Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygoda Jagódki zwana życiem ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Marta... mam nadzieję że na dłużej, ale to niestety samo wyjdzie... Jagoda jest mocno absorbujaca i zawsze musze być przy niej, czy bawi sie w swoim pokoju czy oglada bajki. Jeszcze jak ogląda bajki to mogę np. obiad zrobić, bo ciągle jestem w zasięgu wzroku (mamy kuchnię otwartą na salon) choć wtedy zwykle przerywa ogladanie i biegnie do mnie ze stoleczkiem wolajac "mama ja ci pomoge! ja cie! ".
Ale mam nowy telefon oczko wiec czasem mogę nie zauważona wejść do netu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady witam Cię gorącąwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!

Nawet ostatnio myślałam co tam u was....

Cieszę się, że w końcu mieszkacie sami no i zazdroszczę korzystania z toalety przez Jagodę bo u mnie na tym polu klęska....chyba powinnam wziąc 2 tygodnie urlopu to bym może coś zwojowała....

Zostań z nami na dłużej lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie się czyta jakie postępy robią dzieciaczki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie zostanę na dłużej uśmiech
U nas z toaletą tak jakoś samo wyszło uśmiech któregoś dnia gdy ja poszłam skorzystać z toalety młoda poszła za mną i zaczęła wołać że też chce. Chciałam dać nocnik a ona na to że nie chce nocnika. Posadziłam, zrobiła, pochwaliłam że jest już taka bardzo duża i dzielna a jak wszyscy domownicy wracali to każdemu pokolei się chwaliła i każdy tak samo ją chwalił więc się spodobało gapie uśmiech nie powiem zdarzają się wpadki jak się zagapi w zabawie, ale zwykle się udaje.

Nie wiem czy w 2 tygodnie ci się uda, ale na pewno warto spróbować zgodnie z zasadą że nic na siłę i bez skrępowania pokazać ze my też robimy siku i... do toalety... u mnie to zadziałało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach to siusiu oczko ja pokazuje jak robię siku,raz nawet ja siknęłam do nocnika
lol ale młoda nie ma ochoty na sukces,siada na nocnik,na sedes też ją sadzam,czasem nawet mówi,że chce siusiu ale nic z tego nie wychodzi,może faktycznie trzeba czekać na właściwy czas,a tymczasem pampery królują Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady ja pokazuję, nawet mówię, że idę siku...a ona nic...co ciekawe w nocy ostatnio często zdarza się że zawoła że chce sikać i faktycnie jak idę z nią do łazienki do wysika się...a w dnień nic!wykrzyknik

Lady bardzo się cieszę, że wróciłaś.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tata usypia dzieciątko to mogę na chwilę wpaść Very Happy

Nimfo, na wszystko przyjdzie czas... każdy maluch musi sam być gotowy... jak woła w nocy o wysikanie to pewnie jesteście na finishu oczko

A może spróbuj nie zakładać pieluszki... teraz nie można latać z gołą dupiną bo zimno a jak raz czy dwa zasika pełny zestaw - majtki, rajstopki/spodenki - i okaże się że to nie fajnie to zapamięta... brutalnie brzmi, wiem... ale to chyba najlepsza metoda...
przyznam wam się nieśmiało, że właśnie tak zrobiłam... próbowałam powoli odstawiać pieluchę, ale nie dawało rady i mama moja mi poradziła to rozwiązanie zastrzegając, żebym była cierpliwa i wyrozumiała bo może po pierwszym zasikaniu nie załapać...
Więc zdjęłam pieluchę i puściłam w rajstopkach i majtkach... Jagoda załapała po dwóch zasikaniach i jednej kupce w majtkach i oczywiście tłumaczeniu, że nie trzeba byłoby się myć i przebierać gdyby powiedziała i zrobiła siusiu na nocnik...
a gdy się okazało że całkiem wygodnie się ogląda bajki na nocniku w trakcie kupki to skończyły się problemy całkiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 25 Sty 2014, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom to ja już wszystkie te sposoby wypróbowałam....całe wakacje biegała bez pieluchy...dzisiaj tez biegała w majtusiach...efekt...jak ją zaciągnę do łazienki to się czase wysika a czasem nie....

ale mam nadzieję, że w końcu załapie Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjęcia aktualne Jagody mam ale na telefonie a z telefonu nie mam pojęciu jak dodać tu więc wrzucam klasycznie jak kiedyś uśmiech

oto moja szczwana żaba gdy miała równo 2 latka... zmienić się nie zmieniła poza ilością włosków na łepetynce - już nie jest taka łysa oczko


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka słodka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group