Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakupy Pana Młodego- kto z kim?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, czyli tylko mój Ł. sobie ubzdurał coś Evil or Very Mad .
Najgorsze, że już się zgodziłam i cieszy się na tę myśl, że mnie oczaruje (ehehe, jaki on uroczy język ). W dodatku uparł się jak osioł już i zbywa moje podchody język

No nic, pozostaje mi go przy jakiejś okazji dokładnie wymierzyć i kupić mu garnitur "zastępczy" na własną rękę, w razie gdybym miała paść trupem z tego "oczarowania" wyśmiewacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 21:04    Temat postu: Re: Zakupy Pana Młodego- kto z kim? Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Widziałam, że był taki temat, ale zamknięty został bez podania powodu, czy nawet odnośnika do innego. Dlatego zakładam oczko

Jeżeli chodzi Ci o temat pt.: "Po granitur", to został zamknięty z podaniem powodu: ponieważ jedna z użytkowniczek wskazała, iż "garniturowy" temat już istnieje. Link do tematu został podany.


U nas było podobnie, jak planuje serduszkox. Garnitur wybieraliśmy razem, chociaż mój mąż ma dobry gust i sam sobie zazwyczaj kupuje garnitury.
Pierwszy pomysł był, co prawda, taki, że będzie on szyty na miarę - garnitur nie mąż - ale po przymierzeniu w jednym ze sklepów okazało się, że znaleźliśmy garnitur idealny. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:

Jeżeli chodzi Ci o temat pt.: "Po granitur", to został zamknięty z podaniem powodu: ponieważ jedna z użytkowniczek wskazała, iż "garniturowy" temat już istnieje. Link do tematu został podany.


Ojej, Inko, rzeczywiście Embarassed , niemożliwe, żebym nie dopatrzyła, może mi się z innym tematem pokićkało. Sorry język
Ale chyba się zgodzisz ze mną, że wątek pt. "garnitur" to b. rozległy jest język Zwłaszcza w kontekście tego, że istnieją "Surdut" czy "Smoking", a mi chodzi generalnie o ubiór i tego, kto go kupuje uśmiech

Inka83 napisał:
że będzie on szyty na miarę - garnitur nie mąż

Hahaha, co do męża szytego na miarę, to mam nadzieję, że każda PM i mężatka może tak o swoim wybranku powiedzieć oczko
Bo ja mogę na sto procent, że mój jest szyty na miarę moich marzeń uśmiech

Niemniej, dalej nie wiem, co On sobie ubzdurał Rolling Eyes , myślałam, że może rzeczywiście praktykuje się to, aby Pan Młody wybierał swój ubiór sam, tzn. że Młoda ma nie widzieć, albo, że usłyszał coś takiego. I się tak bez zastanowienia zgodziłam Very Happy

No masz babo placek, z takim outsiderem przyszło mi żyć wyśmiewacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Inka83 napisał:

Jeżeli chodzi Ci o temat pt.: "Po granitur", to został zamknięty z podaniem powodu: ponieważ jedna z użytkowniczek wskazała, iż "garniturowy" temat już istnieje. Link do tematu został podany.


Ojej, Inko, rzeczywiście Embarassed , niemożliwe, żebym nie dopatrzyła, może mi się z innym tematem pokićkało. Sorry język
Ale chyba się zgodzisz ze mną, że wątek pt. "garnitur" to b. rozległy jest język Zwłaszcza w kontekście tego, że istnieją "Surdut" czy "Smoking", a mi chodzi generalnie o ubiór i tego, kto go kupuje uśmiech

Nie ma sprawy, od tego jestem, żeby w razie czego wyjaśnić. oczko I dlatego, że skonkretyzowałaś swój wątek nie zamknęłam go, bo odpowiadamy tutaj na zadane przez Ciebie pytanie, czyli kto idzie na zakupy z Panem Młodym.

nheledore napisał:

Niemniej, dalej nie wiem, co On sobie ubzdurał Rolling Eyes , myślałam, że może rzeczywiście praktykuje się to, aby Pan Młody wybierał swój ubiór sam, tzn. że Młoda ma nie widzieć, albo, że usłyszał coś takiego. I się tak bez zastanowienia zgodziłam Very Happy

No masz babo placek, z takim outsiderem przyszło mi żyć wyśmiewacz

A niech idzie sam, skoro tak chce. Pod warunkiem, że masz pewność, iż nie wymyśli stroju clowna na ślub i nie wpadnie do kościoła w czerwonej peruce, makijażu, wielkich butkach i kraciastych portkach. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
A niech idzie sam, skoro tak chce. Pod warunkiem, że masz pewność, iż nie wymyśli stroju clowna na ślub i nie wpadnie do kościoła w czerwonej peruce, makijażu, wielkich butkach i kraciastych portkach.


język W chwili, gdy się zgadzałam miałam taką pewność, a teraz już sama nie wiem ha ha
A tak poważnie, to aż takiej skrajnej formy stroju nie przewiduję, ale będę spokojniejsza, jak go obstawię sztabem moich zaufanych bab z otoczenia Twisted Evil niestety, samodzielnie tej decyzji nie podejmie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Zróbcie tak, jak Wam wygodnie, jesli narzeczony chce Cię zaskoczyć, a nie przewidujesz jakiejś wielkiej wtopy, to dlaczego nie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga, no, jakiejś dużej wtopy nie przewiduję. Liczę na jego rozsądek, zmysł i gust.

A najwyżej... zejdę z tego świata w dniu własnego ślubu Twisted Evil język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz zrobić tak jak mój połówek Very Happy Powiedział mi, że jak kupię i założę 'rybkę' to powie mi nie lol To oczywiście były żarty, żeby nie było oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha shadow's wife, cudowna rada Very Happy

W sumie zawsze mi się marzyło uciec sprzed ołtarza Twisted Evil . A tu w dodatku wina leżałaby po stronie Pana Młodego na dobrą sprawę. Idealna sytuacja!! język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group