Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjna "biżuteria" / tatuaże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela ma sporo dziurek w uszach i we wszystkich miała malutkie perełki. Wyglądało to uroczo.

Inne kolczyki na twarzy w zestawieniu z tradycyjną suknią mi się nie podobają.
Chyba żeby suknia była bardziej "z pazurem", np. rozcięta i pokazująca nogę albo z czarnym/kolorowym/ paskiem pod biustem (lub innym dodatkiem).. słowem bardziej oryginalna - tak samo wyrazista jak osobowość zakolczykowanej czy wytatuowanej panny młodej. Wtedy wszystko super. Dredy też by mi pasowały do kogoś takiego.
Albo prosta suknia i jakiś niecodzienny bukiet czy buty (kolorowe, nieślubne). Podobają mi się takie panny młode.


Ale typowa suknia księżniczka, delikatna.. + kolczyki, tunele.. Nieee.., razi to moje poczucie estetyki.

Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci Państwo <już uśmiech > wzięli slub na Woodstocku, i jak myślę, pięknie się ze sobą zgrali, a Panna Młoda wyglądała prześlicznie uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Sob 22 Paź 2011, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz fajnie wyglądają pasuje to na ślub cywilny ale na kościelny już raczej nie ale to jest tylko moje zdanie. Jak pisałam już wcześniej w tym temacie mam kolczyków kilka w uszach i pewnie z delikatną biżuteria nie zawacham się ich użyć język
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 22 Paź 2011, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odbita - dla mnie wyglądali super uśmiech i orginalnie Pan Młody też, fajnie z tym kapeluszem
do Kościoła ? czemu nie uśmiech niby nie szata zdobi człowieka uśmiech a jak już mają tatuaże dredy itd, no to mają przez to nie brać kościelnego ? jeśli wierzą w ideologię
a ja lubie jak ktoś ma swój styl uśmiech
więc dla mnie bomba uśmiech

ciekawe jakie ma buty Wink pasowały by jej moje czerwone glany język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agasia napisał:
wiesz fajnie wyglądają pasuje to na ślub cywilny ale na kościelny już raczej nie ale to jest tylko moje zdanie. Jak pisałam już wcześniej w tym temacie mam kolczyków kilka w uszach i pewnie z delikatną biżuteria nie zawacham się ich użyć język


na ślub na woodstocku owszem, pasuje oczko
trzeba miec odrobinę wyczucia (i nie chodzi mi tu o gusta, o których się nie dyskutuje Wink )

nie ubraliby sie tak pracując nie wiem, w kancelarii adwokackiej czy jako kierownicy banku etc - nie wszystko wszędzie pasuje, chociaż na pewno znajdą się osoby, które uważają, że to tylko konwenanse i stereotypy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jesteśmy zamkniętym środowiskiem i laski w dredach bank nie zatrudni, nawet z kolczykiem w nosie , z widocznym tatuażem też nie

i jest to zrozumiałe

ale w innych miejscach ?

u nas obcokrajowców - to może w stolicy , ale lokalnie ? też nie
i jakiś właśnie indywidualistów też nie - bo patrzą na wygląd, a być może tracą specjalistów ?

nie wszędzie pasuje, ale polecam wybrać się do jakiegoś multikuturowego panstwa/miasta i zobaczyc jak to wyglada , u nas jest tak "sterylnie " i wg stereotypow , nie jestesmy otwarci mozna tak powiedziec

no ale kwestia opinii
ja bym sie cieszyla bedac na takim slubie i to w kosciele np . ze ktos mial odwage byc soba i zrobic po swojemu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sposób się z Tobą nie zgodzić uśmiech
dla mnie to jakaś konsekwencja w stylu lub jej zaburzenie, ale masz rację - wszystko jest dla ludzi Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn masz racje w polsce tak niestety jest i dlatego taki był mój komentarz ja też chce miec cząstke siebie na ślubie i zostawie kolczyki w uszach ale nie wiem czy zgodziłabym sie na ślub kościelny w czerwonych dredach poniewaz moje miasto jest na tyle małe ze usłyszałabym sporo nieprawdziwych rzeczy
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile w pewnych instytucjach faktycznie nie uraczymy nikogo w dredach, a nawet w kolczykach w brwiach, nosie, wargach etc. o tyle na ślubie... pytajnik

Przecież jeśli ktoś ma dredy, a właśnie zaplanował ślub, to ich nie zetnie. Podobnie jest z tatuażem, którego nie da się na ślub usunąć, zwłaszcza, jeśli jest w widocznym miejscu.
Nie istnieje przecież żaden zapis, że "pannom młodym w dredach na głowie ślubu nie udzielamy".

Osobiście, gdybym miała dredy, do głowy nie przyszłoby mi, że to może być jakiś problem. Trzeba dobrać wtedy wszelkie dodatki do siebie, żeby wszystko grało i gitarrrra uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie Polly - bo dokładnie przedstawiłaś polską mentalność

coś by się chciało innego, ale co ludzie powiedza? albo chcialoby sie ale zeby nie gadali i dla wlasnego swietego spokoju jednak sie rezygnuje

i dopoki sie bedziemy tak ograniczac i dopoki ludzie beda takie farmazony gadac no to tak bedzie

ja bedac na wakacjach za granica, mialam szczeke po kostki ,jak widzialam ze ludzie wygladaja jak chca, sa przerozni, maja rozne kolory skory i nikt nie robi problemu i wszystko jest takie normalne i naturalne

u nas tego jeszcze dlugo nie bedzie

Nheledore wręcz tym bardziej było by co kiedys wnukom pokazac, jaka babcia byla szalona za młodu uśmiech

mi sie podoba wlasnie jak ktos np. całe życie preferuje styl gotycki przykładowo , wygląda dość mrocznie i na ślubie też jest taki akcent, np biało czarna sukienka, woalka, czarny parasol , albo jakieś takie klimatyczne elementy związane z osobowością tej osoby uśmiech

a ludzie niech patrza i gadaja, przynajmniej beda mieli temat do rozmowy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group