Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzedam wódkę

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna87k
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 12:31    Temat postu: sprzedam wódkę Odpowiedz z cytatem

Z powodu odwolania slubu mam do sprzedania 140 butelek żubrowki bialej - posiadam paragon. Cena 1 szt 0,5l to 16,50. Tel. 798855954 - Rzeszów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za zubrówke biała płaciliśmy 13 zł za sztukę, więc strasznie przepłaciliście.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
My za zubrówke biała płaciliśmy 13 zł za sztukę, więc strasznie przepłaciliście.


nie każdy ma takie dojścia i możliwości, żeby kupić tak tanio
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 18

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 14:03    Temat postu: Re: sprzedam wódkę Odpowiedz z cytatem

justyna87k napisał:
Z powodu odwolania slubu mam do sprzedania 140 butelek żubrowki bialej - posiadam paragon. Cena 1 szt 0,5l to 16,50. Tel. 798855954 - Rzeszów


taką ofertę możesz wrzucić na np. na ślubowisko w miejscu przeznaczonym do tego typu ofert. myśle że tam możesz liczyć na szybki odzew. przynajmniej tak było w moim przypadku, bo jakiś czas temu pomagałam siostrze w zamieszczaniu ofert sprzedaży sukni ślubnej uśmiech http://slubowisko.pl/forum/sprzedam,15
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
Pinesska napisał:
My za zubrówke biała płaciliśmy 13 zł za sztukę, więc strasznie przepłaciliście.


nie każdy ma takie dojścia i możliwości, żeby kupić tak tanio



Dokładnie, nie wiem po co te złośliwości. Sami kupowaliśmy w selgrosie wódkę, która była akurat w promocji (z tańszych) i płaciliśmy jakoś 16.80. Fajnie byłoby taniej, ale nie było.. Jak ktoś ma możliwość to super. Ale po co krytykować kogoś kto nie ma znajomości/tanich hurtowni w okolicy i musiał zapłacić więcej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
spasi napisał:
Pinesska napisał:
My za zubrówke biała płaciliśmy 13 zł za sztukę, więc strasznie przepłaciliście.


nie każdy ma takie dojścia i możliwości, żeby kupić tak tanio



Dokładnie, nie wiem po co te złośliwości. Sami kupowaliśmy w selgrosie wódkę, która była akurat w promocji (z tańszych) i płaciliśmy jakoś 16.80. Fajnie byłoby taniej, ale nie było.. Jak ktoś ma możliwość to super. Ale po co krytykować kogoś kto nie ma znajomości/tanich hurtowni w okolicy i musiał zapłacić więcej?


Ojeju jeju żadne złośliwości, nawet nie miałam takiego nic na mysli. Nie spotkałam sie z taką ceną poprostu wyraziłam swoje zdanie może niepotrzebnie, ale my mieliśmy do wyboru w hurtowni za 13 albo w selgrosie za 14,50zł więc poprostu uważam że to bardzo dużo bo z taką ceną się nie psotkałam, prawie jak w sklepie zwykłym.

I przepraszam jeśli kogoś uraziłam nic takiego nie miałam w zamiarze, myślałam ze mogę wyrazić swoje zdanie. smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dziewczyny: a może tą wódkę kupiła rok temu lub więcej ? Czy nie Wiecie,że wódka i inne alkohole podrożały?
A co do oferty, to kłopotu z tym nie będzie. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 16 Paź 2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska myślę że nie tyle chodzi tu o sam fakt wyrażenia swojego zdania tylko zrobienia tego w odpowiednim kontekście. Tutaj dziewczyna pisze że ślub został odwołany, chce pozbyć się czegoś w zwiazku z tym niepotrzebnego, pewnie przypominającego że ślub się nie odbędzie, i dodawanie do tej przykrości jeszcze hasła że wódka została przepłacona może wydać się dodatkowo przykre...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę nie dublować wątków! Pozostałe tematy usunęłam. Na górze są dane kontaktowe, nie potrzebny jest otwarty wątek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group