Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

*** WYKAZ ŚLUBÓW 2013 ***
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 583, 584, 585, 586, 587  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Sty 2013, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!! uśmiech
Wracam po dłuższej nieobecności uśmiech aby zakomunikować iż mamy do kompletu wódeczkę w domu i chcę się pochwalić projektem zaproszeń.

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=451605#451605 uśmiech proszę o opinię uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej mruga) Czy was też denerwuje iż forumowiczki najpierw wstawiają zdjęcia a potem je usuwająwykrzyknikwykrzyknik Czyta się same komentarze tych forumowiczów którzy zdążyli zobaczyć , ja czytając wypowiedzi kapitalnie nie wiem o czym piszą i co komentują bo zdjęcia zostały usunięte .......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalusia2228 napisał:
Hej mruga) Czy was też denerwuje iż forumowiczki najpierw wstawiają zdjęcia a potem je usuwająwykrzyknikwykrzyknik Czyta się same komentarze tych forumowiczów którzy zdążyli zobaczyć , ja czytając wypowiedzi kapitalnie nie wiem o czym piszą i co komentują bo zdjęcia zostały usunięte .......


Nie, nie denerwują jeśli są to stare posty.
Niestety taka natura internetu, że wiele serwerów na których trzymane są m. In. Zdjęcia przestaje istnieć, zmienia nazwy/adresy, nic na to nie poradzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
kalusia2228 napisał:
Hej mruga) Czy was też denerwuje iż forumowiczki najpierw wstawiają zdjęcia a potem je usuwająwykrzyknikwykrzyknik Czyta się same komentarze tych forumowiczów którzy zdążyli zobaczyć , ja czytając wypowiedzi kapitalnie nie wiem o czym piszą i co komentują bo zdjęcia zostały usunięte .......


Nie, nie denerwują jeśli są to stare posty.
Niestety taka natura internetu, że wiele serwerów na których trzymane są m. In. Zdjęcia przestaje istnieć, zmienia nazwy/adresy, nic na to nie poradzisz.

To nie wina serwerów fotki są usuwane celowo... chciała bym nieraz poprzeglądać pomysły dziewczyn z poprzednich lat ,przecież forum to kopalnia wiedzy, fajnie by było gdyby była cała dokumentacja ,a nie tylko wpisy o czymś ......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalusia2228 napisał:
chciała bym nieraz poprzeglądać pomysły dziewczyn z poprzednich lat ,przecież forum to kopalnia wiedzy, fajnie by było gdyby była cała dokumentacja ,a nie tylko wpisy o czymś ......


Niestety to jest internet, pisząc tak sobie jesteśmy anonimowi. Większość zdj jaka jest wstawiana zawierała np twarz danej osoby. Nie chciałabym, żeby ktoś sobie skopiował i np robił z mojego zdj żarty oczko. Jeśli forum miało by opcje wyświetlania zdj tylko dla osób z określona ilością postów, a nie ot tak w ogóle, nie było by tego problemu uśmiech
Jeśli interesują Cie jakieś pomysły to możesz napisać do danej osoby prywatną wiadomość i poprosić.
Ja swoje zdj tez bym chciała usunąć, bo jednak są moją własnością i moją prywatnością. Kto się załapał miał szczęście, kto nie - to jak wspomniałam - nie ma problemu, żeby napisać do mnie, żebym pokazała komuś jak to wygląda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wybrane zaproszenia, winietki i ewentualnie menu!
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2814&start=1760
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 682
Skąd: Wenus... :)

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram Oldzie uśmiech
Jeśli chcesz widziec wybranej osoby zdjęcia to poprostu do niej napisz. Ja swoje fotki również usunęłam. Każdy woli byc anonimowy w internecie niestety. Forumowiczki wypowiedzialy się na temat sukienki i to mi wystarczy i nie mam zamiaru, aby fotki przechodzily do archiwum i były oglądane uśmiech

Ps. Zamówilam zaproszenia i czekam na przesylkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarenkowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 296
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straciłam rachubę czasu ! to tylko 186 dni zostało do ślubu wykrzyknik! masakra Very Happy ..
Ja dzisiaj świętuję, swoje urodziny Very Happy
_________________

27.07.2013 <3` Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.. ;* <3`


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarenkowa napisał:
Ja dzisiaj świętuję, swoje urodziny Very Happy

Ooooo, to samych pomyślności wykrzyknik Żeby ten rok zapoczątkował same piękne etapy w Twoim życiu tort szampan
Jeśli góra sobie zażyczy możemy przenieść się tutaj
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2817
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 682
Skąd: Wenus... :)

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarenkowa wszystkiego Najlepszego uśmiech
Tak to już tylko 186 dni... ale goni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 583, 584, 585, 586, 587  Następny
Strona 584 z 587

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group