Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

:(

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 17:02    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny,
dziś byłam na pogrzebie..... mojego byłego chłopaka, w tym tez kolegi mojego narzeczonego..... zginął mając 23 lata w wypadku samochodowym....
Ehh.... cały dzień mi z tym źle bo wspomnienia wracają mimo że byłam z nim krótko....
Mój M. po tym jak się dowiedział co się stało powiedział:

M: Jakbyś dalej z nim teraz była to nie miałabyś teraz za wesoło
Ja: jakbym z nim była jeszcze to by się nie stało
M: Ja wierzę w przeznaczenie, widocznie to było mu pisane....

Stojąc nad trumną ciężko było mi patrzeć jak jego była już dziewczyna stoi i płacze i nawet nie ma do kogo się przytulić... Mi było ciężko w tamtej chwili, i nie mogę wyobrazić sobie jaki ona musi czuć teraz ból........

Od momentu kiedy dowiedziałam się że mój były nie żyje ściskając mojego narzeczonego za dłoń cieszę się że czuję jego ciepło i strasznie się boję że kiedyś mogłabym już go nie poczuć...... smutny
Teraz za każdym razem będę się martwić o swojego M. gdy będzie gdzieś jechał samochodem bo wiem że obydwoje byli takimi samymi wariatami za kierownicą....

Krystian na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.... (*)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocieszacz Na pewno to był cięzki dzień dla Ciebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może Twój facet potraktuje to wydarzenie jako lekcję? I przestanie tak wariować za kółkiem? Myślę, że do dobry moment na rozmowę o tym jak bardzo się o niego martwisz wiedząc, że jeździ nieostrożnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobrażam sobie jakie to musi być ciężkie mimo że to był twój były, ale w takich momentach przychodzą refleksje. Wtedy się myśli jak by to było jak by ciebie to spotkało.
Wiem co czujesz bo całkiem niedawno zmarł mój teść (na raka) i wtedy ja pomyślałam że przecież mój narzeczony też może być narażony na to. Mam nadzieję że jednak będzie inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ciężkie przeżycie, W zeszłym roku w marcu zmarł mój były mąż . Nie byłam na pogrzebie , nie byłam w stanie, byłam w ciąży . Jak T szedł na noc do pracy to ja jechałąm spać do rodziców. Poprostu nie chciałam być sama. Pamiętam przebudziłąm się w nocy , a mój pies siedział przed pustym fotelem i merdał ogonem , jakby się do kogoś cieszył. Potem zaczoł warczeć. Ja zasnełąm i mój były przyszedł się pożegnać , ale to nie było przyjacielskie porzegnanie.
Od tamtej pory boje się być sama w domu.
I nie wiem co by było jakby T się coś stało , nawet nie chce o tym myśleć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group