Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór rozmiaru
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn sama nie wiem co z tym rozmiarem. Wydaje mi się, że gdyby była o 1 nr większa, byłoby lepiej. Niby na palcu dobrze leży, włożyć sięją da bez problemu, ale zdjąć czasem ciężko - muszę się z 20 sec. namęczyć, a tak chyba być nie powinno Confused A Wasze już odebrane? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy do odebrania 20kwietnia .
Ale ogólnie chciałam rzec,że też mi się wydaje że wolałabym rozmiar większą i mój przyszły małż tym bardziej się upierał , my swoje, a te babeczki swoje.. ze ma przejść przez kość i że w zimie zgubimy yyyy
a później można dopasować
no i przed ślubem też można dopasować.

Także nie wiem, chcieliśmy koniecznie większe, bo te proponowane takie na styk były , a to raczej inwestycja na lata..

a o co chodzi z soczewkami to nie wiem
my mamy jakąś wersję komfort i one w środku faktycznie są inne czuć przy zakładaniu obrączki, tak gładko wchodzi, nie wiem co jest tam innego ale są jakby ' wygodniejsze' takie całkiem proste kuły nas w palce ostrymi krawędziami:shock:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi w soczewce było mówione wielokrotnie, zresztą również w odpowiedzi na pytanie ewelajn Wink To po prostu oznacza, że obrączka wewnątrz, tzn. na "ściance", która dotyka palca, jest wypukła. Podobno dzięki temu obrączka jest wygodniejsza, niż gdyby była płaska. Na tym obrazku można sobie porównać różne przekroje obrączek:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyjaśnienie, w życiu nie zastanawiałam się jak obrączka wygląda od środka i że może mieć różny profil Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette - może i pytałam ale umknęła mi odpowiedź uśmiech dziękuję

to my chyba mamy właśnie takie ' wygodniejsze' nie wiem czy wypukłe czy jakie , bo zupełnie inaczej to nazywali, ważne ,że w nazwie mają komfort wesoły i faktycznie lepiej się je zakłada uśmiech od razu czuć było dużą różnicę między takimi a innymi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
ewelajn sama nie wiem co z tym rozmiarem. Wydaje mi się, że gdyby była o 1 nr większa, byłoby lepiej. Niby na palcu dobrze leży, włożyć sięją da bez problemu, ale zdjąć czasem ciężko - muszę się z 20 sec. namęczyć, a tak chyba być nie powinno Confused A Wasze już odebrane? Very Happy


odebrałam i pech chce że byłam sama yyyy|

Ja obrączke na palec i co ? a ona nawet nie wejdzie yyyy||
Powiększyli mi na miejscu dopasowali o 1,5 rozmiaru ;/ spora różnica, nie wiem czy ktoś miary nie umiał zdjąc czy co , ręce zaqwsze mam ciepłe yyyy
Wkurzyłam się

Czyli co jeśli można powiększyć ten typ obrączki do 6 rozmiarów , to zostało mi już 4,5 ?

Jeszcze przy mnie odbierała para- która skomentowała - leży jak ulał yyyy szkoda, że moja nie leży , narzeczony jeszcze nie mierzył, bo sama odbierałam yyyy|

Więc jak trzeba będzie następnym razem dopasować to mam płacić, bo dopasowanie przed ślubem już wykorzystałam ;/ myślałam,że odebranie liczy się jak mi już dopasują obrączkę , a nie jak nagle odbieram a ona za mała yyyy|||| to co klient ma wyjść z za małą obrączką pytajnik? Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn, a czy rozmiar zamówionej obrączki był zgodny z rozmiarem tej, którą otrzymałaś? Bo jeśli tak to może faktycznie palce Ci dziś trochę spuchły? A jeśli się różnią to chyba jest to podstawa do reklamacji.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie umiem tego sprawdzic. Jestem zla za to ze ja nie wybieralam rozmiaru,nakkadali mi na palce te przykladowe,wiec oddalam sie w ich rece,stwierdzilam ze wiedza co robia smutny a rece mam zazwyczaj pod wplywem ciepla spuchniete. Upieralismy sie na wieksze,ale jak tak przekonywali to stwierdzilam ze wiedza lepiej,bo sprzedaja to na okraglo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn, spróbuj zmierzyć jakąś dokładną linijką (zresztą, chyba wszystkie są tak samo dokładne język z oczkiem) i porównaj z informacjami na stronach:
http://www.zlotnik-jaan.pl/index.php?strona=porady
http://sklep.zareczyny.pl/rozmiar-pierscionka-obraczki
http://www.aurifex.pl/pracownia/jak_mierzyc_pierscionki.ehtml

Ja bym się także przeszła do nich i zażądała zmierzenia obrączki przy Tobie. 1,5 rozmiaru to dużo i coś tu się nie zgadza.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ellenai , niby rozmiar się zgadza aktualnie , ale ona jest juz rozciągnięta smutny
pojedziemy tam razem, bo narzeczony nakłada obrączke na palec, ale żeby ją ściągnąć to musi nią kręcić i kręcić i ściągać na siłę, a taką ma pracę ,że będzie ściągać cały czas

Może to dlatego ,że mierzyli mi palce wzornikami bez tej wypukłej w środku soczewki Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group