Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kierowca na weselu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy 200 zł to dobra stawka??
Tak
75%
 75%  [ 3 ]
Nie
25%
 25%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
brelok
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 19:56    Temat postu: Kierowca na weselu Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie czy kwota 200zł plus benzyna to dobra cena za odwożenie gości na weselu biorąc pod uwagę że kierowca ma wykupione miejsce w restauracji, czy należy mi się większa stawka?? Jeżeli uważacie tą stawkę za nieatrakcyjną to ile proponujecie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że 200zł to napewno wystarczająca kwota, biorąc pod uwagę,że gości nie będziesz rozwozić od samego początku wesela a pewnie dopiero po oczepinach.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech


Ostatnio zmieniony przez serduszkox dnia Sro 14 Sie 2013, 8:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brelok
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na weselu mam być od początku już od domu młodego pana i odstawiać auta poobiedzie, a no i wesele jeest na 2 dni i 200 zł to kwota za 2 dni jazdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zmienia postać rzeczy - skoro 2 dni to OK bo już miałam napisać, że trochę szalejesz z tymi dwoma stówkami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy dwóch kierowców- jeździli naszymi samochodami, bo to koledzy Piotra. Mieli być dostępni od 20tej do ok. 5-6 rano. I tak było.

Nie chcieli żadnych pieniędzy- więc dostali wódkę i ciasto.


Moim zdaniem 200zł jak najbardziej starczy na 2 dni. Po pierwsze to nie jest wyczerpująca praca, po drugie- kto w tych czasach zarabia 100zł na dzień?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuż po przeczytaniu tematu, myślałam, ze pewnie odezwą się głosy - że to mało, że to 2 godz. pracy itd. A tu jednak większość twierdzi, że 200 zł jest w porządku lub nawet z górką.
Nasz kierowca (kolega moich braci), miał miejsce na weselu razem z ludźmi których znał, pełne posiłki itd, tylko wiadomo, że nie pił alkoholu. Dostał 50 zł +ciasta +butelkę wódki. Zaprosiliśmy go również na poprawiny, gdyby miał ochotę się zabawić już z alkoholem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weselu mojego brata kierowcą był kolega drugiego brata, miał miejsce na sali, mógł sobie pojeść, dostał też chyba dwie flaszki. Pieniędzy nie wziął.

Jak dla mnie 200 zł to nie jest mało, a jest nawet dużo, biorąc pod uwagę, że samochód zatankowany i jedzenia full przez całą noc. A nie oszukujmy się, ludzie zaczynają najczęściej rozchodzić się ok 1 w nocy, część z nich ma swój transport, więc ten kierowca się aż tak nie namęczy. Ja bym tyle nie dała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy gdzie jest to wesele. 200 zł za dwa dni, właściwie dwa dni i dwie noce pracy to mało. Rozumiem 200 zł za jedna noc, za dwie to 350 zł minimum. Weź pod uwagę, że to praca w weekend i na dodatek noc, więc stawka automatycznie idzie w górę.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 17:59    Temat postu: Re: Kierowca na weselu Odpowiedz z cytatem

brelok napisał:
Jak sądzicie czy kwota 200zł plus benzyna to dobra cena za odwożenie gości na weselu biorąc pod uwagę że kierowca ma wykupione miejsce w restauracji, czy należy mi się większa stawka?? Jeżeli uważacie tą stawkę za nieatrakcyjną to ile proponujecie??


Nie napisałeś ile będziesz musiał jeździć, o jakiej odległości mowa.. Co innego, jak trzeba dwie ciotki na drugi koniec wsi zawieść, a co innego jak 100 gości porozwozić po całym powiecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brelok
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 4

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem skąd będą goście nie znam tych ludzi, zapewne trochę ich będzie wydaje mi się że nie będzie większej odległości niż 20km pomiędzy salą a domem. Tylko będę musiał po obiedzie z kierowcami auta odstawiać do ich mieszkań. A w nocy po domach wszystkich rozwozić. Czyli praktycznie każdy kurs razy dwa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group