Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór rozmiaru
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ravaszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 12

PostWysłany: Wto 26 Lut 2013, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy napisał:
czy znacie firmy ktore robia na zamowienie obraczki rozmoiarowo? YES i APART maja szerokosci jedne tylko,. a moj chce szeroką a ja węższą smutny


akurat firmy wymienione przez Ciebie mają mały wybór obrączek i zapewne nie bawią się w warsztat jubilerski, u większości jubilerów mozesz sobie zrobić wszystko na zamówienie, rozmiar, kolor , wzór, kształt i odcień i wszystko wszystko i to w normalnej cenie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 2 Maj 2014, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytajnik u nas w Zielonej Górze w Aparcie był spory wybór. Po prostu zmierzyliśmy w salonie rozmiar.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto poszukać też wśród mniejszych jubilerów którzy mają sklepy internetowe? Chodzi mi i o tych z rodzinnymi tradycjami na których nie sposób się zawieźć. Tam z reguły nie ma żadnego problemu jeżeli chodzi o wzór czy rozmiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zmierzyliśmy w salonie niezależnie czy jest zima czy lato jak jestem w klimatyzowanym pomieszczeniu do palce wracają do normalnych rozmiarów ja mam 12 a mój Ł 24 aczkolwiek on niespodziewanie przytył dość sporo... waga przez tyle lat mu nie wzrosła a tu nagle po zakupie obrączek. Na razie jeszcze pasuje ale ja jestem za tym żeby przed ślubem ją jeszcze powiększyć o rozmiar
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może waga i co za tym idzie rozmiar palca już nie wzrośnie,ale dla samej pewności przed ślubem możecie ją powiększyć o jeszcze jeden rozmiar,zresztą dobry jubiler bez problemu się tym zajmie,najlepiej taki z tradycjami i doświadczeniem któremu można zaufać. Nie muszą być to salony sieciowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas idzie trochę w drugą stronę, tzn. ja myślę o powiększeniu obrączki o jeden rozmiar, a K o zmniejszeniu o jeden rozmiar.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZlotaLinia_com napisał:
Może waga i co za tym idzie rozmiar palca już nie wzrośnie,ale dla samej pewności przed ślubem możecie ją powiększyć o jeszcze jeden rozmiar,zresztą dobry jubiler bez problemu się tym zajmie,najlepiej taki z tradycjami i doświadczeniem któremu można zaufać. Nie muszą być to salony sieciowe.


Tylko jak powiększę u kogoś innego a nie w salonie to stracę gwarancję i wszystkie przywileje takie jak np. odnawianie obrączek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noto juz kwestia indywidualnych warunków dlatego pisałam,że zamiast salonów sieciowych które trzymają potem klienta w szachu,lepiej zdecydować się na mniejszego jubilera z doświadczeniem,który zarówno odnowi obrączki jak i nie bezie problemu z rozmiarem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bergibergi
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 11 Maj 2015, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rozmiarze każdy powinien decydować sam – to znaczy wybrać taki, w którym się dobrze czuje. Obrączkę ma się komfortowo nosić.
_________________
kocham żyć pełnią życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda,ale jeden warunek: należy wziąć pod uwagę także to że palce w okresie letnim puchną więc dopasowanie obrączki moim zdaniem zawsze powinno uwzględniać kilka czynników "niezależnych", niż wybrać zupełnie na styk bo potem często okazuje się być za ciasna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group