Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyszperane na allegro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacznie moderatorki wielkiego Offtopa wykrzyknikwykrzyknik! ale co innego mogło mi się skojarzyć z tymi soczystymi panterkami ?! Embarassed


"darling i low ju " - polecam , można kwiczeć i ze śmiechu i z rozpaczy ..
nie wiem z czego bardziej , i zapłakać nad głupotą i łatwowiernością naszych rodaczek

generalnie one nie szperają na allegro, ale nawet jak wchodzą do sklepu 1 raz - do egipcjanie od razu włączają nawijke " kiedy moge sie z toba przespac" baby dostają orgazmu i się dają bzykać komukolwiek uśmiech

a pozniej gosc pisze " ej mala kup mi karte do telefonu " uśmiech Shocked

Rozwalajace jest to ze jeszcze mowia ze oni sa tacy wspaniali kochani i wyjatkowi

i z filmu wynika,ze co turnus to maja inna zone lol

zedrzyjcie z chomika czy cos uśmiech warto

ja jeszcze polecam " nie jestesmy puszczalskie " uśmiech tez dokument o licealistkach które posuwaja starszych panów Confused jakby nie brały kasy za to byłabym w stanie zrozumieć taki fetysz

Elmuszka

na pewno zależy ile się płaci , pewnie placisz i wymagasz ale to idzie na kilka kilkanaście tysięcy , żeby sobie dziewczyne pomacać

a tam tyle brudnych łap . bleee

ale słuchajcie tak mi szczeka opadła, że poszukałam na YT filmików takich amatorsko kręconych w tej knajpie, i tak faktycznie było dokładnie ten sam deseń zabaw w kisielu i tancerek

Ta dziewczyna co tanczyla- i bylo to jej wielkim marzeniem , takie miala stroje ...
co myslicie o stroju zakonnicy ?! trza poszukać na alegroszu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
generalnie one nie szperają na allegro, ale nawet jak wchodzą do sklepu 1 raz - do egipcjanie od razu włączają nawijke " kiedy moge sie z toba przespac" baby dostają orgazmu i się dają bzykać komukolwiek uśmiech



Przecież oni często są paskudni, o higienie nie wspominając... Nie strasz tak z rana;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszperałam i kupiłam:

tusz IsaDora Vibra lash za 29 zł


zestaw cieni IsaDora za 29 zł:


Nie wiem czemu tak tanio, ale koleś ma same pozytywy, ja też nie narzekam na jakość tych produktów, szczelnie zapakowane, ofoliowane, dobrej jakości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacie... no nieźle, a ja kupiłam te cienie za 8 dych... ech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten sam zestaw chciałam kupić uśmiech

a macie jakiś sprawdzony zestaw pędzelków do makijażu ? bo jest taki wybór , że nie wiem co kupić yyyy

strasznie jestem ciekawa tych cieni allegrowych agatt napisz czy w porzo uśmiech przebicie cenowe niesamowite

a co do tuszy to niestety ja isadory nie cierpie jesli chodzi o tusze.. ale moze u Ciebie sie sprawdzi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:


a co do tuszy to niestety ja isadory nie cierpie jesli chodzi o tusze.. ale moze u Ciebie sie sprawdzi
Miałam kiedyś jeden i był genialny, nie wiem jak się nazywał ale był boski - miał baaardzo gesto osadzone włoski w szczoteczce uśmiech

Za parę dni napiszę jak się wszystko sprawuje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mi sie moze tak trafiło, że do tej pory mam traume uśmiech co do tuszów IsaDory uśmiech "wykańczam" go na jakieś "domowe" makijaże

daj znać jak te cienie lol mam na nie chrapke ale coś się nie moge zebrać w sobie do zamówienia wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia25
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mi ostatnio wpadły w oko szklane statuetki ze strony CrystalCity,słyszałyście już o nich? Bardzo mi się podobają i chciałbym kupić jako prezent upominkowy dla ważnej osoby uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia25 napisał:
Dziewczyny mi ostatnio wpadły w oko szklane statuetki ze strony CrystalCity,słyszałyście już o nich? Bardzo mi się podobają i chciałbym kupić jako prezent upominkowy dla ważnej osoby uśmiech



Pani "małgosiu25" i "Amelka566" - proszę nie robić z nas idiotów. Naprawdę każdy mało rozgarnięty użytkownik widząc dwa założone konta, z których tylko reklamuje daną stronę ma was za oszustów, z których usług na pewno nie skorzysta. Myślę, że zamiast reklamy zrobili sobie Państwo najlepszą możliwą antyreklamę. Mam nadzieję, że zrozumiecie swój błąd i nie będziecie po raz kolejny w tak idiotyczny zaśmiecać forum.

Adres Państwa strony trafia na listę nieuczciwych sprzedawców. Pozdrawiam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://moda.allegro.pl/sukienka-tuba-marszczona-jesien-wyprzedaz-koral-i1939662925.html

sukienka - bardzo ładna, jakby któras na jakiąś uroczystość potrzebowała - cena 22zł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group