Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ankieta ;)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie kupujecie filmy, muzykę, gry? Jeśli możecie to opiszcie dlaczego.
Empik
50%
 50%  [ 8 ]
Media markt
0%
 0%  [ 0 ]
Saturn
0%
 0%  [ 0 ]
Media expert
0%
 0%  [ 0 ]
Allegro
43%
 43%  [ 7 ]
internet
6%
 6%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 17:48    Temat postu: Ankieta ;) Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, wiem że sprawa nie związana z tematyką forum, ale liczę na waszą malutką pomoc oczko Odpowiedzi są potrzebne mężowi do pracy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allegro - szybko; sprawdzeni sprzedawcy; wygoda; niższe ceny; nie wychodząc z domu, a leżąc w łóżku.

Gdybym miała możliwość, zagłosowałabym jeszcze na Empik - lubię chodzić między półkami z książkami, sama wyszukiwać sobie tytuł i wracać do domu z torbą pełną książek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam na wsi więc większość rzeczy kupuję przez allegro. Wygodniej i taniej bo najbliższy empik jest 40km ode mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś strasznie dużo muzyki ani książek nie kupuję, ale jeżeli już, to zdecydowanie najczęściej przez allegro. Mogę porównać ceny, znaleźć najbardziej odpowiadającą mi ofertę bez wychodzenia z domu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolę empik od allegro, bo lubię przejrzeć najpierw książkę. Allegro- od czasu do czasu, w przypadku książek nie odpowiada mi wyszukiwarka.
Do ankiety dodałabym świat ksiązki- też często korzystam ze sklepów stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Empik - muszę powąchać i dotknąć książki przed kupnem uśmiech; poza tym, uwielbiam czasopisma, które nie są dostępne w kioskach, lubię też robić przyjaciołom wszelkie prezenty gadżety papiernicze, mogę też od razu kupić jakieś drobiazgi do biura czy domu. Często też kupuję w Merlinie, szczególnie rzadkie książki... i w ukochanym American Bookstore, ale tam od święta, bo zawsze daję się nabrać na promocję "kup 4 w cenie 3" i ponad stówa z kieszeni wylatuje uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki kupuję w Empiku najczęściej, na Allegro tylko wtedy gdy książka jest trudno dostępna lub jest w wyjątkowo korzystnej cenie (nie cierpię chodzić na pocztę, żeby odebrać przesyłkę - mam ją dość daleko i zawsze są kolejki). Jak jeszcze studiowałam to najczęściej kupowałam książki w małych księgarniach przy uniwersytecie, gdzie miałam jako studentka zniżki. Zazwyczaj kupuję książki spontanicznie, pod wpływem impulsu.
Muzyki ani filmów nie kupuję w ogóle język
Gry na ps3 kupujemy najczęściej na giełdzie komputerowej, często używane w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy moje zdanie się przyda. Ogólnie nic nie kupuję- gry- nie gram; muzyka- opieram się głównie na stacjach radiowych, ew. jakieś płyty dostaję; książki trafiają do mnie przypadkiem- gdzieś w księgarni jest promocja i coś wpadnie mi do rąk, czasem w markecie kupię czy dostanę od znajomych- mam w mojej wioseczce bardzo dobrze zaopatrzoną bibliotekę- więc w niej się "zaopatruję".

Chyba z podanych opcji najchętniej bywam i nabywam w empik'u- tak jak poprzedniczki- kocham wertować książki, czuć zapach druku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

książki głównie w księgarni Martas
Super przeceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group