Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trochę kultury, ludzie! ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na "Listach do M."
Bardzo przeciętny film. Broni się Adamczyk w roli negocjatora i Karolak. Reszta bezpłciowa.
metko, o filmie "Służące" tylko słyszałam, ale chcę iść, bo same dobre słowa słyszałam. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FILM:
Wielki Błękit ('8Cool.Dramat o wielkiej pasji,o człowieku,o miłości,barierach,niespełnieniu w relacjach damsko męskich. Kino trochę refleksyjne,bez efektów.Są elementy humorystyczne. Dobra muzyka,urokliwe zdjęcia.

MUZYKA
Yan Tiersen ,najnowsza płyta " Skyline".Ale kocham go za muzykę filmową.Szczególnie: "I saw daddy today" z ost do "Goodbye Lenin".

KSIąZKA
Biografia,Toulouse-Lautrec. J.Frey. Dla pasjonatów sztuki ale i ciekawych historii o ludziach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TEATR

"Zagraj to jeszcze raz Sam" w Teatrze 6 Piętro w Warszawie.

Pojechałam tam głównie dlatego, że mieliśmy bilety z pracy za 30 zł (wejściówka to 100 zł), ale nie żałuję uśmiech Odprężyłam się, odpoczęłam. Wojewódzki grał jakby samego siebie - rola idealna dla niego uśmiech Socha to naprawdę fajna aktorka, nie tylko serialowa. No a do tego popatrzeć sobie na Olbrychskiego i Żebrowskiego - bezcenne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Nie 4 Gru 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krok po kroku odkrywam wspaniały głos Loreeny McKennitt. Jeżeli kogoś urzekają celtyckie klimaty, bardzo polecam.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Nie 4 Gru 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna akurat ostatnio mój D mnie namówił na "Wielki błękit" uśmiech Bardzo dobry film! Jean Reno w ogóle się nie starzeje- obecnie wygląda na niewiele starszego niż w tym filmie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 4 Gru 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Krok po kroku odkrywam wspaniały głos Loreeny McKennitt. Jeżeli kogoś urzekają celtyckie klimaty, bardzo polecam.


Hmm, chyba również dla tych, którzy lubią romantyczne nuty. Też kiedyś słuchałam jej sporo. Magiczna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z końcem roku stwierdziliśmy, że czas najwyższy sięgnąć po filmy, które już jakiś czas kurzą się na półkach i czekają na swoją chwilę Wink


Jak zostać królem (ang. King's Speech - moim zdanie głupkowate polskie tłumaczenie tytułu, poradnikowe) - historia relacji króla Jerzego VI z logopedą, która miał go wyleczyć z jąkania. Film oparty na tzw. faktach autentycznych ( Wink ) i częściowo na pamiętnikach rzeczonego logopedy, to tygryski lubią najbardziej Wink Wyśmienita rola Colina Firtha. Zresztą Helena Bonham Carter i Geoffrey Rush dotrzymują mu kroku. Fabuła zaskakująco ciekawa. Wraz z rozwijającą się przyjaźnią, obserwujemy przemianę zakompleksionego "Bertiego" - ukrywającego się w cieniu ojca i starszego brata - w króla Wielkiej Brytanii, który musi zmierzyć się z koszmarem rozpętanej przez Hitlera wojny. Dla tych, którzy w kinie nie szukają wartkiej akcji, ale wyśmienicie wymalowanych portretów psychologicznych.
Znakomity - 8,5/10

Bękarty wojny - najnowszy film rewelacyjnego Quentina Tarantino. Reżyser zrobił coś niespotykanego - rozprawił się z Holokaustem bez zbędnego patosu i ckliwości, a za pomocą czarnego humoru. Świetne dialogi, fascynująca fabuła. Genialny Christoph Waltz w roli pułkownika SS Hansa Landy, "Łowcy Żydów" - jednocześnie okrutnego, jak i pociągającego. Specyficzny Brad Pitt, piękne i przekonujące Mélanie Laurent i Diane Kruger. Mieszanka pierwsza klasa.
Błyskotliwy - 9/10
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 31 Gru 2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spasi

To prawda!wykrzyknik!Ale to zaleta aktorów charakterystycznych ,którzy nie grają "urodą". lol

Juliette
Oba filmy świetne,ale Bękarty Wojny to mistrzostwo świata.Genialny w każdym calu. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 31 Gru 2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:


Juliette
Oba filmy świetne,ale Bękarty Wojny to mistrzostwo świata.Genialny w każdym calu. lol


też uważam, że to świetny film uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bękarty wojny były fantastyczne uśmiech

Ja właśnie przeczytałam dwie recenzje Musimy porozmawiać o Kevinie, obejrzałam zwiastun i nie mogę się doczekać premiery (to już 13., niestety nie u mnie foch )
Wiele wskazuje na to, że to będzie mocny, dobry film.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group