Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze Połówki vs. Forum :>
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nie zwraca na to uwagi - co za różnica, czy siedzę na fb, czy na forum, czy jeszcze gdzie indziej? Nick zna, jestem zalogowana tu automatycznie, często jak chce coś zrobić zostawiam włączone forum, czy kilka zakładek.. Nie mam nic do ukrycia. On ma swoje strony/fora, ja mam swoje;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj P wie, ze się udzielam, ale robię to zazwyczaj jak jestem w pracy, w domu raczej czas poświęcam jemu uśmiech
Czasami wieczorem jak On jeszcze robi jakieś zamówienia czyt. przynosi pracę do domu, to ja siedzę tu, ale się śmieje, ze lepsze forum niż siedzenie na NK i karmienia swiń po nocach jak to się ma w przypadku jego siostry Shocked Shocked Shocked
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha właśnie się zapytałam męża co o tym myśli iiii powiedział,że jemu to nie przeszkadza,bo w sumie wiele rzeczy mogłam się dowiedzieć,a nieraz było tak,że jak coś czytałam i jak siedział obok mnie to sobie też podczytywał ;p Poza tym zawsze spędzam czas na internecie jak mojego ślubnego nie ma uśmiech Bo wtedy mam czas,a jak już wraca do domu to czasu nie mam ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój w sumie czasem się ze mnie śmieje (o masz, a ta znowu forum i forum oczko ), ale z drugiej strony on też często wsiąka w swoje (forum rajodowe) i daje mi spokój. Też mu powiedziałam, że jak chce mieć spokój z moim gadaniem o ślubie to ma się przestać czepiać forum oczko a w dodatku jakby nie było po raz pierwszy organizujemy ślub i wesele i może warto skorzystać z czyichś doświadczeń - od razu przyznał rację uśmiech mojego nicka ani tym bardziej hasła nie zna, ale za to ja znam jego nicka i hasło (zresztą podobnie jak do poczty, banku itp. oczko ) bo często dzwoni i mówi "Misia, wejdź na rajdowca i zobacz co tam chłopaki popisali bo są jakieś zmiany w regulaminie najbliższego rajdu a Ty w końcu pilot jesteś to weź to ogarnij" - także jak już siądę to przejrzę całe lol swoją drogą też tam chłopaki fajnie mają oczko ale żeby mi M. łaził po naszym forum to bym nie dała! Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko mój ma takie podejście uśmiech Czasem przerwraca tylko oczami jak już mu się nie chce słuchać Rolling Eyes Raz się zezłościł bo przeczytałam na forum, o garniturze robionym na wzór smokingu, no i poszliśmy do salony, zapytać o taki, wygłupiliśmy się tylko, bo okazało się, że to bzdura jest, wtedy się wkurzył i powiedział, że jak jeszcze raz wyniosę stąd jakieś takie mądrości to zablokuje mi to forum (teraz wszystko sprawdzam, zanim mu powiem:P). Generalnie jednak nie przeszkadza mu moje przesiadywanie tutaj, przynajmniej ma święty spokój w tym czasie Very Happy Kiedyś wołałam go nawet, żeby pokazać mu jakieś posty, ale już niechętnie podchodzi Smile Jeśli chodzi o mój nick to jak najbardziej go zna, hasło jest zapisane na obu komputerach i automatycznie się loguje, więc jakby tylko chciał, może wchodzi i nawet pisać Wink

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 18 Lis 2013, 16:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to mój Połówek sam coś każe wrzucać do Waszej oceny lub zadać jakieś pytanie Very Happy
"zapytaj dziewczyn na forum" lol
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 2 Sie 2012, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mók K jest zadowolony że nie nadaje mu cały czas o przygotowaniach i ślubie, jest wręcz zadowolony. uśmiech
czasem sam zadaje mi pytania: a co na forum piszą? Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 2 Sie 2012, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też tak pyta, ale raczej sarkastycznie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój zaakceptował forum, pyta, co u dziewczyn - generalnie przyzwyczaił się do mojego małego hobby uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[]

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group