Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjna "biżuteria" / tatuaże
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qvciorka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 33

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2011, 23:23    Temat postu: kontrowersyjna "biżuteria" / tatuaże Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny uśmiech głupie pytanie to tych bardziej "alternatywnych" panien młodych. Wyciągacie "nadprogramowe" kolczyki na dzień slubu? przykrywacie tatuaże czy wręcz przeciwnie dodatkowo staracie się je eksponować?
wiem, że jest temat tatuaży które macie lub chciałybyście mieć, ale nie o to chodzi w temacie. Głownie interesuję mnie motyw piercingu
_________________


a Ty oddychaj, oddychaj, oddychaj... i tylko żeby Twój oddech było słychać ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żadnych kolczyków wyciągać nie będę. Tatuaży też nie będę zakrywać,choć jeden z nich jest widoczny bo na nadgarstku oczko
W końcu to moje ciało,mam prawo z nim robić co chcę i nie musze się kryć z tym żeby się komuś przypodobać język
P wziął mnie z "nadprogramowym" ekwipunkiem w postaci tatuaży i kolczyków a reszcie nic do tego Very HappyVery Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wytatuowane całe plecy, ramie i lydkę.
Zawsze marzyła mi się suknia ślubna z odkrytymi plecami uśmiech ale życie mi sie tak ułozyło ze brałam slub w zimie i miałam normalnie wykonczoną suknie na plecach ;p nie mniej jednak tatuaz na całych łopatkach był widoczny, i ten na ramieniu również uśmiech i nie widziałam w tym żadnego problemu uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam niczego zakrywać nie będę uśmiech W sumie eksponować też nie, ot zakładam sukienkę, w ktorej dobrze wyglądam i mi się podoba, a nie taką, która pokazę tatuaże. Jak będzie widać, to spoko, jak nie, to tez nie ma problemu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba swój kolczyk w wardze zostawię, nie będę ryzykować tym że potem nie będę go mogła włożyć ;D wolę siebie z nim niż bez niego Very Happy zresztą jakbym go wyjęła to nie wyglądałaby ta dodatkowa dziura w twarzy za fajnie ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiedzą jak wyglądamy, nie ma po co się ukrywać, jakby tatuaż był czyms wstydliwym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja akurat nie mam kolczyków poza uszami uśmiech
a tatuaż taki, że schowa się pod suknią
ale moje osobiste odczucie nt kolczyków w twarzy w zestawieniu z suknią ślubną jest negatywne
mi to po prostu nie pasuje
tak jak kolczyki w buzi nie pasują do stroju biznesowego na przykład
coś jakby założyć do białej sukni nie wiem, glany albo coś takiego Wink
ale to oczywiście tylko moje zdanie uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatuażu nie mam to nie musze nic zakrywać ale kolczyki mam w jednym uchu 3 w drugim jak narazie 2 ale zamierzam kolekcje powiekszyć o kilka nowych wiec jesli dokupie ładne kolczyki to raczej zostaną w moich uszach
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agasia napisał:
wiec jesli dokupie ładne kolczyki



w uszach jakaś delikatna kobieca biżuteria może nie będzie się "gryźć" - widziałam kiedyś u Pana Młodego tunele w uszach.. dla mnie to nie jest do przyjęcia w zestawieniu z całą tą ślubną elegancją - nie w sensie braku tolerancji Wink tylko jakiejś mojej własnej estetyki Wink


na co dzień noszę 4 kolczyki, ale na ślub nie wiem jak będzie - chciałabym jakieś wiszące kolczyki, strojne, więc raczej będą potrzebowały stonowanego tła uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się też jakoś gryzą tatuaże i piercing ze strojem ślubnym w ogóle, ale ja taka raczej trochę konserwatystka jestem bo z kolczyków to mam po jednej dziurce na ucho język ale wydaje mi się że wszyscy doskonale wiedzą co kto ma, jaki tatuaż, jaki kolczyk, więc byle nie przesadzić oczko
Na jednym ślubie na którym byłam panna młoda miała po 3 dziurki w uchu, i chyba miała wyraźny problem z tym jak pozawieszać kolczyki - wszystkie miała wiszące, ale takie widać że od jubilera. Po pierwsze: dużo kasy język a po drugie jakoś mi to nie pasowało, że jeden komplet wisiał w jednym uchu język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group