Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze Połówki vs. Forum :>
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój połówek też się śmieje że siedzę wieczorami na forum, ale nie w złym tego słowa znaczeniu.
Jak mała zaśnie i mam chwilę dla siebie , to podczytuje co się dzieje na forum , choć nie zawsze piszę bo nie zawsze mam coś do napisania. A co do niku to też zna i czasem wykorzystuje to przeciwko mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas to forumowe rozmowy są normą, połówek sam założył 2 muzyczne fora, i jeszcze na jednym o grze przeglądarkowej siedzi. Jak się dowiedział, że się na forum ślubnym zalogowałam to się ucieszył język A nick mój zna uśmiech Kiedyś zadał mi pytanie "czy zauważyłaś, że na tym Twoim forum są same babeczki? tylko Wy możecie tak godzinami gadać o ślubie, weselu itp itd" lol
A co do 'nowinek' ślubnych to komentuje "co tam znowu dziewczyny wymyśliły?" Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój połówek mówi na mnie netomanka, nieraz się wnerwia ze ile można siedzieć na tym forum i o czym można tak pisać. Mój nick zna bo kiedyś (wtedy kiedy było źle z jego tatą) znalazł przypadkiem moje posty. W sumie nie ma nic przeciwko żebym siedziała na tym forum tylko nie chce żebym pisała o niektórych rzeczach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
A u nas to forumowe rozmowy są normą, połówek sam założył 2 muzyczne fora, i jeszcze na jednym o grze przeglądarkowej siedzi. Jak się dowiedział, że się na forum ślubnym zalogowałam to się ucieszył język A nick mój zna uśmiech Kiedyś zadał mi pytanie "czy zauważyłaś, że na tym Twoim forum są same babeczki? tylko Wy możecie tak godzinami gadać o ślubie, weselu itp itd" lol
A co do 'nowinek' ślubnych to komentuje "co tam znowu dziewczyny wymyśliły?" Very Happy


U mnie sytuacja identyczna - z jednej strony się troszkę podśmiewa, ale z drugiej z zainteresowaniem słucha moich forumowych opowieści. Czasem pyta: a co Ty tam tak wypisujesz? Ale w gruncie rzeczy chyba ta ciekawość i tajemniczość go trochę kręci i nie zamierza jej zaspokajać. Poza tym doskonale wie, że są to w zasadzie rzeczy przydatne dla nas obojga i że to forum dużo mi daje. Nick zna, a jakże uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że Ł. nie ma żadnego forum język Może by mnie zrozumiał uśmiech Ja też jestem niesamowicie internetowym dzieckiem, nie wyobrażam sobie życia bez niego! Ale jak już mówiłam nigdy nie wsiąknęłam w żadne forum, czasami podczytywałam różne, ale tematyczne, jak potrzebowałam jakichś informacji.

Haha, zaplułam monitor, jak przeczytałam komentarz Narzeczonego shadow's wife uśmiech Bo ma całkowitą rację, że tylko kobiety potrafią o ślubach tak gadać i gadać i gadać język I się to nie nudzi!

Kiedyś Ł. się odcięłam, że dzięki forum nie truje non stop ani jemu, ani znajomym tak bardzo o ślubie radosny i... przyznał mi rację, mówiąc: a w sumie racja, to siedź tam sobie, siedź Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak samo, nie ma nic przeciwko, jak sobie tu pogadam zamiast z nim... Niestety, często go próbuję w różne dziwne kwestie wciągać... ale wtedy wystarczy, że mi przytakuje, nie musi słuchać oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Małż też ma normalne podejście, totalnie na luzie uśmiech Często razem oglądamy jakieś fotki czy komentujemy kontrowersyjne tematy oczko Nick zna, hasło też język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój też wie,że tu siedzę.Nick nie wiem czy zna,ale jeśli zna to pewnie czasem sobie zerka co ja tu napiszę Very Happy Też mu czasem różne rzeczy pokazuje, raz otworzył przypadkiem temat "pomarudzmy sobie" i sie smial z nas że takie glupoty piszemy hihihi ale ma zdrowe podejście bo sam siedzi na kilku forach uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group