Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesela z motywem przewodnim
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
ewelinka89 napisał:
Cytat:
to nie jest reklama, tylko spostrzeżenia, proszę Ewelinkę o nieinterweniowanie


Żeby nie było, że jestem wredną jędzą, która wszystko kasowałaby.. Nie jest tak. Wiele z nas ceni opinie innych osób, chętnie rozważa propozycje. .

Szkoda, że nie ty..


Uwierz mi, konstruktywne wypowiedzi cenię. Szkoda tylko, że większość z Was zamiast pomóc woli skupić się na udowadnianiu swojej racji, efektem czego jest mało przydatnych wskazówek. A szkoda.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:


Uwierz mi, konstruktywne wypowiedzi cenię. Szkoda tylko, że większość z Was zamiast pomóc woli skupić się na udowadnianiu swojej racji, efektem czego jest mało przydatnych wskazówek. A szkoda.

Cennych wskazówek jest bardzo dużo, tylko trzeba je dostrzegać.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Pią 2 Gru 2011, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że Ewelinkę trochę denerwują takie kpiąco- złośliwe reakcje w niektórych meandrach forum- na to,że panny młode chcą oszczędzać na niektórych aspektach oprawy uroczystości. Takie rzecyz typu- "noo, jak brałaś za 1500zł, to czego się spodziewałaś, ciesz się,że w ogóle coś jest."
Jakby się nie spodziewała w ogóle niczego dobrego, to by nikogo nie brała, wydała 0zł i kazała gościom cykać zdjęcia.
A akurat często tutaj tak bywa,że ten ton dominuje w dyskusji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Mi się wydaje, że Ewelinkę trochę denerwują takie kpiąco- złośliwe reakcje w niektórych meandrach forum- na to,że panny młode chcą oszczędzać na niektórych aspektach oprawy uroczystości. Takie rzecyz typu- "noo, jak brałaś za 1500zł, to czego się spodziewałaś, ciesz się,że w ogóle coś jest."
Jakby się nie spodziewała w ogóle niczego dobrego, to by nikogo nie brała, wydała 0zł i kazała gościom cykać zdjęcia.
A akurat często tutaj tak bywa,że ten ton dominuje w dyskusji.



Dokładnie. Jak widzisz nawet osoby świadczące czasem usługi w pewnych momentach zauważają wasze przeginanie.

Alicjamedia, Twoje aluzje do mojej sytuacji finansowej są niesmaczne. Nie wiem, czy życzyłbyś sobie wydumanej oceny Twojej sytuacji materialnej oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ja usług weselnych już nie świadczę dobre pare lat. Ale w niektórych aspektach- muszę bronić zespołów, bo wiem, jak ciężka to praca.
Inna sprawa,że ostatnio dla jaj w wątkach muzycznych przesłuchałam sobie demo kilku zespołów.
Na 5 - JEDEN tylko nie podpierał się podkładami i grał na żywo. I tylko w dwóch wokalistka w ogóle nadawała się do tej roboty.
Więc sobie powoli tę obronę odpuszczam, bo nie zawsze warto.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:

Alicjamedia, Twoje aluzje do mojej sytuacji finansowej są niesmaczne. Nie wiem, czy życzyłbyś sobie wydumanej oceny Twojej sytuacji materialnej oczko
Przepraszam robię wiele rzeczy na raz i umknęło mi, że rozmawiam z żywą osobą..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group