Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygoda Jagódki zwana życiem ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihi ja przyjmuję podobną taktykę co Lady. Jak na razie udało mi sie wybić z głowy Natalkę, teraz jest Junior, a będzie Filip lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Jak na razie udało mi sie wybić z głowy Natalkę, teraz jest Junior, a będzie Filip lol
Z Natalką wiele się nie natrudziłaś... trudno chłopaka Natalką nazwać język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Kasiek86 napisał:
Jak na razie udało mi sie wybić z głowy Natalkę, teraz jest Junior, a będzie Filip lol
Z Natalką wiele się nie natrudziłaś... trudno chłopaka Natalką nazwać język


Święta racja, agatt, nie inaczej Very Happy.

Moja taktyka będzie następująca: najpierw postaram się pójść na kompromis, czuję, że uda się go uzyskać przy Gabrieli uśmiech. Jeśli to nie wyjdzie, postawię ultimatum: ten, kto rodzi, wybiera imię oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zapewne tak będzie Nimfo, ale najlepiej się poprostu nie wsłuchiwać, a jak się zacznie to nie od pierwszego skurczu będziesz wiedziała że to ten moment Very Happy ależ jestem mądra co Very HappyVery Happy hehehe teraz język ale ostatni miesiąc to jak na szpilkach Very HappyVery Happy

Margo mi przekonanie męża do Jagody zajęło właściwie chyba połwę ciąży uśmiech nawet zaczęłam się ubierać na fioletowo oczko no i jak chciałam mu się pochwalić że dziecina kopnęła lub śmiałam się głośno bo miała czkawkę, nie mówiłam dziecię, maluszek czy jakoś tak... mówiłam np. "Jagódka ma czkawkę". Myślę, że jakby się uparł to teraz w łóżeczku spałaby Zosia, nie Jagoda.

Po porodzie pojechał w wyznaczonym terminie do urzędu zarejestrować małą... wcześniej w domu wypełniłam wniosek, w którym wpisałam imię "Jagoda", ale pani w okienku zapytała go "czy napewno to imię?" więc gdyby chciał mógłby powiedzieć "nie", ale jak to powiedział któregoś dnia:
"gdybym wrócił z urzędu a aktem urodzenia Zofii a nie Jadody, to Kamila najpierw by mnie zamordowała a potem się ze mną rozwiodła" Very HappyVery HappyVery Happy hihihihi boi się swojego pitbula oczko

***

dziś podczas kąpieli Very Happy


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejciu, prześliczna jest! A Twoja strategia godna Mistrza, przyjmij wyrazy szacunku Very Happy! I dzięki za inspirację, jak już będziemy czekać na nasz Skarb możliwe, że zastosuję coś podobnego oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt ty sie się mądruj, bo mój małż, nawet jak widział sisiorka Juniora to i tak miał nadzieję, że to dziewczynka, dopiero teraz mu to mija... I i tak wołał Natalka Rolling Eyes .
W końcu mu zaproponowałam Natalię w wersji męskiej (Natan, Nataniel...) ale zrobił tylko głupią minę i przemilczał..
Teraz woła Junior albo Młody...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecinka przecudowna wykrzyknik Zresztą jakby miała nie być cudna, skoro ma na imię Jagoda Very Happy Dla mnie to pierwszy typ na imię dla dziewczynki, bardzo mi się podoba, ewentualnie Gabrysia uśmiech
Swoją drogą-Marga coś nas chyba łączy oczko

Śledzić dalej będę waszą przygodęwykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna Jagódka, a historia rewelacyjna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jagódka jest prześliczna uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jagódka śliczna...zdjęcie przesłodkie lol

Też chciałam Jagodę, ale mąż sie uparł. Imię mu się wybitnie nie podoba, stwierdził, że nie da dziecku na imię jak jakiejś roslinie i niestety nie bardzo miałam jak walczyć. Z drugiej strony on chciał Ewelinę na którą ja się nie chciałam zgodzić, więc jest kompromis i będzie Dorotka lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
Strona 2 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group