Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakupy Pana Młodego- kto z kim?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 22:42    Temat postu: Zakupy Pana Młodego- kto z kim? Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że był taki temat, ale zamknięty został bez podania powodu, czy nawet odnośnika do innego. Dlatego zakładam oczko

Jak to jest, dziewczynki?
Wybieracie się ze swoimi Narzeczonymi po ubranie ślubne? Czy może Pan Młody jedzie sam, zabiera swoją mamę/siostrę itd? Czy jest to uzależnione od tego, czy widzi Wasze sukienki?

Mi Połówek powiedział, że też chce mi zrobić niespodziankę w dniu ślubu tym, że będzie pięknie wyglądał. Więc będę mogła z Nim pojechać, a ja się... zgodziłam idiota Oczywiście pod warunkiem, że weźmie cały sztab kobiet (w tym moją siostrę Twisted Evil )...

No i teraz nie wiem..
Jak to u Was jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodzimy razem, a raczej błądzimy, bo wszędzie słyszymy to samo- "nie ma" smutny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl Nie, nie, u nas to nie wynika z przesądów- chcę zrobić autentyczną niespodziankę Ł. tym, jak wyglądam i w ogóle uśmiech On zresztą zawsze szczerze jest zachwycony, kiedy się "odpicuję". I pamiętam, że gdy nie mieszkaliśmy razem, to zawsze był mile zaskoczony widząc mnie zrobioną na bóstwo bagienne:P
No i koszula musi być skonsultowana, żeby ani jedno, ani drugie nie wyglądało, że ma zszarzałe bądź wręcz brudne ubranie język

mimi aż tak źle z garniturami, czy Wy jesteście tacy wybredni? uśmiech język


Kurczę, sama nie wiem.
Bo z jednej strony jestem w stanie go zrozumieć, nie mam nawet nic przeciwko, wiem przecież, że ma dobry gust, ale kurczę...
Chyba mi przysporzył kolejnego ślubnego stresa Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore, niestety sklepy nie mają takich rozmiarów. Mój M. jest bardzo szczupły i niezbyt wysoki. Tylko jeden sklep zaproponował że sprowadzi z innego salonu garnitur, ale jest ciemnogranatowy smutny A szukamy czarnego lub ciemnoszarego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Sheryl uśmiech. Poszukam ich salonu w Wawie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam iść z moim G. po garnitur. Samego to bym się obawiała czy dopasuje dobrze kolor. A po drugie muszę przypilnować, aby teściowa mi nie pomieszała szyki, bo co do garnituru G. mamy inne zdanie Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my za garniturem, koszulą, kamiezlką i butami chodziliśmy razem. W sumie za sukinką też w większości jeździł ze mną (ale jemu się to nie podobało - nudził się) lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamierzamy kupować garnitur razem. P. to stary chłop, nie będzie z mamunią na zakupy chodził, zresztą jej gust trochę nie pasuje do współczesnych czasów język O ile z sukienką można się bawić w niespodzianki itp, bo krojów sukienek jest kilka i jedna osoba może diametralnie inaczej wyglądać w różnych typach sukni, to jeżeli chodzi o garnitury to ciężko o element zaskoczenia. Większość facetów ma niekiedy po kilka garniturów, więc w ślubnym nie będą wyglądać jakoś strasznie inaczej.

Dlatego idziemy razem uśmiech A moją suknię pewnie pokażę P., ale nie na sobie tylko na modelce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group