Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam na urodziny pieniądze od siostry co mnie bardzo ucieszyło bo będę mogła zan ie kupić córce podręczniki na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2019-2020-ksiegarnia-internetowa-a-562.html Dzięki prezentowi siostry młoda będzie mieć nowe ksiażki a ja tego nie odczuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tristo21
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się, żeby jako prezent kupić ozdobę do mieszkania. Czy możecie polecić jakieś ciekawe pomysły? Byłbym wdzięczny za pomoc w temacie, bo długo się już nad tym zastanawiam. Pozdrawiam
_________________
moskitiery na wymiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trixie
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może girlanda świetlna LED 5 m? Brzmi skomplikowanie, ale wszystkie te parametry są mega ważne, żeby wyszło dobre połączenie Very Happy Polecam z całego serduszka!
_________________
Gadżety weselne to moja specjalność - zapraszam do zadawania pytań! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zawsze połączyć jedno i drugie, także nie trzeba się zastanawiać co wybrać. Bo można też np zakupić kilka baloników na https://godanparty.pl/ i też wręczyć solenizantowi, bo to zawsze coś niespotykanego ale i wyjątkowego język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się na wesele mojej siostry i mam problem - czy prezent musi być bardziej dostosowany do Pary Młodej, czy mogę kupić coś bardziej dla siostry? Ona otwiera teraz salon kosmetyczny i przyda jej się sprzęt do kawitacji albo mikrodermabrazja diamentowa sprzęt.

Kurcze, nie wiem, co robić, bo jej narzeczony chyba nie będzie zadowolony, jak otworzy prezent, a tu szczoteczka soniczna język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadbar
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka hejka hjdes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytam ciągle jakieś poradniki i mogę powiedzieć jedno. Na bank polecam: https://www.taniaksiazka.pl/kicia-kocia-sprzata-anita-glowinska-p-486044.html - to naprawdę bardzo fajna strona z ciekawymi książkami z różnych dziedzin. Ja teraz interesuje się sprzedażą i większość książek mam właśnie od nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursula.stark
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej postawić na pieniądze, para młoda na pewno ma wiele planów, na które potrzebne im będą fundusze, więc lepiej nie kombinować z prezentem, który może się nie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Małgośka10
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w prezencie dla mojego męża dałam mu naprawę jego telefonu. Od wielu miesięcy chodził z telefonem, który miał zbity ekran, dlatego postanowiłam sprezentować mu wymianę wyświetlacza iPhone w Krakowie, naszym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko oczywiście zależy od wieku dziecka. Dla mniejszych maluchów oczywiście zabawka będzie lepszym rozwiązaniem. Ja zawsze zamawiam coś stąd https://hurtownialuka.pl/pl/39-zabawki Można tam zamawiać hurtowo co jest również świetną opcją dla sklepów. I jak patrzę to ich zabawki są bardzo dobrej jakości.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 42 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group