Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wolna kobieta vs zajęty mężczyzna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja napisał:
Ja słyszałam opinię, że zajęci faceci są łakomym kąskiem z bardzo prozaicznego powodu - otóż już zostali sprawdzeni przez inną babkę, sprawdzili się w roli męża / ojca / partnera - i generalnie nie są wybrakowani, jak to się może zdarzyć w przypadku nowo poznanego chłopaka, no i odpada strata czasu na wybadanie sytuacji czy facet nadaje się do poważnego związku. Śmieszne to dla mnie, ale cóż - taka to szara rzeczywistość. Mój brat cioteczny mówi, że jak tylko wyjdzie z małym na spacer to zaraz otoczy go wianuszek kobitek. Niby interesują się małym, a tu gadu gadu i mruganie oczkami oczko


Zgadzam się z tym w 100%...

Bardzo często tak bywa... Inwestycja w sprawdzony "towar", a i mężczyzna z dzieckiem to wbrew pozorom obiekt zainteresowania... Podświadomie pragniemy potomstwa, patrzymy i widzimy sprawdzony "okaz" do rozpłodu. Może to brzydko brzmi (a nawet bardzo brzydko) ale tak jest. Druga rzecz to zdobywanie czegoś zakazanego. Są kobiety, które gustują tylko w takich zajętych Panach. Sama w pracy mam koleżankę, która odbiła faceta i lubi się tym chwalić. Choć nie sądzę by było czym. Zdaję sobie sprawę, że czasem pary się rozchodzą ale chodzić z facetem 1,5 roku wiedząc, że ma narzeczoną to przegięcie. Perfidność w czystej postaci. Brak szacunku dla siebie samej i wielki cios dla tej oszukiwanej kobiety. Lepiej by było jakby ten owy fagas rzucił narzeczoną odrazu... To bolesne ale żyć potem z myślą, że mówił Kocham Cię, a 1,5 roku bzykał inną... Okropne!! Poza tym na m-cu tej koleżanki (skoro może patrzeć na siebie w lustrze) obawiałabym się, że nadarzy się inna taka jak ona...

Inna historia koleżance kuzynki przytrafiło się coś podobnego ale jednak innego otóż, poznała cudownego mężczyznę, po roku znajomości zamieszkali razem i nagle okazało się, że on ma żone i dziecko. Zwodził dwie kobiety. I tu mi się podobało, że ona choć nie była niczego winna, sama została oszukana to jednak spotkała się z tą żoną by porozmawiać o tej sytuacji. Nie muszę chyba dopisywać, że teraz potrzeba jej dużo czasu by komuś zaufała.

Na szczęście takich kobiet i mężczyzn jest niewiele język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajek99
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Maj 2018, 19:04    Temat postu: Re: wolna kobieta vs zajęty mężczyzna Odpowiedz z cytatem

martyniiaa napisał:
Witam. Kochane czy nie zauważyłyście, że obecnie nastały takie czasy, że pomimo że mężczyzna jest zajęty, może być już w narzeczeństwie albo w małżeństwie coraz bardziej podsyca wolne kobiety aby go zdobyć ? albo nie tyle zdobyć co zabawić się z nim ? Mam zaufanie do mojego M. ale wiem w jakim środowisku pracuje, z jego opowieści oraz moich znajomych dziewczyny coraz mniej się szanują, nie wiem czy to z poczucia samotności, czy z chęci zabawy?


Adrenaliny dziewczyny potrzebują wyzwań nowych szukają/.Zazdroszczą tym co są w związkach udanych.
_________________
http://www.edulandia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izalatwa
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Paź 2023, 11:40    Temat postu: mąż zdradza Odpowiedz z cytatem

mój mnie zdradza ale zawsze wraca do domu. A po miesiącu kończy znajomość z młodymi siksami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Pon 11 Gru 2023, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie.

https://leadership-center.pl/blog/narzedzia-do-zarzadzania-projektami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 17 Sty 2024, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godnym polecenia portalem randkowym na którym możecie nawiązać wiele nowych znajomości oraz znaleźć swoja drugą połówkę jest https://randkuj.my/polska/swietokrzyskie/malogoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group