Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze Połówki vs. Forum :>
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój stwierdził, że ma dość Forum, w przeciwieństwie do mnie. Bo jakby nie patrzeć, będąc za granicą to w Was znalazłam sobie takie e- przyjaciółki, do których mogę przybiec i się wypłakać, które mi doradzą i w ogóle... trochę ze mną pogadają w ojczystym języku.

Mojego D męczą kwestie ślubu, dziecka, planowania i tego typu wątkówVery Happy więc jak widzi, że siedzę na forum to zaczyna marudzić "aaa , ty znowu na forum, a na mnie nie zwracasz uwagi" i wali tzw. "focha". Teraz już troszkę zrozumiał, że Forum jest dla mnie ważne, że pozwala mi trochę się odreagować po stresującej pracy i pogadać trochę po polsku.

Faceci mają po prostu inaczej. Oni wolą iść na piwo, niż przywiązywać się do e-wspólnoty zdań Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój mnie na forum śledzi!Very Happy Stwierdził ostatnio, że gdyby nie forum to nasz związek byłby monotematyczny uśmiech więc jest pozytywnie nastawiony do mojego przesiadywania. Dzięki forum znalazłam ludzi tak samo pozytywnie zakręconych na chociażby temat ślubu, szczególnie, że nie mam z kim pogadać bo wszystkie moje koleżanki, a nawet przyjaciółka są w takim wieku gdzie ślub jest na jednym z dalszych planów.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śledzi Cię ? Sprawdza co piszesz ?
Ja bym takiego za drzwi wystawiła Confused Nie lubię facetów, którzy tak robią, sprawdzają jakie baba strony odwiedzała, co czytała, z kim rozmawiała, co napisała na forum Shocked
Ja to bym odebrała jak grzebanie w meilach , smsach itd. Mimo,że nic do ukrycia nie mam Shocked

Mój może mi patrzeć przez ramię, ale ma swoje sprawy, ja mam swoje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awantura o to była, obiecał, że nie będzie i mu wierzę. On ma swoje sprawy, chodzi po swoich forach i ja go nie sprawdzam i tego samego oczekuję po nim. Nie mam nic do ukrycia, ale myśl, że czasami chciałabym na niego ponarzekać, ale myśl, że to przeczyta i zrobi awanturę mnie ogranicza uśmiech jednak mówię obiecał to mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieładnie z jego strony, powinien Ci ufać na tyle,żeby nie kontrolować co i gdzie piszesz. Może być pewien ,że z małymi wyjątkami na forum ślubnym królują kobiety ... A ciekawość to niestety pierwszy stopień do piekła uśmiech Każdy powinien mieć swoją prywatność i swoją przestrzeń . Ja na swoim laptopie mam ustawione przez narzeczonego dwa konta- moje i jego . Bo on nie chce,żebym myślała,że mi grzebie w komputerze,więc jak potrzebuje komputera/internetu to loguje się na swoje konto.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym tam chciała, żeby mój czasem wszedł na forum posprawdzać, może wtedy przeczytałby parę rzeczy i zrozumiał pewne kwestie... ale nawet czasem jak zostawię specjalne włączone dokładnie na moim poście jakimś, którego chciałabym, żeby przeczytał, to nawet nie spojrzy... tak jak teraz, leży obok, a nawet nie spojrzy język

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Sro 12 Cze 2013, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D nigdy nie sprawdza. To samo tyczy się komunikatorów, maili czy miejsc, które oglądam. Jeśli zostawię włączony komputer, a chce z niego korzystać, sięga po inną przeglądarkę, tak by mi niczego nie usunąć czy nie zamknąć Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym chciała coś powiedzieć mojemu mężowi, powiedziałabym, a nie oczekiwała, że sprawdzi na forum, co piszę i co myślę uśmiech. Natomiast nie szpiegujemy siebie nawzajem - kwestia dobrego wychowania i zaufania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tez kiedyś sprawdzał co piszę uśmiech
Ale po tylu tysiącach postów to chyba już mu się odechciało Wink
Zresztą zrobiłam awanturkę o to, ja mu nie zaglądam co pisze na swoich forach. Poskutkowało uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem pokazuję mojemu co któraś z dziewczyn napisała, moje zdanie w tematach ślubnych zna, ale przy okazji mógłby spojrzeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group