Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

*** WYKAZ ŚLUBÓW 2013 ***
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 585, 586, 587  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej:) Nasza data ślubu to 24.08.2013rok. Powiem wam ,że już się nie mogę doczekać . I cieszę się że wzięliśmy się za to wcześnie , przynajmniej mamy czas żeby wybierać , przebierać w ofertach:) Pozdrawiam Serdecznie :) :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zarezerwowaliśmy salę w restauracji na początku czerwca... na 21.07.2012... a po niespełna trzech tygodniach przesunęliśmy termin rok do przodu (dlaczego, można przeczytać w wątku "gdzie będziecie mieszkać po ślubie"). Później trochę żałowałam tej decyzji (narzeczony również), ale trudno... Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się to ceni Wink
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.


Ostatnio zmieniony przez sopocianka dnia Pon 3 Paź 2011, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocco
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Bdg

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Olaaa[/b no to staniemy się "Paniami" tego samego dnia oczko

Sale - można powiedzieć, że mamy.
Zespół- własciwie wiemy ktory chcemy, ale jeszcz nie dzwoniliśmy, bo nie mamy kontaktu do nich.
Fotograf- tez wiemy ktory. Jutro dzwonimy.
Kamerzysta - kolega mojego T. z pracy dodatkowo dorabia w firmie ojca jako kamerzysta, więc pewnie go poprosimy, bo wolimy wydać więcej na piękne zdjęcia, a film- tylko tak na pamiątkę.

Jak powiedziłam mojemu T., że dziewczyny na forum już wszytsko mają to wziął sprawy w swoje ręce, postwnowił - do konca pazdziernika musimy wszystko umówić. uśmiech
_________________
PM 2013
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my nie mamy jeszcze nic:( Rodzice twierdzą ,że to jeszcze tyle czasu i że zdążymy. Ale nie do końca tak jest , ponieważ niektóre sale mają już trochę terminów zarezerwowanych. Więc trzeba się śpieszyć. Dziś jedziemy oglądać 3 sale trzymajcie kciuki może coś wybierzemy :) A jakie macie zespoły na oku jeśli mogę zapytać? Ja mam bardzo duży problem z zespołami bo rzadko który mi się podoba :( Zastanawiamy się nad 5muza zna ktoś może?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natalia22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 682
Skąd: Wenus... :)

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny uśmiech

O swojej dacie ślubu też już pisała w jednym z wątków i również zawiera ona pewien symbol uśmiech 27 lipca 2006 rooku poznałam się z moim, dlatego też taką datę wybraliśmy. Będziemy w ten dzień obchodzic 7 rocznice uśmiech Ale dla mnie to jeszcze tyle czasu, że mam wrażenie że to cała wiecznośc.

Mamy załatwioną sale tj podpisaną umowę i wpłaconą zaliczkę.
Zespół też załatwiony, umowę będziemy spisywac po nowym roku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarny_bez
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my bierzemy ślub 16 marca uśmiech niby jeszcze masa czasu, tak jak piszecie, ale ten rok tak szybko zleci i pozniej juz w goraczce i w pospiechu bedziemy wszystko zalatwiac i dopinac na ostatni guzik uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisałam Cię do głównej listy uśmiech Powiedz jaki ślub zamierzacie wziąć? Bo patrząc z perspektywy kościelnego to 16 marca to chyba post.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarny_bez
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16 marca bierzemy ślub cywilny. wtedy tez będzie nasze wesele. Ślub kościelny będzie później, taki skromniutki, tylko dla nas i dla najbliższej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie tak myślałam, że chodzi o cywilny uśmiech Przyznam szczerze, że ciekawy pomysł z tym podzieleniem ślubów, od czasów gdy można brać konkordatowe rzadko kto decyduje sie na podzielenie ślubów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarny_bez
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem. szybciej, mniej załatwiania....ale tak uzgodniliśmy. większość naszych gości jest niewierzących bądź z zagranicy. Więc ceremonia ślubna będzie w urzędzie, taki ślub dla wszystkich naszych przyjaciół uśmiech a później, dla najbliższej rodziny, bo oczywiście, ci są wierzący no i my też uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 585, 586, 587  Następny
Strona 4 z 587

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group