułem i pracą, którą z pasją wykonują.
Uważam, że chęć uczenia się, zdobywania umiejętności to ważna cecha, która rozwija... a inteligencja...
cóż możesz mieć wszystko wyuczone i inteligencją być dość nisko, albo odwrotnie jesteś inteligentny, tylko nauczyć się ie chce język


Nie ma co negować studiów, też są istotne, jak większość rzeczy w życiu, których się uczymy..
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Tak samo jest z pracą czy ktoś pracuje np przy czym takim http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-hali-dzial-drobgrill-2968977.html jak hipermarket czy w policji to nie ma znaczenia gdy ludzie się kochają potrafią się dogadać i nie ma żadnych barier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Maj 2018, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą mieć różne wykształcenie, ale zrobić identyczne kursy np. https://eduexcel.pl/ i pracować w tym samym zawodzie. Wiadomo, że obecnie często magistrowie wykonują pracę fizyczną albo pracują w handlu. Nie ma dużej różnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Nie 30 Lip 2023, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój zawodowy to klucz do osiągnięcia sukcesu w karierze. Szukając ofert pracy na platformach, takich jak FachPraca, pamiętaj, że inwestycja w zdobywanie nowych umiejętności zawsze się opłaca. To droga do lepszych perspektyw i wyższych zarobków. Powodzenia w podjęciu nowych wyzwań i na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/estonia/ będziecie mogli przejrzeć sobie możliwości jakie się pojawiają na przykład w Estonii. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group