Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Różne wykształcenie małżonków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, akurat wykształcenie nie jest wyznacznikiem tego, jakim kto jest człowiekiem.
Sheryl, no cóż. Po pięknym czasie oczekiwania i ekscytacji nastały szare dni - i teraz sztuką jest, żeby odnaleźć ten "błysk" w codzienności. Jesteście małżeństwem, kochacie się i poradzicie sobie. Nie unikajcie tematu i rozmawiajcie, spokojnie, cierpliwie - na pewno dacie radę. Tego Wam życzę. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
a z M. ostatnio o byle co się kłócę i ogólnie jest mi bardzo źle smutny


Głowa do góry,jestem przekonana,że to przejściowe.
Ja miewam fazy,że strasznie mnie irytuje mieszkanie z drugą osobą. Najczęściej jest to kwestia naruszania mojego terrytorium lol Zabrzmiało dziko i zwierzęco,ale miewam właśnie takie chwile kiedy coś mnie wyprowadzi z równowagi,a potem leci już złość lawinowo! Confused
To oczywiście prowadzi do konfliktów bo jak się nie wkurzyć,że ktoś ośmielił się ruszyć moje książki??wykrzyknik no jak??wykrzyknik lol Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż poszedł na studia po ok.1,5 roku namawiania go przeze mnie. Jak już mówiłam, zaliczył zawodówkę, technikum, maturę zrobił zaocznie i przy okazji wojsko, więc można powiedzieć, że wielozadaniowy jest język Teraz przebąkuje, że w zasadzie te studia mu są nie potrzebne, bo daje sobie radę beż żadnego tytułu. Ale moim zdaniem w razie w będzie miał intratna alternatywę (u nas kierownik budowy domków jednorodzinnych, za jeden podpis zgarnia ok. 1,5 tyś). Przy okazji będzie pierwszym w domu z tytułem... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to Twój mąż dokładnie się wyszkolił... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no...a i zapomniała, że zrobił sobie uprawnienia na wózki widłowe język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy w tym samym wieku , więc z nauką i stopniami idziemy w tym samym tempie, ale ja nie przywiązuje do tego wagi bo i tak każdy z nas zajmuje się czymś innym, jest na innych kierunkach
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie jestem pewna jakie wykształcenie ma mój D. Z tego co zrozumiałam to chyba poziom naszego technikum. Bo mówił, że rodziców nie stać było posłać go na studia. Ja mam magistra, ale korzyści pieniężnych arazie nie odczuwam żadnych.
Tytuły nie mają dla mnie wększego znaczenia. Ważne że się kochamy, i jakoś sobie radzimy. Oboje mamy pracę więc nie ma co narzekać. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaa korzyści z magistra lol

ja nawet nie pracuję w zawodzie....mój mgr to tylko papiórek, wiedza zdobyta na studiach nie przydaje mi się w ogóle w pracy (no chyba, że logiczne myślenie) kasy za mgr też nie mam większej....większą bym pewnie miała jakby mi penis wyrós Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa,za niektóre Twoje teksty na forum zaczynam Cię kochać miłością wielką Very Happy Wink lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group