Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a studia ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na moim licencjacie dziennym była tylko jedna dziewczyna w ciąży, po zakończeniu dowiedziałam się, że jakaś kolejna jest w ciąży, ale generalnie to było bardzo rzadkie, nawet na cały budynek, gdzie były jeszcze inne kierunki. uśmiech Natomiast teraz na zaocznych (tez budynek dla kilku kierunków) jest całe mnóstwo mam...jak nie w ciąży, to z dziećmi. Zawsze siedzi kilku tatusiów pod salą, a mamy tylko wchodzą i wychodzą... Szczerze mówiąc to czasem jest to lekko denerwujące, że tylko przychodzą się wpisać na listę i idą...albo wchodzą raptem na wykład z niemowlakiem i butelką. Ja rozumiem różne rzeczy, jestem kobietą, ale ci ślęczący faceci z nosidełkami do 20:30...to naprawdę czasem jakoś tak dziwnie człowiek się czuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie było kilka przypadków ciężarnych na studiach, o mamach nie wspomnę, bo całkiem sporo było. Nawet jedna z synem studiowała uśmiech Studiowałam zaocznie, ale nigdy nie widziałam tatusiów z nosidełkami czekających pod salą. Koleżanka raz mówiła, że czeka na nią mąż z dzieckiem na zewnątrz, bo karmi piersią.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojców pod salą też nie widuję, jak jestem na uczelni weekendami. I też by mi dziwnie wyglądało, gdyby ktoś na wykład z dzieckiem przyszedł... Niemniej, nie znamy całej sytuacji, może to była jakaś awaryjna sytuacja, nikt nie dał rady zająć się bobasem, laska miała nóż na gardle z tym przedmiotem...

Inaczej to trochę bezsensu. Bo ani ona za wiele się nie nauczy, ani dziecku nie dobrze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nie zdarzyło raz czy dwa, tylko stale - co zjazd. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie....na zaocznych ciężarówek i matek całe mnóstwo było....aż czułam się dziwnie jako nie ciężarna i nie matka i nawet nie żona.

a na dziennych tylk jedna zaciążyła język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
dokładnie....na zaocznych ciężarówek i matek całe mnóstwo było....aż czułam się dziwnie jako nie ciężarna i nie matka i nawet nie żona.


mam właśnie to uczucie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
ewelinko, może przetrzesz szlaki? język
Tak poważnie: to chyba jest też uzależnione od trybu studiów, ja studiuję zaocznie, więc zupełnie nie ma problemu z pogodzeniem tych dwóch obowiązków, ze studiami dziennymi jest trochę większy problem logistyczny.
Na dziennych nie zdecydowałabym się na dziecko.


Raczej nie;p Zresztą, na wysyp brzuszków nie liczyłabym, w końcu półtora roku do końca, potem egzamin na aplikację.. Raczej mało kto się będzie na dziecko porywał. Nie mówiąc o tym, że chyba o inną mężatkę na roku ciężko;p Na zaocznych pewnie jakieś by się znalazły.. Z tego co widziałam moja sąsiadka też na prawie w ciąży jest (a na 1 czy 2 roku).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
ewelinko, może przetrzesz szlaki? język
Tak poważnie: to chyba jest też uzależnione od trybu studiów, ja studiuję zaocznie, więc zupełnie nie ma problemu z pogodzeniem tych dwóch obowiązków, ze studiami dziennymi jest trochę większy problem logistyczny.
Na dziennych nie zdecydowałabym się na dziecko.


Raczej nie;p Zresztą, na wysyp brzuszków nie liczyłabym, w końcu półtora roku do końca, potem egzamin na aplikację.. Raczej mało kto się będzie na dziecko porywał. Nie mówiąc o tym, że chyba o inną mężatkę na roku ciężko;p Na zaocznych pewnie jakieś by się znalazły.. Z tego co widziałam moja sąsiadka też na prawie w ciąży jest (a na 1 czy 2 roku, )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
ewelinko, może przetrzesz szlaki? język
Tak poważnie: to chyba jest też uzależnione od trybu studiów, ja studiuję zaocznie, więc zupełnie nie ma problemu z pogodzeniem tych dwóch obowiązków, ze studiami dziennymi jest trochę większy problem logistyczny.
Na dziennych nie zdecydowałabym się na dziecko.


Raczej nie;p Zresztą, na wysyp brzuszków nie liczyłabym, w końcu półtora roku do końca, potem egzamin na aplikację.. Raczej mało kto się będzie na dziecko porywał. Nie mówiąc o tym, że chyba o inną mężatkę na roku ciężko;p Na zaocznych pewnie jakieś by się znalazły.. Z tego co widziałam moja sąsiadka też na prawie w ciąży jest (a na 1 czy 2 roku, ) więc pewnie na zaocznych jest ich więcej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Z tego co widziałam moja sąsiadka też na prawie w ciąży jest


Nie wiedzieć czemu przeczytałam "moja sąsiadka też prawie w ciąży jest";)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group