Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anegdotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto 31 Maj 2016, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie , że wolimy kasę ale nie każdy z gości jest na to przygotowany. A jak mam dostać coś co nam się kompletnie nie przyda to zdecydowalismy się na liste prezentów. Znajoma mi pokazała taką listę prezentów Duka https://dukapolska.com/prezenty-slubne .Fajny pomysł myślę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aginka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob 4 Cze 2016, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad listą prezentów, ale mam wątpliwości. Z jednej strony zdecydowanie wolałabym dostać wymarzone prezenty ślubne niż np. trzy czajniki i osiem kompletów pościeli, ale z drugiej... w mojej rodzinie to byłaby nowość, nie wiem jak zostałoby to odebrane. Anegdotka, a jak U Was to zostało przyjęte? W jaki sposób informowaliście najbliższych o takiej liście prezentów online? Może też się skusimy na to rozwiązanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boniana
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 10 Cze 2016, 21:13    Temat postu: Lista prezentów ślubnych online Odpowiedz z cytatem

aginka, ja też korzystalam z takiej listy, więc chętnie się wypowiem. Ja moją listę założyłam na stronie whitedreams.pl i byłam bardzo zadowolona. Wybór prezentów ogromny (a my chcieliśmy z różnych, że tak powiem branż, więc sklep typu Duka odpadał) i naprawdę dostaliśmy prezenty, które sobie wymarzyliśmy. O rodzinę też się obawiałam, zwłaszcza moją, ale niepotrzebnie. Ci co chcieli dać kasę to dali, a cała reszta kupiła nam coś z naszej listy. Dużo zależy od Was - jak to przedstawicie, jak o tym opowiecie. W Polsce to jednak cały czas nowość, a na Zachodzie normalka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zorbi
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 13

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach chyba większość osób wolałaby pieniądze. Chociaż prezent już kupiony zawsze pozostaje pamiątką na długo i miło się wspomina takich gości.
_________________
Masaż bydgoszcz to Twój wymarzony relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiony prezent też będzie czymś dobrym, pod warunkiem iż wiemy czego oczekują Państwo Młodzi. W przeciwnym razie lepiej dać po prostu pieniądze, kiedy to Młodzi kupią za to co będą chcieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są pieniążki... Młodzi za to kupią sobie to co jest im potrzebne. Prezenty są równięz ok ale jeśli jesteśmy na 100% pewni,że to co im damy im sie spodoba. Jesli nie to bedzie to głupota....

Jesli chcecie już koniecznie podarować cos materialnego to dobrą opcją jest sprezentowanie kubka z napisem: http://www.megakoszulki.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-grafika - zamówicie takie kubeczki na przykład na tej stronie. Jeden kubeczek to 20 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oczkowgłowie
Gość





PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz często młodzi ludzie robią po prostu listę potrzebnych rzeczy i umieszczają w internecie, a goście zaznaczają, co zamierzają kupić - i problem z głowy Smile
A co do tych gości, którzy przychodzą tylko na ślub i zwyczajowo kupują kwiaty albo butelkę wina, to uważam, że rewelacyjnym pomysłem jest poprosić zamiast tego o książki Very Happy
Powrót do góry
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn na komunię dostał przede wszystkim pieniądze. Każdy dał tyle na ile go stać. Wiecie co sobie za nie kupił? W pierwszej kolejności kupił sobie przez internet zegarek na rękę oraz budzik z Lego na https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Lego.htm . Wiecie dlaczego? Bo nie dostał właśnie żadnego zegarka a myślał,że dostanie od chrzestnej i się przeliczył. Dlatego jeśli dobrze znacie dziecko to po prostu zapytajcie co chce dostać na komunię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu już od wielu lat sprząta się za pomocą jednego odkurzacza rainbow który moi rodzice dostali na prezent ślubny . To jest godny polecenia produkt. Dostępne są one od producenta na stronie https://www.rainbow-odkurzacze.pl/. Poczytaj sobie o nich są to odkrzurzacze antyalergiczne. Wspaniała rzecz do sprzątania, łatwy w utrzymaniu. Nie powoduje problemów zdrowotnych. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bizy
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę jednak kupować solenizantom prezenty spersonalizowane i z pomysłem. Moja mama ma urodziny i chciałabym kupić jej drzewo genealogiczne online https://picarta.pl/rodzinne-drzewo-genealogiczne/ Rodzina to rzecz święta. Każda rodzina się zmienia, pojawiają się na świecie kolejne potomstwa. Drzewo umożliwia nie tylko jednorazowe odzwierciedlenie rodziny ale również elastyczną modyfikację i dodawanie nowych członków rodziny na drzewie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 41 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group