Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjna "biżuteria" / tatuaże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
mi sie podoba wlasnie jak ktos np. całe życie preferuje styl gotycki przykładowo , wygląda dość mrocznie i na ślubie też jest taki akcent, np biało czarna sukienka, woalka, czarny parasol , albo jakieś takie klimatyczne elementy związane z osobowością tej osoby uśmiech



to własnie jest ok - natomiast wystylizowanie siebie na ten jeden dzień zupełnie inaczej, przyjęcie stereotypowej ślubnej koncepcji pod tytułem księżniczkowa suknia, oprawa jak z bajki itd mi nie gra - ale z drugiej strony każda Panna Młoda jest najpiękniejsza, niezależnie od przyjętej konwencji, i tyle


nie wszystko musi trafiać w moją estetykę - kolczyki w buzi czy tunele w uszach nie podobają mi się takża poza dniem ślubu - i nie muszą język w zestawieniu ze strojem eleganckim szczególnie, ot język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, ludzie będą gadać.
Przecież na ślub zaprasza się raczej bliskie osoby, które znają Młodą- więc chyba jakiś "jej" akcent nikogo nie zdziwi uśmiech
Np. mój Ł. ma długie włosy, już dzisiaj nie budzą one takich emocji jak parędziesiąt lat temu budziłyby, no ale nie wyobrażam sobie, żeby to był jakikolwiek problem uśmiech


Ja sobie wymyśliłam, że na sesję ślubną sprawię sobie białe trampki i w nich kilka zdjęć zrobię- to będzie mój akcent język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi czasem wydaje się ze to "gadanie" innych ludzi jest z zazdrości...
że ktoś potrafi pozostać sobą, bez względu na warunki... a oni tej odwagi nie mają....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoich na pewno nie będę zakrywać, one są częścią mnie!
, ogólnie temat tatuaży mnie interesuje, to moja pasja. trochę przerażające ale też ciekawe są tatuaże więziennie. Zainteresowało mnie też znaczenie tatuaży więziennych
o znalazłam ciekawy artykuł na ten temat https://kruczek.pl/co-oznaczaja-tatuaze-wiezienne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zrobiłam sobie piercing i dobrze mi z tym uśmiech wiadomo, ze trzeba się troszkę wysilić i poszukać dobrego specjalisty w tym temacie bo nie umiejętny piercing może przynieść nam więcej bólu i powikłań niż to warte. Jak mieszkacie w Wawie to polecam wybrać się do Ani, którą znajdziecie w Jah Love Tattoo ( tatuaże też tu robią świetne). Sterylne warunki, dobre ceny, dogodne terminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kolczyki mam tylko w uszach ale za to moją słabością są tatuaże uśmiech też chodze tak jak koleżanka wyżej, w jah love poza piercingiem robią też fajne dziary uśmiech Jeśli chodzi o konkretną osobę to ze swojej strony polecam Huberta https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154266085246226. Niepowtarzalny styl pracy, super osobowość i wielki talent jeśli chodzi o tatuaże. Sympatyczny a przy tym mega kreatywny człowiek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam i tatuaże i kolczyki ( nie tylko w uszach ) uśmiech i jedno i drugie robiłam w tym jah love uśmiech kolczyki u Ani a tatuaże u Michała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjenkins
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie... to co jak mam tatuaże to mam specjalnie kupić taką sukienkę by je zakryć? Oczywiście, że nie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Horakl
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poszłam do ślubu w takich butach https://zibru.com/pl/creepers-119
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być sobą wykrzyknik
Nie wyobrażam sobie by zakrywać tatuaże na tą okazję.
Podsyłam ciekawy artykuł do przeczytania https://www.wolfproject.pl/salon-tatuazu-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group