Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ankieta przedwyborcza :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?
PO
43%
 43%  [ 14 ]
PiS
15%
 15%  [ 5 ]
SLD
12%
 12%  [ 4 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
Inna
28%
 28%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Marga przytoczyłam ogólnie słowa tej pani. Chodziło zapewne o lewicowe poglądy i chęci powrotu do komuny.

Ewelinko - każdy ma własne spostrzeżenie na to czy taki Marsz powinien się odbywać czy nie. Ja nie przekonam Ciebie do swoich racji,a Ty mnie do swoich więc debatowanie nad tym czyja racja jest "lepsza" nie ma żadnego sensu język


Po pierwsze nigdzie nie mówiłam, że nie powinno się obchodzić tego święta, więc prostuję. Po drugie - świętowania dnia niepodległości niewiele ma wspólnego z drużyną sportową, poglądami rasistowskimi, policją. W momencie, kiedy legalny marsz przeistacza się w pokazywanie swoich innych poglądów (j/w) to powinien zostać zdelegalizowany. Po trzecie - widząc bandę pajaców z zakrytymi twarzami nie jestem w stanie uwierzyć, że idą cieszyć się rocznicą odzyskania niepodległości. To powinno być zabronione i skrupulatnie pilnowane.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się oczywiście zgadzam z Ewelinką uśmiech. Nie przekonuje mnie walka na pięści, przytaczajmy poglądy, pozwalajmy sobie na różnice światopoglądowe i spróbujmy wszyscy jednoczyć się w ten jeden, tak piękny przecież dzień... Jestem całkowicie przeciwna Antifie, jednak to, że kibice potrafią czynić dobro, w co wierzę, nie usprawiedliwia ich wandalizmu, burd na stadionach i jawnej agresji na ulicach, której akurat zdarzyło mi się osobiście doświadczyć... Nie popieram ani jednych, ani drugich, bo patriotyzm możemy wyrażać każdego dnia, pracując dla kraju i dbając o jego wizerunek w świecie jako kraju bezpiecznego, stabilnego i normalnego. Moi znajomi z zagranicy nie mogli zrozumieć po zdjęciach, które obiegły świat, dlaczego z okazji Święta Niepodległości wszyscy się naparzają na ulicach stolicy. Wiem, zaraz napiszecie: "Bo TVN..." Jednak pytanie zostaje to samo: dlaczego nie można po prostu pokojowo współistnieć obok siebie i dlaczego u nas jakiekolwiek różnice poglądów prowadzą do konfliktu i niesamowitej agresji. A co, jeśli ktoś nie ma ochoty stawać po żadnej ze stron barykady?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
dlaczego nie można po prostu pokojowo współistnieć obok siebie i dlaczego u nas jakiekolwiek różnice poglądów prowadzą do konfliktu i niesamowitej agresji. A co, jeśli ktoś nie ma ochoty stawać po żadnej ze stron barykady?


Ha! I to jest pytanie, które zadawałam sobie jeszcze przed 11 listopada, do tej pory nic sensownego nie wymyśliłam.
Doprawdy nie rozumiem, dlaczego w dzień Niepodległości, święta każdego Polaka nie możemy zrzucić swoich ról społecznych. I po prostu, jako naród zrobić jedną patriotyczną manifestację.


TVN nie jest złem wcielonym, nie demonizuję go, ale całe media, w zasadzie każde wytwarzają tę sytuację już od jakiegoś czasu. Już od jakiegoś czasu można obserwować spychanie wartości, jawne kpiny z przywiązań do tradycji, religii itd.
To, jak Kuba Wojewódzki (którego programy, z ciekawymi ludźmi oglądam, podobnie jak niegdyś bardzo lubiłam jego audycje najpierw w Antyradiu, potem w Esce Rock) wpychał w kupę polską flagę, to co razem z Michałem Figurskim zrobili na antenie Eski Rock naszym hymnem, to, jak ustawiane były po Smoleńsku krzyże z puszek po piwie, to, jak chętnie broniono Nergala po spaleniu Biblii i wiele, wiele innych sytuacji, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku lat i miesięcy.
Konfrontując to z relacjami i opiniami w TVNie, w Polsacie, w innych wiodących mediach z łatwością można ocenić, po której stronie stoją.
A tak dziennikarstwo nie powinno wyglądać, nie to jest rolą mediów, aby w tak chamski, brutalny sposób kształtować opinie społeczeństwa.
Osobiście uważam, że bardzo duży wpływ na eskalację agresji mają media. Oraz politycy, którzy wolą obrzucać się błotem, niż dyskutować na argumenty.

Ech, smutne to wszystko.
Dobrze, że ten temat wypłynął dopiero teraz, bo nabrałam już sporo dystansu do tego. Wcześniej była złość, że święto Niepodległości zostało zepsute. Po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wam, nheledore i serduszkox, odzyskuję wiarę w ludzi Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy Juliette uśmiech



W temacie marszu :



(...) Zdaniem SDP zestawienie obywatelskich relacji z relacjami mediów elektronicznych, zarówno komercyjnych, jak i publicznych, "nie pozostawia wątpliwości, że miliony widzów otrzymały tego dnia fałszywy obraz wydarzeń".Znaczna część mediów - twierdzi SDP - marginalnie relacjonowała lub też całkowicie zignorowała skalę patriotycznej manifestacji oraz jej przebieg.
Relacje zbudowane były jedynie wokół starć demonstrantów z policjąFragment oświadczenia SDP
Relacje zbudowane były zaś "jedynie wokół starć demonstrantów z policją". (...)


http://wiadomosci.wp.pl/title,SDP-miliony-widzow-otrzymaly-11-listopada-falszywy-obraz-wydarzen,wid,14014918,wiadomosc.html
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 15 Sty 2014, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swój na swego - palikociarnia; jestem zdecydowanym lewicowcem i należę do palikociarni kotek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłosiłam się do obwodowej komisji wyborczej z partii przy eurowyborach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2014, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się zgłosiłam do komisji wyborczej uśmiech z lewicy Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group