Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ - jakie wrażenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustalali. A jakże. Miały być głównie lata 60-80.
No nie były.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrugaStrefa
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to odwieczny problem,czyli wybór pomiędzy dj a zespołem. Wg mnie o wiele lepszy klimat zapewnia zespół,dj czasem się nie sprawdza. Ale to moja subiektywna ocena.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrugaStrefa napisał:
Myślę, że to odwieczny problem,czyli wybór pomiędzy dj a zespołem. Wg mnie o wiele lepszy klimat zapewnia zespół,dj czasem się nie sprawdza. Ale to moja subiektywna ocena.
popr.pisownię/mod/

Czasem nie sprawdza się też zespół... Wszystko zależy od tego, jak kto "czuje imprezę".
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
catja
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 22:13    Temat postu: Biedroneczki w majteczkach Odpowiedz z cytatem

Na niemal wszystkich weselach, na których byłam, grał zespół. Żadnego z nich nie chciałabym widzieć i słyszeć na moim weselu. Mniejsza już o karmienie i przerwy, ale oni po prostu byli słabi - albo muzycznie, albo wokalista/ka śpiewał/a w języku ponglish uśmiech Oboje z narzeczonym jesteśmy na tym punkcie wyczuleni, a wśród naszych gości będą wykształceni muzycy, dlatego zdecydowaliśmy się na DJa. Byliśmy na jednym weselu, na którym grał DJ, co prawda nie zupełnie nasze klimaty, ale podobało nam się bardziej niż kapela. Niewykluczone, że są dobre zespoły, których się słucha z przyjemnością porównywalną z tą na koncercie, ale takich nie znam i zapewne ich gaża jest wprost proporcjonalna do jakości pracy, czego nasz budżet mógłby nie wytrzymać. Także zamówiliśmy DJa grającego w dobrych klubach i z doświadczeniem w prowadzeniu imprez weselnych. Mamy nadzieję że się sprawdzi oraz gwarancję usłyszenia oryginalnych wykonań. Ustaliliśmy w czym on się najlepiej czuje, przekazaliśmy listę "naszych klimatów" i nasze wizje są zbieżne. Zwłaszcza, że chcemy mieć wesele rockowe uśmiech Żadnych przyśpiewek, obertasów, disco polo, biedroneczek w majteczkach... Nie rezygnujemy jednak z muzyki na żywo! Będziemy mieli na imprezie znakomitą, żywiołową i gruntownie wykształconą skrzypaczkę grającą starego dobrego polskiego rocka na elektrycznych skrzypcach Very Happy
_________________
Zapraszam na naszego bloga ślubnego! uśmiech
http://kasia-i-karol.blogislubne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat: a wśród naszych gości będą muzycy po akademii,----Będziemy mieli na imprezie znakomitą, żywiołową i gruntownie wykształconą skrzypaczkę grającą starego dobrego polskiego rocka na elektrycznych skrzypcach

No to się szykuje ładna impreza. A może wśród tych gości po akademii jest może wokalista /stka/, może pomyśl o jakimś fajnym koncercie na weselu. Podniesie to rangę uroczystości. A może oni się sami bez Twojej wiedzy zmówią i zrobią Ci miłą niespodziankę.
Dzisiaj na eleganckich weselach takie rzeczy są.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Senlena
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14 Sty 2012, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, wybierając pomiędzy djem albo zespołem sama zawsze doradzam zespół. Jednak jakkolwiek muzyka disco polo może być bez gustu czy stare biesiadne mogą być beznadziejne to przy niczym innym ludzie się tak nie bawią. Kiedyś byłam na sali weselnej która była 2piętrowa i były 2 różne wesela. To wemknęliśmy się na to z djem i było strasznie, ludzie w ogóle się nie bawili, brakowało kapeli która by ich jakoś zakręciła, a rodzina czyli jakieś tam ciocie itp. w ogóle nie do końca chyba wiedziały co się dzieje, bo jednak zespół to opcja trochę bardziej tradycyjna. Zarówno dj jak i kapela ma swoje plusy i minusy, jednak porównując wrażenia i zadowolenie młodych z jednego i drugiego zespół wygrywa już w przedbiegach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam podobnie. Na weselu przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę - dla wszystkich, nie tylko dla młodych. Zespół to opcja bardziej uniwersalna, tradycyjna. Choćby grali największe kicze to to jest zaleta bo ludzie przy takiej muzyce najlepiej się bawią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy DJ'a nawet nie zastanawiając się nad zespołem. Żaden zespół nie zagra nam idealnie tych kawałków, które będą "lecieć" na przyjęciu. Właściwie rola DJ'a u nas ograniczy się do pilnowania playlisty, którą przygotowujemy i ew. skoordynowania całości. Żadnych bestialskich miksów kawałków. Nie mamy też ciśnienia na to żeby wszyscy tańczyli, bo sami tego nie lubimy. Gdy na imprezie zostanie już większość młodych ludzi, to mam nadzieję, że ze znajomymi zorganizuje się jakieś pogo. Wreszcie młoda para się wybawi język
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Wybraliśmy DJ'a nawet nie zastanawiając się nad zespołem. Żaden zespół nie zagra nam idealnie tych kawałków, które będą "lecieć" na przyjęciu. Właściwie rola DJ'a u nas ograniczy się do pilnowania playlisty, którą przygotowujemy i ew. skoordynowania całości. Żadnych bestialskich miksów kawałków. Nie mamy też ciśnienia na to żeby wszyscy tańczyli, bo sami tego nie lubimy. Gdy na imprezie zostanie już większość młodych ludzi, to mam nadzieję, że ze znajomymi zorganizuje się jakieś pogo. Wreszcie młoda para się wybawi język

Haha! U nas to samo uśmiech Stwierdziliśmy, że żaden zespół nie podobało naszym wymaganiom ;> Po drugie... my po prostu lubimy piosenki oryginalne, bo takie najlepiej brzmią. Nawet, jeśli zespół jest super mega extra - dla mnie nie to samo. Poza tym - akurat ja - czuję się lekko skrępowana przy całym zespole.. Nie znam ich ludzi, siedzi ich tam czwórka (więcej/mniej), gapią się i w ogóle ;p Jasne, zaraz ktoś mi napisze, że jakie beznadziejne kryterium oceniania zespołu - ale ja zespołu nie chcę w ogóle i już, bez względu na to, jak ludzie są zachwyceni i jak nie potrafią zrozumieć mojego stanowiska oczko

DJ DJ DJ!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 20:26    Temat postu: być albo nie być, o to jest pytanie... Odpowiedz z cytatem

... A temat będzie trwał i trwał niczym jakiś tasiemiec w tv. Ominiesz 50 odcinków, nic nie stracisz. Na którą stronę wątku zajrzysz wszędzie to samo. Szkoda, że mało jest wypowiedzi Par po weselu. Każdy tylko straszy to jednych to drugich. Fatalnie z zespołem, do kitu z DJ'em. Napiszcie coś po weselu i nie, że byłem, byłam u kogoś. Napiszcie o swojej imprezie, takiej od początku do końca. Kto wam zagrał, czy się sprawił, czy zadowoleni byliście Wy i Wasi goście, że to było fajne, to mniej. Ja gdybym był teraz "na starcie" takich właśnie relacji chciałbym poczytać.

Pozdrowienia i dobrych wyborów ... życiowych, tych i innych... uśmiech
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group