Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygoda Jagódki zwana życiem ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przerażająca nimfa lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 16 Paź 2012, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa lol to na cześć naszej nimfetki?
Witam ponownie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 16 Paź 2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to prawda że się obawiała trochę tej papugi a właściwie tego papuga bo to samiec oczko
Póki był zamknięty w klatce to mój cwaniak był odważniak i wkładał paluszki między pęty, ale gdy wypuścili papuga z klatki to już nie była taka odważna Very HappyVery Happy

pierwszych kilka minut przesiedziała u mnie na rękach Very Happy hihihi
ale później, jak widać na zdjęciach, podchodziła i karmiła ją/go.

A tak na marginesie to powiem Wam że podziwiam Jagodę za jej mocny sen. Kilka minut temu zasnęła, a za drzwiami domu panowie kują schody włotem pneumatycznym, burzą ściany klatki schodowej, hałasują na całego... a ona nic! nawet nie drgnie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 16 Paź 2012, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Lady, miło, że wróciłaś.
Jagoda, jaka już duża dziewczyna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Czw 25 Paź 2012, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jagoda jeszcze śpi, teściowa też drzemie pod tv w swoim pokoju więc mam sekundę czasu dla siebie.
Postanowiłam więc zrobić kawę i zasiąść przy lapku uśmiech pierwsze miejsce gdzie zajrzałam to tu język z oczkiem najpierw opiszę wszystko żeby też zebrać myśli i uporządkować sobie wszystko a jak starczy mi czasu to zajrzę do Waszych wątków, żeby zobaczyć co u Was uśmiech

Nareszcie koniec! pierwszej części budowy uśmiech hehehe wczoraj zakończyła prace ekipa budowlana, której zadaniem było dokonać rujnacji naszego małego gniazdka na poddaszu, podmurować ściany, zrobić nowy dach i przebudować klatkę schodową...
po dwóch miesiącach użerania się, skończyli... wczoraj wylali schody do nas, na górę i pojechali uśmiech Nareszcie jest cisza i spokój. Żadnego walenia, kucia, szurania i stukania uśmiech
Ale teraz zaczął się wyścig z czasem smutny musimy obkleić styropianem dom (naszczęście nie cały, a tylko dobudówkę i całą klatkę schodową), położyć blachę na dach, bo jest tylko opapowany i co popada to przecieka (żeby nie przeciekał musiałaby być papa położona w dwóch warstwach, a jest jedna), no i dobrze byłoby ocieplić dach od środka - położyć watę mineralną... obawiam się, że nie damy rady... M uparł się, że żadnych majstrów więcej. Dalej wszystko zrobi sam z tatą.
Już zaplanowali sobie tygodniowe urlopy by ocieplić dom, a blachę będą kłaść w sobotę, dlatego obdzwonił rodzinę i zorganizował rodzinne pospolite ruszenie Very Happy
W przyszłym tygodniu przyjadą też okna więc jest szansa że do 10 listopada zakończymy te prace.
Dalej już będą prace w środku tzw. wykończeniówka... ale to już spokojnie i powoli, bez pośpiechu...
Szacujemy w mężem że na urodziny Jago wrócimy do siebie, ale ja mam cichą nadzieję, że uda się wcześniej Embarassed

A teraz z innej beczki... Ja wciąż nie wróciłam do pracy, jestem na wychowawczym i póki co będę... szczerze mówiąc to pewnie zamiast wrócić do pracy zacznę prowadzić firmę mężowi czy raczej pracować dla męża uśmiech nie wiem czy to dobrze, wyjdzie jak już zaczniemy. Narazie M się kształci i robi uprawnienia. Najpierw uprawnienia chirurga drzew (choć nie wiem o co w tym chodzi) a teraz pilarza uśmiech z tego uprawnienia bardzo się cieszy bo będzie mógł wycinać drzewa. Przed końcem roku planuje jeszcze kurs alpinistycznego wycinania drzew czyli będzie się wdrapywał w uprzęży na drzewo i od góry je ścinał... ehhh
Mnie chce wysłać na kurs autocad'a żebym mogła mu mapy z inwentaryzacji robić... cieszę się, że znalazł swoją ścieżkę życiową, którą podąża tylko mam wrażenie że w tej drodze nie ma miejsca na moje "ale...". Ja mam siedzieć w domu, opiekować się Jago, prowadzić dom, wieczorami mapy dla M aw weekendy ramię w ramię zasuwać w obejściu... a gdzie w tym wszystkim jest czas dla mnie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 25 Paź 2012, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni często przejmują obowiązki całego świata by zapewnić rodzinie spokojnie życie. Może warto byłoby z nim porozmawiać, że też chciałabyś mieć jakieś życie zawodowe, własne.
Gratulacje, że remont na półmetku. Jak rodzina się zmobilizuje to rach ciach i będzie wszystko gotowe uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 25 Paź 2012, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady a czemu dwie warstwy papy a nie na "zakładkę"?
Jeżeli chodzi o ocieplanie, to mój mąż, też ściga się z czasem (ma firmę budowlaną) i wielu ludzi obudziło się teraz że chcą na zimę ocieplić Rolling Eyes
ale koloru już nie zdecydowałby się położyć bo przymrozki mogą przyjść lada moment
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panie po baaaaaaardzo długiej nieobecności uśmiech
Ile minęło? Ponad rok, jak zaczęłam liczyć....

Od 3 miesięcy jesteśmy u siebie w skończonym piętrze i wszystko wróciło do normy między nami (mną i mężem)... znów jesteśmy zgodni uśmiech
Wreszcie nie mam ciągłej inwigilacji w życiu moim małżeńskim i w wychowaniu Jagody.
Jagoda tez jest znów miłą i wesołą dziewczynką a nie historyczką tlukaca wszystkich o wszystko uśmiech

A co do Jagody... we wrześniu idzie do przedszkola już uśmiech gada jak najeta tak ze nawet obcy ja rozumieją, liczy sama do ośmiu bezbłędnie uśmiech poprostu wygadana szczwana gapcia z mojej rybki jest Very Happy

A! Zapomniałam uśmiech od 2 tygodni młoda śpi bez pieliszki, bo z toalety to od wiosny korzysta... nocnik był dwutygodniowa zabawą, a toaleta to oznaka jej jakże wielkiej dorosłości jak to ona sama mówi " bo ja taaaaka duzią dzieczinką jestem i taaaaka dzielna"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudowne wieści uśmiech ale nam te dzieciaczki rosną oczko wszystkiego dobrego dla Was uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo Lady Shocked Witaj uśmiech Ty tu na chwilę czy na dłużej ? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group