Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ankieta przedwyborcza :P
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?
PO
43%
 43%  [ 14 ]
PiS
15%
 15%  [ 5 ]
SLD
12%
 12%  [ 4 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
Inna
28%
 28%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:19    Temat postu: Ankieta przedwyborcza :P Odpowiedz z cytatem

A co!! Zbliżają się wybory, więc ciekawa jestem, jak by się głosy rozłożyły na naszym forum.
Zapraszma do wypełniania. Odpowiedzi są nieco okrojone- bo partie mało znaczące czy "wesołe" typu Palikot i spółka wrzuciłam pod "inne" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie bym zagłosowała, ale mojej partii nie ma. "Mało znacząca"? Rolling Eyes
Wystarczy mi, że sondaże w mediach są tendencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zagłosuj "inne" język Noo, to moja pierwsza ankieta w życiu, zrób mi tę przyjemność. lol
a co, w sumie sie przyznam- sama się dłuuugo zastanawiałam, czy na Korwina Mikke nie głosować uśmiech
A jego nie ma chyba w żadnych sondażach język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Korwin- Mikke to mój odwieczny faworyt.

Edit: a w sumie uśmiech może się okazać, że jednak banda czworga nie będzie miała dużego poparcia tutaj Very Happy
Niech będzie: "inne" uśmiech


Ostatnio zmieniony przez nheledore dnia Sro 5 Paź 2011, 22:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,ze ja mam straszną zagwozdkę teraz - głosować na niego czy po prostu głosować "przeciwko" partii której nie lubię- czyli na jednego z "molochów" :/
sama już nie wiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie głosuję w ten sposób "przeciw", bo co wyboru ludzie tak głosują. W efekcie w tym sejmie cały czas te same tłuste gęby się przewijają i to jeszcze od partii do partii przeskakują za stołkami.

W dodatku mamy nakręcające się media i wkurzam się codziennie rano, gdy włączam telewizję mam ochotę wejść i ukatrupić Evil or Very Mad

W ogóle polityką się wkurzam niezmiernie. Bo jeszcze, żeby ludzie szli głosować tak jak myślą, czują, że powinno być. Niestety, w większości głosują za tymi, którzy mają lepszy PR i media w ręku. Albo ktoś im w telewizorni powie, że jak głosują na tych i na tych to są "inteligentni". I ludzie chcą być inteligentni i idą i robią co ktoś chce.
Ech.

Najgorsze, że i tak nic się nie zmieni, dopóki pokolenie "starych" polityków nie wymrze. To oznacza, że jeszcze dwadzieścia lat spokojnie mogą grzać stołki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,że Korwina widziałam chyba większośc materiałów - ale kupiłam go ze względu na poglądy gospodarcze( i POMIMO jego poglądów na temat kobiet język . Chylę czoła przed osobą która uwolniłaby mnie od obowiązkowej skladki emerytalnej.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo to Niestety Korwin zbyt późno oddał te podpisy i nie został dopuszczony do wyborów. A szkoda,jest moim faworytem.
Bo jeśli chodzi o molochy PO i PiS to nie jestem za żadną z tych partii
W domu mnie chcą wydziedziczyć za to przekonanie gdyż cała moja rodzina to PO-wcy wierni wielbiciele pana Tuska którego ja bardzo nie lubię. Za to w domu P wszyscy to PiS-owcy wierni p. Kaczyńskiemu.Dlatego na spotkaniu rodzin 0 tematów politycznych bo by sie pozabijali lol
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech


Ostatnio zmieniony przez serduszkox dnia Sro 16 Lis 2011, 23:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin, jako Korwin nie startuje, bo w jego okręgu nie zebrano podpisów, ale partia- Nowa Prawica i owszem uśmiech Zresztą w Krakowie jest p. Żółtek, bardzo rozgarnięty facet, który charyzmę ma nie mniejszą niż pan Janusz uśmiech

serduszkox, koniecznie wywieś na weselu regulamin. Jako punkt pierwszy "zabrania się poważnych, politycznych dysput" Very Happy Bo jeśli dwie rodziny... z dwóch różnych opcji politycznych... spotykają się przy wspólnym stole... to wiedz, że coś się dzieje Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie TO SAMO!wykrzyknik rodzina moja POwska oprócz mnie. Już bym chyba predzej na lewicę zagłosowała, co też dla mnie jest krokiem dramatycznym .......... rodzina P- PiSowska uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group