Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wolna kobieta vs zajęty mężczyzna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak obrączka działa jak wabik,ale coraz częściej kobiety mają fantazje erotyczne (co dawniej wiecie nie wypadało babce,ale facet mógł) i często jest tak,że fantazjują o facetach już żonatych... No i wystarczy,że się taka jedna z drugą nakręcą w myślach i jak spotkają godnego jej uwagi zaobrączkowanego mężczyznę to próbują swoich sił.. Mnie osobiście przeraża to. Bardzo często jak chodzimy z K. na zakupy to mam ochotę wydrapać oczy niektórym pannom.. :/ Przed ślubem widziałam jak się niektóre dziewczyny patrzyły na niego (w tym moja koleżanka),ale po ślubie od tych spojrzeń na niego aż się roi.. nie powiem już o dyskretnych uśmieszkach w jego stronę Evil or Very Mad Oczywiście mój małżonek nie zwraca na coś takiego uwagi i go to śmieszy,więc jestem spokojna o niego..
Raz myślałam,że padnę Very Happy Pojechaliśmy do tesco Very Happy No i zrobiliśmy zakupy, stoimy w kolejce, przed nami stoi dziewczyna tak na oko koło 20 lat, jest z mamą(?-tak mi się wydawało) no i stała obrócona plecami, po czym obraca się zerknęła, znów się odwróciła po czym nie utrwało parę sekund odwróciła się niby to bokiem do mamy niby to przodem do nas i sobie zaczęła tak na niego zerkać (ja udawałam,że tego nie widzę,ale obserwowałam ją kątem oka:D), no i mój małżowinek trzymał wózek i widać było jego obrączkę co w pewnym momencie dziewczyna zauważyła i rzuciła do niego taki piękny ponętny uśmiech,a mój mąż w tym momencie objął mnie chwytając za bioderko i dał całusa od tak Very Happy No i popatrzyłam na tą pannę z takim perfidnym uśmiechem Very Happy a ta cała czerwona w złości odwróciła się plecami i już ani razu się nie popatrzyła na niego ;] Twisted Evil Dziewczyny są dziwne ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady, żeby chociaż te laski były dyskretne, ale nie... bez jakichkolwiek zahamowań spoglądają na tego mojego przystojniaka, a ja mam ochotę strzelić je lekko z tyłu... no ale zachowajmy się jak na damy przystało, prawda? Wink Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, bo ja tu czytam o laskach, a co z facetami? Co gdy taki jeden z drugim zaobączkowany nie potrafi zrezygnować z flirtowaniem z dziewczynami? I sorry ale ja siebie nie jestem pewna w 100% (człowiek potrafi zaskoczyć sam siebie, a co dopiero inni) a mężowi mogę jedynie starać się ufać, ale głowy za niego nie dam (szkoda głowy).

Meciu ja wiele razy komentowałam urodę twego Połówka, pewnie wielokrotnie w myślach mi łeb za to rwałaś Embarassed Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasik, no daj spokój Wink uśmiech
komentować przecież można, gorzej jeśli babeczka ostentacyjnie zaczyna działać w wiadomym celu, już w realu.

I masz rację, mężczyźni nie są święci, a przede wszystkim nie są z kamienia. Mam jedynie nadzieję, że żonaty facet wie, ile ma do stracenia. Pomijam ekstremalne sytuacje, gdy oboje czują się ze sobą nieszczęśliwi, tłamszą się nawzajem i zaczyna brakować szacunku i wsparcia z dwóch stron. Ale tutaj zaczynam wchodzić już na inny temat - dbania o swój związek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martyniiaa napisał:

Myślę, że każda kobieta pomimo, że śmiało powie że ufa swojemu mężczyźnie, bo i ja tak powiem! Powinna być czujna...


Mój K nie raz mi mówił że mogę być spokojna bo on tyko mnie kocha i że tylko ze mną chce być, a ja mu zawsze odpowiadam ze wiem i że jemu ufam, ale wiem jakie są kobiety i im już nie ufam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
Lady, żeby chociaż te laski były dyskretne, ale nie... bez jakichkolwiek zahamowań spoglądają na tego mojego przystojniaka, a ja mam ochotę strzelić je lekko z tyłu... no ale zachowajmy się jak na damy przystało, prawda? Wink Twisted Evil


Właśnie dyskrecja jest ich słabą stroną ;p Ale ile mam czasem satysfakcji z tego,że wystarczy jak na nie popatrzę moim wzrokiem Very Happy I one wtedy już nie zerkają.. Twisted Evil (a już wiele razy słyszałam,że wzrokiem potrafię zabić co robię wrażenie osoby wrednej, złośliwej i niedostępnej:D)

Tak tak metko zachowajmy się jak na damy przystało Twisted Evil ale wiesz w ciemnościach nocy jakby tak dopaść jedną z drugą i tak delikatnie się ich pozbyć? Very Happy

Kasik słuszna uwaga ;p mężczyźni niestety mają ten jak to się nazywa "samczy instynkt" i niestety u wielu z nich nie można tego zlikwidować-dlatego myślę,że powinniśmy się cieszyć z naszych grzecznych,wiernych mężów/narzeczonych itd. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
Tak tak metko zachowajmy się jak na damy przystało Twisted Evil ale wiesz w ciemnościach nocy jakby tak dopaść jedną z drugą i tak delikatnie się ich pozbyć? Very Happy


ło matko, to by mi czasu zabrakło na nie wszystkie Very Happy
hahahaha Wink
Lady, trzeba wybrać te najbardziej niebezpieczne i odizolować od płci męskiej. One są jak piranie albo pijawki... jak się wgryzą albo wpiją w ofiarę, to puścić nie chcą Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj niezaobrączkowany,ale bardzo lojalny. Jedna dziewczyna podrywała go nieustannie,posunęła się nawet do wytatuowania sobie pewnego symbolu nawiązującego do mojego partnera. Na nic zdały się jego rozmowy z nią na temat związku ze mną. Któregoś razu umówił się z nią i zrobił jej niespodziankę bo...pojawił się ze mną. Okazując mi uczucie,tłumacząc jej pewne rzeczy osiągnął cel. lol

Zawsze ufałam swojemu partnerowi,wiem,że jestem dla niego najcudowniejsza i żadna nie jest dla mnie zagrożeniem.A jak by była? Oglądał kiedyś ktoś Kill Bill? No to proszę sobie mnie wyobrazić w roli Czarnej Mamby...to by było lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
Lady_S. napisał:
Tak tak metko zachowajmy się jak na damy przystało Twisted Evil ale wiesz w ciemnościach nocy jakby tak dopaść jedną z drugą i tak delikatnie się ich pozbyć? Very Happy


ło matko, to by mi czasu zabrakło na nie wszystkie Very Happy
hahahaha Wink
Lady, trzeba wybrać te najbardziej niebezpieczne i odizolować od płci męskiej. One są jak piranie albo pijawki... jak się wgryzą albo wpiją w ofiarę, to puścić nie chcą Twisted Evil


tak tak,a niektóre są jak boa dusiciele, tak owiną się wokół szyi i zacisną,że facetowi mózg wypływa uszami i nosem ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaufanie, zaufaniem, ale myślę, że trzeba też unikać pewnych sytuacji. Pilnować po prostu swojego faceta (oczywiście w rozsądnych granicach). Nie dopuszczać do sytuacji, w których inna kobieta mogłaby go w jakiś sposób zauroczyć (wiadomo, czasem się nie da, ale jeśli jest to możliwe...). Jestem zdecydowanie przeciwna zbyt dużej dawce wolności w związku. Dzięki temu ma się większą kontrolę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group