Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wolna kobieta vs zajęty mężczyzna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martyniiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 45
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za uśmiech Myślę że należy trochę kontrolować mężczyznę, ale tak by nie czuł się osaczony, a jak to zwykle mówię tak by nawet się nie zorientował, że jest kontrolowany oczko Fakt, że przychodząc z pracy, czy wracając z uczelni opowiadając mi co się działo, potrafi mi powiedzieć, żę któraś kobieta poprosiła go o nr tel. czy zaprosiła na kawę a on odmówił, daje mi dowód, że nic nie ma do ukrycia i nie daje mi powodów do zazdrości. Zazdrosna jestem, bo mam o kogo uśmiech Powiem Wam, że przy zwykłych sytuacjach jak wspólne zakupy, gdy widzę że niektóre panny patrzą z zazdrością w naszą stronę, przepełnia mnie duma oczko szczególnie gdy słyszę od koleżanek, że mam cholernie przystojnego, dobrego faceta uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet zajęty jest niewidzialny,
ale z drugiej strony jeśli facet nie chce to żadna babka nie namói go do niczego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet może chcieć być wierny i naprawdę starać się takim być, a mimo to "wpaść", zauroczyć się. Nie z własnej woli, po prostu. Wtedy sytuacja nieco się komplikuje. Moim zdaniem najlepiej "nie igrać z ogniem" i mieć oko na faceta i dbać o niego, aby sam nie szukał czegoś na boku. Na resztę nie mamy raczej wpływu (np. na obce panny za nic mające to, że facet jest już zajęty).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to swoją drogą bezwzględu na wszystko trzeba dbać o swoje hi hi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm hmm a ja się tylko zastanawiam, czy skoro Wy kontrolujecie swoich facetów to czy same chciałybyście być kontrolowane? Cool ja mojego nie kontroluję (chociaż na początku związku mnie kusiło), ale teraz naprawdę nie muszę się bać, że mi coś wywinie - sama nie sądziłam, że można komuś tak ufać, ale widać jak się kocha to i ufa uśmiech Mój M. zachowuje się podobnie jak mąż Lady_S w sytuacjach kiedy jakaś panienka mu się ostro przygląda i trzepocze rzęsami oczko Oczywiście, to że sobie ufamy i się nie kontrolujemy nie oznacza, że nie jesteśmy o siebie zazdrośni - bo jesteśmy, ale bez robienia scen (których w przeszłości nie uniknęliśmy oczywiście). Generalnie im związek poważniejszy i stabilniejszy tym pewne sprawy są prostsze i takie... oczywiste uśmiech Miłe to jest bardzo - takie poczucie stabilizacji i tego, że MY to tak na dobre i na złe uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie - mam pełne zaufanie do mojego narzeczonego, absolutnie nie przyszłaby mi do głowy jakakolwiek kontrola, i vice versa też. Łączy nas głębokie, prawdziwe uczucie - on nie widzi poza mną świata i również jest tak ze mną. Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Ja mam świetny kontakt z mężczyznami, on podoba się kobietom, jednak nasz związek jest oparty na solidnych podstawach i dla jakiegoś głupiego zauroczenia - a zakładam, że takie mogą się w przyszłości zdarzyć, nie ryzykowalibyśmy naszym szczęściem. Bo jak się ufa, to do końca, cicha kontrola nie wchodzi w grę. Jeżeli ktoś chce zdradzić, zdradzi nawet objęty najbardziej wyrafinowaną kontrolą oczko. Odnośnie atrakcyjności zaobrączkowanych panów - zależy chyba od środowiska... wśród moich znajomych jest to ewidentny zakaz wstępu. Żadna z nas nie chce być tą drugą, bo to oznacza krzywdę co najmniej kilku osób. A jeśli facet jest sam na dyskotece i ma obrączkę, to raczej piwka tam nie szuka i wiadomo, po co przyszedł i wśród tylu osób z pewnością to znajdzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazjo, w życiu by mi do głowy nie przyszło, by kontrolować swojego męża.

Wiesz, wychodzę z założenia, że jeśli ktoś będzie chciał wywinąć numer, to zrobi to niezależnie od działań, których mogłabym się podjąć, by temu ewentualnie zapobiec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Romans z zaobrączkowanym facetem niesie za sobą jeszcze jedno - dyskrecję i oznakę, że może to się uda i nikt się nie dowie, bo przeciez facet nie powie. Skoro ma żonę to bedzie się chciał tylko zabawić a nie robić sobie problemy w małżeństwie.

Ja akurat nie jestem absolutnie za podrywaniem żonatych facetów. Sama wiem, że nie chciałabym aby mojego męża ktoś poderwał i sama też nie poderwałabym. Uważam, że tyle po świecie chodzi mężczyzn, że nie trzeba podrywać akurat juz tego zajętego. Szkoda, że wiele kobiet tego tak nie pojmuje. Czasem mam wrażenie, że kobiety są gorsze od facetów. Jak już taka zagnie parol na faceta, którego chce poderwać to nie odpuszcza.
Niektóre wstrętne podrywaczki przynoszą wstyd naszej płci.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech choćby nie wiadomo jak kobieta "zagięła parol", żaden szczęsliwy, normalny facet nie da się poderwać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metko absolutnie mojego pytania nie kierowałam do nikogo personalnie - uznajmy, że było to pytanie retoryczne i każdy niech sobie na nie w sumieniu odpowie uśmiech Grunt to mieć zdrowe podejście do życia i do związków uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group