Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a studia ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
ewelinka89 napisał:
Z tego co widziałam moja sąsiadka też na prawie w ciąży jest


Nie wiedzieć czemu przeczytałam "moja sąsiadka też prawie w ciąży jest"oczko


wiesz, że ja tak samo przeczytałam:D? i coś mówię "kurde, nie rozumiem, o co kaman"Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się prawie odchudzam, więc różnie bywa w świecie...oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 25 Lut 2012, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim roku jedna dziewczyna urodziła pod koniec zeszłego roku, teraz jej nie widuję więc chyba po prostu ma dziekankę i potem wróci. Studia są jednolite, ale obroniła już mgr na innym kierunku. Ogólnie wydział jest damski i stosunkowo dużo dziewczyn na naszym wydziale jest z widocznymi brzuszkami, kilka czasami widuję z dziećmi. Mężatek robi się wysyp na 4-5 roku oczko a prowadzący? Cóż, moja promotorka przedstawiła nam plan ogólny zaliczania seminarium mgr i dodała "Ale wiadomo, różnie bywa, na 4 i 5 roku coraz częstsze są ciąże, to może się wszystko trochę przesunąć" oczko ale co w tym aż tak dziwnego? Kończąc studia większość osób ma ok 24 lat, a są u mnie na roku osoby starsze ode mnie o 5 lat, to taki wiek kiedy ludzie na dzieci się świadomie decydują uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneczka89
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 120

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na licencjacie na 2 roku jedna koleżanka "wpadła". Osłuchała się komentarzy od wykładowców... Jakby to była ich sprawa... Skończyła studia w terminie, a teraz studiuje zaocznie (mgr). A teraz na magisterce zaocznej jest bardzo dużo dziewczyn w ciąży i mam. Niektóre nawet wykorzystują swoje dzieci i przychodzą z nimi na zaliczenia, żeby w kolejce z indeksem nie stać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie,żeby ktoś rzucał takie uwagi w stosunku do ciężarnej i to na pewno powyżej 20 r.ż

u mnie na obydwóch kierunkach zaocznych ciąży było kilka i miło to wspominam, bo bo ciężarne się dbało i zawsze nadawaliśmy imiona dzieciaczkom uśmiech
nikt z prowadzących nie robił specjalnych ulg ani nie rzucał kłód pod nogi.

mnie osobiście, bez urazy dla nikogo denerwował często fakt,że dziewczyny już dzieciate,które rozpoczęły studia mając małe dzieci ciągle co by nie trzeba było zrobić albo zdać to wymówka była jedna : bo ja mam małe dzieci /dziecko i ja nie mam czasu argument używany wszędzie i nagminnie Evil or Very Mad a te, które dawały radę bez kombinowania z brzuszkiem, albo z dzieciątkiem u boku bardzo podziwiam, były męskie uśmiech

i zawsze można jakąś pomoc materialną dostać od uczelni, jednorazową na pewno- zapomogę

a jak ktoś mieszka w akademikach studiuje dziennie, to u nas dostają lepsze 'rodzinne' pokoje w nowszych budynkach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieć odchowane dziecko będąc świeżo po studiach uśmiech Ale nie zdecydowałabym się na to świadomie. Na pewno nie mogłabym studiować w tym miejscu, w którym studiowałam i żyć tak jak żyłam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 11 Mar 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urodziłam syna na piątym roku studiów. Ale to były czasy, gdzie nie było jeszcze podziału na dwustopniowe. I o ile w tamtym czasie musiałam się pogimnastykować, żeby wszystko ogarnąć o tyle z perpektywy czasu stwierdzam, że teraz o wiele trudniej zdecydowac się na dziecko. Ale jakichś większych problemów nie było i ogólnie na ostatnim roku sporo dziewczyn rodziło już dzieci.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group