Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kwiaty w maju
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kami09
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 20

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 8:44    Temat postu: kwiaty w maju Odpowiedz z cytatem

Nasz ślub odbedzie sie 26 maja, zastanawiam sie caly czas nad kwiatami i kolorystyka. czy mozecie cos doradzic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również mam ten termin uśmiech dla mnie ten miesiąc kojarzy się z bzem uśmiech tak naturalnie .... ale tak szczerze to cały rok są prawie wszystkie kwiaty więc jak sobie zamarzysz język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja marzyłam o tulipanach....ale pod koniec lipca to niestety ich nie było....więc na ślub w maju tulipany jak dla mnie są idealne lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak- wszelkie wiosenne cebulowe- tulipany, hiacynty, żonkile, niezapominajki, konwalie, bzy, piwonie, irysy- ech uśmiech

W tej chwili wiele kwiatów jest dostępnych przez cały rok- ale myślę, że warto skorzystać z tych sezonowych, droższych czy nie do kupienia w innej porze roku uśmiech
Mnie marzyły się maki i niezapominajki- ale cóż- w sierpniu byłoby trudno o nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
ja marzyłam o tulipanach....ale pod koniec lipca to niestety ich nie było....więc na ślub w maju tulipany jak dla mnie są idealne lol


Ja też.. Nawet znajomych zaangażowałam w zdobywanie tulipanów i niestety, lipiec to nie ten moment. Niby gdzieś dało się ściągnąć, ale ostrzegano mnie, że nie będzie wyboru kolorów (a ja chciałam fiolet i ecru) i cena będzie bardzo wysoka;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami09
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 20

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie mysle o tulipanach bo bedzie sezon na nie i widzialam sporo kompozycji ciekawych, podobno sa jakieś nowe odmiany bardzo trwałe? my ograniczając koszty zatrudnimy Pania ktora pracowala kiedys w kwiaciarni a teraz moze nie byc troche w temacie wiec musze jej dokladnie powiedziec co chce a najlepiej pokazac zdjecia.

tylko do tulipanow to chyba malo co pasuje? w wiazance to ok nic nie trzeba ale co z dekoracja sali, kosciola i samochodu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchaj, możesz bardzo tanio sobie kupić na giełdzie kwiatowej całę naręczna tulipanów, bez zwyczajnie możesz pozbierać za darmo- i zwyczajnie wsadzic do wazonów na sali, a tlyko zrobić z pomocą profesjonalistki kilka wiązanek rozmieszczonych z strategicznych miejscach. W ten sposób masz duużo kwiatów tanim kosztem Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami09
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 20

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinka czy dobrze widze ze mamy tego samego dnia ślub? uśmiech 26.05?


tak masz racje sa to kwiaty ktore same w sobie sa ladne i nie potrzebuja specjalnych kompozycji:)



/Połączyłam posty. Proszę nie dublować i chcąc coś dodać edytować post.
Ewelinka

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałam na początku, że mam tą samą datę oczko ja zamierzam mieć tulipany ale zobaczymy jak to wyjdzie uśmiech mam obwódkę butów w kolorze niebieskim jak bez i myślałam właśnie tak jak pisze Karolina żeby je poustawiać w wazonach na stołach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weźcie pod uwagę to, że tulipany są baaardzo nietrwałe. Pomimo, że to moje ukochane kwiaty, nie odważyłabym się na nie tego dnia. Co do bukietu, to jeszcze ok, bo po kościele trafi do wazonu z wodą, ale tulipan jako butonierka, to już niezbyt smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group