Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina tez myślałam tak jak ty. Dyplom mam od lipca i do tej pory rozsyłam CV już zaczynam wariować od siedzenia w domu i niepewności czy ktoś zadzwoni? czy będzie mnie chciał? Ehh wiele bym dała za te 1500zł i umowę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, ja jeden dyplom i uprawnienia do nauczania już mam - od 4lat, tyle,że żadna pańśtwowa szkoła mnie nie chce......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katorii napisał:
A ja ostatnio stwierdziłam że jednak chciałabym dostać kilka prezentów.


Pytanie tylko, czy dostaniesz to co akurat wam potrzebne. O waszym guście nie wspominając. My dostaliśmy jeden prezent, bo prosiliśmy o pieniądze w zaproszeniach. Jeden prezent, a efekt jest taki, że mamy już 3 komplety nieużywanych ręczników (leżą z tyłu schowane w szafie i chyba czekają, aż te co mamy się zniszczą) i komplet pościeli, na którego widok prawie zawału dostałam. My lubimy proste, eleganckie wzory, a tu kwiecista, wzorzysta, z jakimiś wypukłościami, złotami.. Brrr.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Katorii napisał:
A ja ostatnio stwierdziłam że jednak chciałabym dostać kilka prezentów.


Pytanie tylko, czy dostaniesz to co akurat wam potrzebne. O waszym guście nie wspominając. My dostaliśmy jeden prezent, bo prosiliśmy o pieniądze w zaproszeniach. Jeden prezent, a efekt jest taki, że mamy już 3 komplety nieużywanych ręczników (leżą z tyłu schowane w szafie i chyba czekają, aż te co mamy się zniszczą) i komplet pościeli, na którego widok prawie zawału dostałam. My lubimy proste, eleganckie wzory, a tu kwiecista, wzorzysta, z jakimiś wypukłościami, złotami.. Brrr.


O właśnie, tego się obawiam, takich wzorzystych pościeli w kwiatki bleeeeeeeeee
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się tego trochę obawiam, ale ponieważ prosimy już o wino zamiast kwiatków, to odpuściliśmy prośbę o pieniądze. No a poza tym na wszystkich weselach, na których ostatnio byliśmy (dość sporo odkąd jesteśmy razem język) widziałam wszędzie koperty i praktycznie żadnego prezentu, więc jestem dobrej myśli Very Happy Poza tym rodzice dobrze wiedzą czego nam trzeba, więc pytani wiedzą co podpowiedzieć gościom uśmiech

Wiesz, my jednej parze tylko nie daliśmy bileciku i od nich właśnie dostaliśmy prezent, liczyliśmy że sami się domyślą no ale jak widać..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka prezentów to nie problem Cool za to u nas babcie wpadły na ten sam pomysł...jeszcze przed ślubem dotaliśmy 3 komplety pościeli (kołdry, poduszki) 2 z wełny owczej a 1 z wielbłądziej....tak więc kołder nam nie zabraknie...ale śpi się bardzo dobrze pod nimi lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poprosiliśmy o pieniądze, bo po 1. potrzebujemy ich bardziej, gdyż zaczynamy budowę domu, po 2. baaardzo obawiałam się dostać czegoś w nie moim guście.

Ogólnie najbliżsi zamiast kwiatów postanowili nam dać drobiazgi do domu- więc dostaliśmy kieliszki do wina, kilka wiklinowych koszyczków, wiele drewnianych przyborów (łyżki, łopatki itp), serwis kawowo-deserowy (na szczęście mnie się spodobał!). Kuzynka, która nie mogła być na ślubie dała nam pościele, podobnie znajoma- oba komplety też przypadły nam do gustu. Z bratem, który ma ślub za rok, tak się umówiliśmy wcześniej, że co Oni da nam, to my kupimy za rok na Ich ślub- także wybór padł na robot kuchenny, z którego jestem bardzo zadowolona. Od sąsiadów mamy kilka kompletów ręczników, też są ok uśmiech

W sumie postanowiliśmy, że jeśli trafi się nam coś nie w naszym guście to oddamy komuś innemu, choćby w prezencie ślubnym, lub sprzedamy na allegro


Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam też jestem spokojna- rodzina zna mnie i mój brak zamiłowania do kucharzenia, więc mam nadzieję,że żaden zalew mikserów i robotów mnie nie czeka język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
Strona 2 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group